Treść opublikowana przez domjenick
-
Strefa biegaczy, triathlon
ale się spasłeś...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a jaka ubezpieczalnia? jak szukałeś?
-
Strefa biegaczy, triathlon
a u mnie wciąż pada...jak trochę osłabnie- to idę, a jak nie-to jutro sobie pobiegam... ---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ---------- tylko wróciłem-znowu zaczęło padać...przynajmniej nie zmokłem...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tak-to miałem na mysli:wink:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
do własnego Kraju-zawsze możesz wrócić, nawet na nieważnym paszporcie/dowodzie- jest to uregulowane ustawą, a także masz to w Paszporcie napisane , na ostatniej stronie... co do odbioru paszportu w PL-musisz mieć stary paszport do okazania, lub dowód, jeśli nie miałeś paszportu wcześniej, co do Dowodu-to tylko w PL możesz wyrobić nowy:wink:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
paszport gdzie będzie wydawany?w pl, czy uk?
-
Strefa biegaczy, triathlon
ja biegam za miastem przeważnie i późnym wieczorem...
-
Strefa biegaczy, triathlon
takim góralem, jak mam teraz-to czasowo będzie ciężko otrzymać się w połowie stawki:grin: muszę kupić aero uchwyty i co najmniej węższe opony, albo całe koła, bo teraz ciężko się jeździ, potem wszystko ustawić, inne siodło muszę dokupić, bo te za twarde jest...sporo rzeczy do zrobienia, może najpierw duathlon zrobie-bieganiem można czas nadgonić...zobaczymy:wink4: u mnie też pada, ale idę-noga przestała bolec po maratonie-trzeba pobiegać
-
Strefa biegaczy, triathlon
u mnie 19 maja 10-ka, ale nie wiem, czy pobiegnę, bo nie mogę się skontaktować z nikim, kto może mi powiedzieć więcej szczegółów -informacje poprzez jedna osobę na FB, a kobieta-nie odpisuje, lub jej aktualnie nie ma w mieście-nie wiem... potem 23 czerwca połówka w terenie u mnie w mieście Alnwick Trail Runner a potem, to już tylko połówka we wrześniu 15-ego, ale to będzie wyzwanie, bo to jest największy bieg w Anglii, jak nie na świecie i każdy zobowiązany jest biec harytatywnie, wybierając uprzednio jakąś organizację i potrzeba uzbierać minimalną kwotę, żeby w ogóle się tam dostać Bupa Great North Run | Events | Bupa Great Run takie plany, a potem, pod koniec roku-odpoczywam aktywnie:grin: myślałem nad Triathlonem -na dystansie 1,5-40-10, ale najpierw muszę rower przygotować, a czasu i pieniędzy na razie nie mam-inne priorytety...
-
Strefa biegaczy, triathlon
:whistling::whistling:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
w Bradford-sytuacja dla Ciebie nie jest obca-wpadaj ,a i ja nie mam daleko-nie pierwszy raz bym tam się zjawił...
-
Strefa biegaczy, triathlon
najlepiej na początek wybrać coś krótkiego i mało spektakularnego, żeby zobaczyć jak to wszystko wygląda-podobnie, jak z imprezami biegowymi:wink:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no witamy, witamy-opowiadaj:wink: masz audi>?
-
Strefa biegaczy, triathlon
co można powiedzieć po Maratonie, jakikolwiek czas by nie był-warto było...teraz odpoczynek, potem troche luznych biegów i od czerwca zaczynam przygotowania do "połówki" Bupa Great North Run | Events | Bupa Great Run
-
Strefa biegaczy, triathlon
a jak:grin:
-
Strefa biegaczy, triathlon
no nie do końca:wink:, bo w przypadku treningu triathlonowego, czy duathlonowego-bieżnia i rower stacjonarny, na przemian-to jedyne sensowne połączenie, no chyba, że ktoś lubi biegać na "zewnątrz" obok roweru:whistling: ---------- Post dopisany 28-04-2013 at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2013 at 14:20 ---------- jestem juz w domu-Maraton ukonczony-4.56.44
-
Kto chętny do rywalizacji?
tam umarł-mamy inny-podobny http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/all-ktos-biega-191482/index21.html
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
...obydwaj prezentują bardzo interesującą technikę walki, rodem spod jakiegoś kiosku z piwem...
-
Strefa biegaczy, triathlon
Tzieland-ja myślę, że tempo-jak na początki 6min/km(10km/h)-to trochę za szybko, szczególnie, jeśli nie biegałeś za często-zwolnij zacznij trening od marszu, potem szybciej w trucht-stopniowo zwiększaj prędkość, po kilku treningach zobaczysz, czy się coś zmienia
-
Strefa biegaczy, triathlon
Korzeń poszedł zdrowo:wink:
-
Strefa biegaczy, triathlon
no Panowie-jak tam przed "Orlenem"? ---------- Post dopisany 21-04-2013 at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2013 at 09:02 ---------- no i po "orlenie":wink: podawajcie wyniki-Korzeń pierwszy:naughty:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no to wez gąbkę i umyj auto, wypastuj-niech mu oczy wyjdą na widok auta...:grin:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
u mnie słoneczko-jadę zaraz syna na piłkę odwieźć i sam trochę z resztą ekipy na słońcu posiedzę...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
co ta Karolina miała się ze mną... ---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ---------- jeszcze Anki znaleźć nie mogę... ---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ---------- ale zaraz, zaraz-przecież w sobotni wieczór-razem "umilaliśmy" dziewczynom życie...ja jej mówiłem, że ma ładne oczy, a Ty coś o nogach wspominałeś...nic dziwnego, ze uciekała od nas...jeden chciał jej oczy-drugi nogi:facepalm::facepalm::polew: jak Ona by się w domu pokazała?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
dawaj linka do Karoliny:naughty::naughty: ---------- Post dopisany 19-04-2013 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2013 at 23:37 ---------- już mam