Treść opublikowana przez domjenick
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
nam zależy, żeby forum, jako całość się rozwijała, a to, czy ktoś coś sprzeda/kupi przy okazji-to tylko dodatek, który wielu traktuje jako bazę dla tego forum:wink: idąc dalej takim tokiem rozumowania w każdym dziale powinien być wątek o nieuczciwych mechanikach, lakiernikach, et cetera...-niewykonalne i niepotrzebne zarazem... rozumiem, że wchodząc w dział "Części samochodowe" nie znalazłeś tego tematu http://a4-klub.pl/sprzedam-czesci-samochodowe-151/uwaga-przeczytaj-to-wazne-194364/ a także coś z regulaminu w tym dziale "Audi A4 Klub Polska nie ponosi ŻADNEJ odpowiedzialności za transakcje zawierane w dziale "Sprzedam części samochodowe". Wszelkie transakcje dokonywane są na własną odpowiedzialność kupującego, a Zarząd Klubu może jedynie wyciągnąć konsekwencje za nieuczciwe zachowanie sprzedającego/kupującego. Planujesz zakup lub sprzedaż na forum? Pamiętaj, że forum nie jest gwarantem poprawnego przebiegu transakcji z jakimkolwiek użytkownikiem, nie jest żadną ze stron oraz nie ponosi żadnej odpowiedzialności za takie transakcje. Dział ogłoszeń na forum jest tylko tablicą ogłoszeniową - to nie serwis aukcyjny, który może czuwać nad bezpieczeństwem kupujących i sprzedających. Nie posiadamy danych użytkowników, którzy przeprowadzają sprzedaż, nie jesteśmy w stanie zweryfikować ani wpływać na żaden etap przebiegu transakcji. Jeżeli chcesz coś kupić/sprzedać to po prostu przestrzegaj kilku zasad, a jeśli osobiście nie znasz forumowicza, z którym dokonujesz jakichkolwiek transakcji to: - staraj się wybierać wysyłkę za pobraniem i najlepiej z opcją sprawdzenia przesyłki przy kurierze lub listonoszu; - nie wysyłaj pieniędzy przed otrzymaniem towaru. Kieruj się zdrowym rozsądkiem. Jeżeli nie znasz sprzedawcy, to stosuj zasadę ograniczonego zaufania. Nie ma czegoś takiego jak "okazja"! Stosowanie się do tych bardzo prostych zasad pozwoli Tobie sprawnie zakończyć wszelkie wymiany handlowe i zminimalizuje możliwość wystąpienia przykrych sytuacji, w których zostaniesz oszukany. Administracja forum dokłada wszelkich starań by wyeliminować nieuczciwych sprzedawców, jednakże nie może być pociągnięta do odpowiedzialności w przypadku wystąpienia problemów z kupnem/sprzedażą." wątek o "oszustach", to wynik tego, że niewielu czytało ten wątek:wink:
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
przecież to forum motoryzacyjne, a nie portal handlowy-jest jeden temat i to powinno wystarczyć-regulamin tez mało kto zna i nie bardzo wiedzą, gdzie go szukać
-
Strefa biegaczy, triathlon
wiem, że endo przekłamuje, ale jakoś przyzwyczaiłem się biegać z muzą na uszach i w tym samym czasie endo mi mówi, ile już przebiegłem i w jakim tempie:wink: pewnie kiedys sobie kupię...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Opony.. a ja myślę, że KImi chce team zmienić i dlatego już mu sie nie chce,...
-
Rozłączanie klimatyzacji po dodaniu gazu w A4 B7
rogerwro zamiast pytać w każdym podobnym wątku-poszukałbyś używając szukajki, bo jestem gotowy pomyśleć, że nabijasz posty, żeby coś sprzedać...
-
Strefa biegaczy, triathlon
na pewno nie podaje dokładnie bez pulsometru, bo HR i spalanie kalorii są ze sobą ściśle powiązane, jeśli przykładowo pokonasz 1km w płaskim terenie przy tempie załóżmy 7min/km i te same 7min/km, ale pod górkę-w drugim przypadku spalisz kalorii więcej, ale endo pokaże zbliżone dane, z resztą ta aplikacja daje tylko przybliżone wartości-wczoraj przebiegłem "połówke", a Endo mi pokazało 22,40km, czyli jakieś 1300m więcej, co daje różnicę jakichś 16 m krócej na kilometrze, przy takim GPS-taka tolerancja nie jest tragiczna:wink:
-
Strefa biegaczy, triathlon
no jasne, że mam:wink: Race Day Information | Alnwick Trail Runner Half Marathon | Alnwick Trail Runner przeniesiony był tylko o km punkt startu/mety, bo koło zamku robili jakies wykopy i się chłopaki nie wyrobili z czasem:decayed: trzeba było ze trzy "agrafki" zrobić a trasę na endo możesz zobaczyć
-
Strefa biegaczy, triathlon
"połówka" triala dzisiaj- ciężki technicznie bieg, kilka wzniesień-dwa-to prawie ściana- wspinaczka , nawierzchnia -szutrowa i kamienie, leśna ściółka-na pełnej koncentracji przez cały czas, bo kontuzję można było złapać w każdej chwili, szczególnie zbiegając w dół, a na koniec, jak dobiegałem-zajebało z chmury i to zdrowo...ale co tam...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
te króciutkie sierpy swoje zrobiły...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
pewnie powtórka będzie gdzieś jutro
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
dopiero do domu wróciłem-Krzysiek wygrał???
-
Strefa biegaczy, triathlon
no to zmieniaj:wink:
-
Strefa biegaczy, triathlon
a jaki tel ma Twój syn?
-
Strefa biegaczy, triathlon
a jakiego używasz teraz?
-
Strefa biegaczy, triathlon
kiedyś też miałem akcje z tel, teraz zanim założę na rękę-upewniam się, ze jest zablokowany, a i tak czasem coś się wydarzy...
-
Strefa biegaczy, triathlon
opowiadaj:wink:
-
Strefa biegaczy, triathlon
nie, jak wejdziesz w linka, to po prawej stronie tego info masz okienko "Dołącz" -klikasz na to i już dołączasz do rywalizacji:wink4:
-
Strefa biegaczy, triathlon
dołączajcie - POMOC MIERZONA KILOMETRAMI | Most km (Running, Cycling (sport), Cycling (transport),...) Challenge | Endomondo tylko z PL można:wink:
-
Strefa biegaczy, triathlon
a myślisz coś o tym w przyszłości? Tak po cichutku planuje w przyszłym roku wystartować .... ---------- Post dopisany 13-06-2013 at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2013 at 07:32 ---------- no i jak postępy?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
a do dzisaij nie masz konkretnej odpowiedzi co do zwrotu pieniędzy?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
wiesz-właśnie przypomniał mi się jeden przypadek gościa, który na Zlocie ubliżał kobietom-wielu miało ochotę obić mu mordę-adekwatnie do sytuacji z resztą i dostał zakaz pokazywania się na Zlotach a nie bana- nikt nie miał obiekcji co do takiej decyzji-nawet ją zaaprobowali wszyscy, a czy to jest porównywalne do tej sytuacji, która ma miejsce teraz? Czy może zacząć aplikować tylko jedną karę-ban?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
...a moderatorzy nie mają co robić tylko monitorować po adresie IP każdego, który przekręcił kogoś, czy dalej nie sprzedaje-Włodek-daj spokój-to nierealne:wink:
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
no to zapytam się po raz kolejny-mamy ucinać palce i walić rurkami w głowę?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
przecież nie ma dostępu do działu "sprzedam" -jak i w przeszłości, tak i teraz-nigdy nie było aprobaty do działań moderatorów, co do ustalania konsekwencji, bo zawsze ktoś miał jakieś obiekcje co do konsekwencji-w tym przypadku-jest identycznie...
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
ja wiem dokładnie, co robić dobra, wszystko jasne, temat podwieszony, ktoś ma jakieś inne sugestie, to pytać i pisać