Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. okolice Chojnowa- co potrzebujesz, może zadzwonię do kogoś znajomego:wink:
  2. teraz, to już nie ma czasu na odpoczynek, bo sezon się niedługo zaczyna na biegi i znów będziesz biegać
  3. jak tak się ściera-to na pewno supinacja:wink: ---------- Post dopisany 24-11-2013 at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany 05-11-2013 at 21:07 ---------- no jak? biegacie cuś?
  4. ...tak sobie poczytałem i doszedłem do wniosku, że posiedzę tu troszkę, może jeszcze wróci i coś bardziej konstruktywnego napisze ten gość... ale Tomek-klapki mi zerwało po Twoim poście...
  5. Stary co Ty tu wypisujesz! W zwykłym zawieszeniu 1BA tylni stabilizator ma 16mm. W zawieszeniu 1BE ma 18mm. Stabilizator tylni 20mm jest z S4 B6/B7 a o średnicy 22mm jest z RS4 B7. Sony Xperia sorry:facepalm: pomyliłem to z 18mm i 16mm ups:wink:
  6. 20mm to zwykły stabilizator, który wychodził z fabryki razem z zawieszeniem 1BA, 22mm wychodziły z jakimś pakietem- "S-line", ale zawsze z zawieszeniem 1BE-nie mylić pojęcia, że każda A4 z 1BE miała taki stabilizator-, tylko, jeśli stabilizator oryginalnie ma 22mm-to zawieszenia musiało też być 1BE-22m nigdy nie szło wraz z 1BA
  7. F1 - Koniec sezonu dla Raikkonena
  8. niby tak, ale można jeszcze coś zrobić w tym kierunku-po prostu, każdy musi zaakceptować prawo ZWROTU TOWARU,o ile ten nie będzie odpowiadał stanowi, lub oczekiwaniom kupującego...ostatnio tak sobie obserwuję ten wątek i niektórzy-to po prostu sprzedają chłam, jako stan b. dobry, dostaną pieniądze i wychodzą z założenia "niech się frajer buja i się cieszy, ze w ogóle coś dostał" :facepalm::facepalm: oczywiście ci, którzy z takiego założenia wychodzili-są zbanowani
  9. stan-odbiega od idealnych dekorów, ale jak dla mnie-nierzetelność po całości, każde uszkodzenie, zadrapanie, "wgniotka", et cetera-powinno być na zdjęciu, żeby każdy widział, co bierze, a tu- to po prostu gość chciał to sprzedać, a zdawał na pewno sobie sprawę, że w takim stanie nie pójdą za taką cenę, więc nie ujawnił oczywistych wad, które eliminują towar, jako "stan b.dobry", a kwalifikują, jako "uszkodzony" i jako taki powinien być sprzedany, z odpowiednio niższą cenę- takie warunki obowiązują na portalach aukcyjnych-jeśli chcecie, żeby dział "Sprzedam" funkcjonował- zacznijmy o to dbać...
  10. Marek-daj linka do tego-chcę zobaczyć fotki, jakie były wystawione
  11. ...i za dekory, które można wydłubać z auta na szrocie po ostrym dzwonie, gościu sobie załatwił opinię... ile tam było? 610zł...:facepalm:
  12. chodziło mi o fotkę butów, w których biegasz-podeszwy, bo wtedy będzie widać, jak są zużyte i w jaki sposób noga się układa
  13. może być nadwyrężony mięsień płaszczkowaty-zginacz palców, bardzo częsta przypadłość biegaczy, szczególnie początkujących, ale i biegającym dłużej-też się przytrafia...może być nadwyrężone jakieś ścięgno zginacza stopy- jakbyś zrobił fotkę stóp, w butach, jakich biegasz, tak, żeby było widać, jak się stopa układa- z przodu i z tyłu-na wysokości kostki równolegle do podłoża, a także podeszwy butów
  14. na rękach biegłeś?
  15. osobiście-nie miałem problemów z podniesieniem butelki po maratonie:grin:
  16. ale wtedy browar najlepiej smakuje...
  17. po browar można dopiero po treningu-uzupełnić elektrolity
  18. ale jakiej interwencji oczekujesz?
  19. po browar nie
  20. tylko z relacjami z imprez sportowych to jest tak, ze jakaś stacja ma wyłączność na transmisje i przekaz informacji, więc sporty motorowe i walki w większości ma Polsat, a piłkę TVP i TVN, oczywiście inne też przekazują, ale jakby mniej:kwasny:
  21. -są wszyscy, ale Hama nie ma, więc tak tylko powiedziałem:grin:---------- Post dopisany 27-10-2013 at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany 16-10-2013 at 07:18 ---------- no i mamy po raz kolejny Mistrza Świata-dobra robota Vettel i RedBull a wie ktoś, gdzie jest transmisja rajdu Kubicy?
  22. prawdopodobnie tyle samo, co w walce Salety z Najmanem-chodzi o "wyrównywane" prywatnych rachunków na arenie "sportowej" wykorzystując media, bo przy okazji coś się na tym zarobi-każdy o tym dobrze wie... jeśliby to odbyło się w zaciszu, czy jakiejś piwnicy-nikt nie znałby szczegółów, a tak-każdy je zobaczy-o ile zapłaci za PPV:grin:
  23. może chce, aby Zimny zaczął oswajać się z atmosferą, jak będzie na pewno na tej walce:wink:
  24. jedno jest pewne-przed walką Szpilki i Zimnocha-będzie się działo, a już w ringu nie wspomnę co będzie... ---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:31 ---------- a z drugiej strony- to Zimnoch czymś sobie na to zasłużył, bo nie wierzę, że cała ta sytuacja nie ma grubszych podstaw:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.