Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. przy obcisłej bieliźnie-nie powinieneś się obcierać
  2. też przypuszczałem, że się nie przyłożyli, bo przecież wszystko można zespawać...
  3. Sprawa wygląda następująco: jakiś miesiąc temu pękła mi felga, a nawet dwie wygląda to mniej więcej tak pojechałem do wulkanizacji, bo myślałem, że gdzieś przebiłem, chłopaki znajomi-szybko namierzyli przyczynę, stwierdzili, że można to zespawać, co zrobiliśmy, w zakładzie obok-jedna jest ok, a druga dzisiaj rano mnie zaskoczyła takim wyglądem pytanie moje jest, czy panowie się nie przyłożyli, czy to będzie pękać cały czas? -felga 18"
  4. Fido ma rację-cytujcie ostatnie cytaty- czytając na bieżąco -nie ma potrzeby cytowania całej konwersacji z poprzedniej strony:wink:
  5. a jakiej koszulki do biegania używasz? mam pytanie dotyczące biegania w śniegu i na śliskiej nawierzchni, co nie powinno być teraz nowością-co myślicie o butach do traila, sprawdzają się, jeśli tak, to co polecacie
  6. a jaki tytuł?
  7. a ja wczoraj z bolącym gardłem i po wizycie u dentysty...do tego wiatr i deszcz, z temp ok 3-4 stopni już wolałbym -5...
  8. coś się stało?
  9. no pewnie
  10. ja nigdy nie miałem problemów z ASO Audi w Newcastle-był tam chłopak, który wiedział, że jestem w Klubie A4-przyjeżdżałem, potrzebowałem części-albo podawałem mu numer, albo sam mi znalazł-dane z mojej karty miał cały czas-choć, jak sam mi powiedział-nie mogą trzymać, ale on wie, że ja wrócę i tak po jakieś "nietypowe" dla mojego auta części, więc robił to na własną odpowiedzialność-żadnych problemów, transakcje przez telefon-jedynie czasem czas grał rolę, jak coś szło z niemcowni
  11. :polew::polew: jebłem:wink4:
  12. Fragomeni-to już chyba jego ostatnie walki-a na pewno ta jest ostatnią o tytuł...
  13. jakbym walnął maraton w czasie z trójką z przodu-byłbym happy
  14. Zbyszek- ja to rozumiem i się nie podniecam ale do obliczeń biorą wyniki z biegów pow 10km, po każdym teście Coopera- plan jest modyfikowany, adekwatny do kondycji
  15. a ja gdzieś nadwyrężyłem kostkę i mam "przymusowe" wolne, ale od piątku powracam do treningów mam plan na majowy maraton i według testu Coopera-przy mojej obecnej kondycji-powinienem ukończyć maraton w 3,32... http://www.endomondo.com/training/plan/6889598 ciekawe ile w tym prawdy-na pewno się okaże na maratonie, a 4 maja mam zniżkę 25% na połówkę, którą chciałbym zrobić w mniej niż 1.45, a i tak wszystko wyjdzie, jak zawsze... wie ktoś jak przrzucać pliki TCX z endo do zegarka? ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- a Zuza, to ma takie małe piersi, czy takie duże, że musiała czymś je obwiązać, żeby nie "latały":wink4:
  16. NAJMAN WYGRYWA I WYZYWA JURKOWSKIEGO Z SALETĄ, 'GROŻĄC' ZAKOŃCZENIEM KARIERY
  17. albo będzie PPV...
  18. Polsat jednak walczy o transmisje F1! - Formuła 1 - SportoweFakty.pl
  19. nie tylko B5, bo B6 tak samo-ori springi-niby metrówką wychodziło tak samo od ziemi do nadkola, a przód wizualnie wyżej, jedynym rozwiązaniem problemu wizualnego-gwint, na przód, albo p i tył
  20. bo u Dzika 6-ciu było w aucie
  21. wczoraj w studio się tak żegnali? jakby się żegnali z F1 na zawsze-byłoby tego więcej w każdych wiadomościach:wink:
  22. teraz przynajmniej wiemy, czemu tak wolno autem jeździsz-boś za tłusty się zrobił...
  23. a kto tak powiedział?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.