Treść opublikowana przez domjenick
-
Strefa biegaczy, triathlon
przy obcisłej bieliźnie-nie powinieneś się obcierać
-
Spawanie felgi
też przypuszczałem, że się nie przyłożyli, bo przecież wszystko można zespawać...
-
Spawanie felgi
Sprawa wygląda następująco: jakiś miesiąc temu pękła mi felga, a nawet dwie wygląda to mniej więcej tak pojechałem do wulkanizacji, bo myślałem, że gdzieś przebiłem, chłopaki znajomi-szybko namierzyli przyczynę, stwierdzili, że można to zespawać, co zrobiliśmy, w zakładzie obok-jedna jest ok, a druga dzisiaj rano mnie zaskoczyła takim wyglądem pytanie moje jest, czy panowie się nie przyłożyli, czy to będzie pękać cały czas? -felga 18"
-
TK: koniec bezterminowych praw jazdy
Fido ma rację-cytujcie ostatnie cytaty- czytając na bieżąco -nie ma potrzeby cytowania całej konwersacji z poprzedniej strony:wink:
-
Strefa biegaczy, triathlon
a jakiej koszulki do biegania używasz? mam pytanie dotyczące biegania w śniegu i na śliskiej nawierzchni, co nie powinno być teraz nowością-co myślicie o butach do traila, sprawdzają się, jeśli tak, to co polecacie
-
Strefa biegaczy, triathlon
a jaki tytuł?
-
Strefa biegaczy, triathlon
a ja wczoraj z bolącym gardłem i po wizycie u dentysty...do tego wiatr i deszcz, z temp ok 3-4 stopni już wolałbym -5...
-
Strefa biegaczy, triathlon
coś się stało?
-
Strefa biegaczy, triathlon
no pewnie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja nigdy nie miałem problemów z ASO Audi w Newcastle-był tam chłopak, który wiedział, że jestem w Klubie A4-przyjeżdżałem, potrzebowałem części-albo podawałem mu numer, albo sam mi znalazł-dane z mojej karty miał cały czas-choć, jak sam mi powiedział-nie mogą trzymać, ale on wie, że ja wrócę i tak po jakieś "nietypowe" dla mojego auta części, więc robił to na własną odpowiedzialność-żadnych problemów, transakcje przez telefon-jedynie czasem czas grał rolę, jak coś szło z niemcowni
-
F1, Rajdy i Motorsport
- F1, Rajdy i Motorsport
:polew::polew: jebłem:wink4:- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Fragomeni-to już chyba jego ostatnie walki-a na pewno ta jest ostatnią o tytuł...- Strefa biegaczy, triathlon
- Strefa biegaczy, triathlon
jakbym walnął maraton w czasie z trójką z przodu-byłbym happy- Strefa biegaczy, triathlon
Zbyszek- ja to rozumiem i się nie podniecam ale do obliczeń biorą wyniki z biegów pow 10km, po każdym teście Coopera- plan jest modyfikowany, adekwatny do kondycji- Strefa biegaczy, triathlon
a ja gdzieś nadwyrężyłem kostkę i mam "przymusowe" wolne, ale od piątku powracam do treningów mam plan na majowy maraton i według testu Coopera-przy mojej obecnej kondycji-powinienem ukończyć maraton w 3,32... http://www.endomondo.com/training/plan/6889598 ciekawe ile w tym prawdy-na pewno się okaże na maratonie, a 4 maja mam zniżkę 25% na połówkę, którą chciałbym zrobić w mniej niż 1.45, a i tak wszystko wyjdzie, jak zawsze... wie ktoś jak przrzucać pliki TCX z endo do zegarka? ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- a Zuza, to ma takie małe piersi, czy takie duże, że musiała czymś je obwiązać, żeby nie "latały":wink4:- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
NAJMAN WYGRYWA I WYZYWA JURKOWSKIEGO Z SALETĄ, 'GROŻĄC' ZAKOŃCZENIEM KARIERY- F1, Rajdy i Motorsport
albo będzie PPV...- F1, Rajdy i Motorsport
Polsat jednak walczy o transmisje F1! - Formuła 1 - SportoweFakty.pl- Problem po wymianie sprężyn
nie tylko B5, bo B6 tak samo-ori springi-niby metrówką wychodziło tak samo od ziemi do nadkola, a przód wizualnie wyżej, jedynym rozwiązaniem problemu wizualnego-gwint, na przód, albo p i tył- Strefa biegaczy, triathlon
bo u Dzika 6-ciu było w aucie- F1, Rajdy i Motorsport
wczoraj w studio się tak żegnali? jakby się żegnali z F1 na zawsze-byłoby tego więcej w każdych wiadomościach:wink:- Strefa biegaczy, triathlon
teraz przynajmniej wiemy, czemu tak wolno autem jeździsz-boś za tłusty się zrobił...- F1, Rajdy i Motorsport
a kto tak powiedział? - F1, Rajdy i Motorsport