Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. poprzestaniemy na tym, co jest:wink:
  2. usunąłem niepotrzebne posty-następnym razem, za głupie odzywki, a już w szczególności obrażanie, czy pisanie nie na temat-będzie skutkowało tym, że ktoś "odpocznie" od forum na trochę...
  3. Panowie-na Endo jest nowa opcja -można zaplanować odpowiedni trening np pod jakiś bieg, opierając się na dotychczasowych osiągnięciach zarejestrowanych na endo, tylko nie wiem, czy to jest na zwykłej wersji też, czy tylko na Premium
  4. a ja podziwiam przytomność Rosberga-auto zaczęło się palić, a On zachował zimną krew i odjechał w bezpieczne-dla każdego miejsce-szacun...
  5. lepiej lodówke na plecy sobie załatw jakąś...jest grubo:grin:
  6. Burn...
  7. to troszku poczekają...
  8. no przycichło coś ostatnio...
  9. spadaj-na zimówkach z przodu byłem:wink:
  10. wersję PRO mam, może dlatego:wink:
  11. moje dekle na silikon były-może dlatego nie chciało się nikomu ich walić, z resztą w taką zimę jak byłem-komu by się chciało dekle w taki mróz wykrajać
  12. stań obok i szerzej drzwi otwórz-zobaczysz, jak wtedy będzie oglądał się dookoła:grin:
  13. ok- o takie info mi chodziło:wink: ---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ---------- trzy razy wystarczy:wink:
  14. tak-miałem na myśli Bartka Vario:wink:
  15. a jak np "okazuje" kiedy zwalniasz? daje jakieś sygnały, bo w tel mam ustawione powiadomienie o odległości i tempie ostatniego odcinka-co mi ułatwia bieganie i kontrolę nad odległością i tempem, biegnę, słucham muzyki i co kilometr mnie powiadamia o odległości i tempie, a jak to jest w takim np Garmin Forerunner 310 XT? ktoś ma jakieś doświadczenie?
  16. poznań trochę daleko?
  17. a jest jakiś "zegarek", który ma opcje trenera i jak to wygląda w praktyce?
  18. musi być L-ca, czy może być dalej?
  19. nic, na razie mają ferrari z klocków lego:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.