Treść opublikowana przez domjenick
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
type R, czy S?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
poprzestaniemy na tym, co jest:wink:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
usunąłem niepotrzebne posty-następnym razem, za głupie odzywki, a już w szczególności obrażanie, czy pisanie nie na temat-będzie skutkowało tym, że ktoś "odpocznie" od forum na trochę...
-
Strefa biegaczy, triathlon
Panowie-na Endo jest nowa opcja -można zaplanować odpowiedni trening np pod jakiś bieg, opierając się na dotychczasowych osiągnięciach zarejestrowanych na endo, tylko nie wiem, czy to jest na zwykłej wersji też, czy tylko na Premium
-
F1, Rajdy i Motorsport
a ja podziwiam przytomność Rosberga-auto zaczęło się palić, a On zachował zimną krew i odjechał w bezpieczne-dla każdego miejsce-szacun...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
już się boję
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
lepiej lodówke na plecy sobie załatw jakąś...jest grubo:grin:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
teraz 20*...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Burn...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
to troszku poczekają...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no przycichło coś ostatnio...
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
spadaj-na zimówkach z przodu byłem:wink:
-
Strefa biegaczy, triathlon
wersję PRO mam, może dlatego:wink:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
moje dekle na silikon były-może dlatego nie chciało się nikomu ich walić, z resztą w taką zimę jak byłem-komu by się chciało dekle w taki mróz wykrajać
-
Strefa biegaczy, triathlon
macie
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
stań obok i szerzej drzwi otwórz-zobaczysz, jak wtedy będzie oglądał się dookoła:grin:
-
Strefa biegaczy, triathlon
ok- o takie info mi chodziło:wink: ---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ---------- trzy razy wystarczy:wink:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
tak-miałem na myśli Bartka Vario:wink:
-
Strefa biegaczy, triathlon
a jak np "okazuje" kiedy zwalniasz? daje jakieś sygnały, bo w tel mam ustawione powiadomienie o odległości i tempie ostatniego odcinka-co mi ułatwia bieganie i kontrolę nad odległością i tempem, biegnę, słucham muzyki i co kilometr mnie powiadamia o odległości i tempie, a jak to jest w takim np Garmin Forerunner 310 XT? ktoś ma jakieś doświadczenie?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
poznań trochę daleko?
-
Strefa biegaczy, triathlon
a jest jakiś "zegarek", który ma opcje trenera i jak to wygląda w praktyce?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
musi być L-ca, czy może być dalej?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
poprawimy:wink:
-
F1, Rajdy i Motorsport
nic, na razie mają ferrari z klocków lego:wink:
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
który link?