Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. chodzi mi o ich przepustowośc,jaką mają jeśli są większe od seryjnych-zalewać będzie silnik i check wyskoczy :gwizdanie:a wiesz, o ile wyprzedzić zapłon?
  2. skąd te wtryski? i jak chcesz "bujnąć" zapłon?co do tego zastawu-do 180 kucy potrzebujesz jeszcze albo FMICa, lub DSMICa-generalnie ja mam u siebie podobny zestaw,ale nie hamowana na hamowni, tylko Kpowerem i pokazało 185, co do doładowania-0,7 wystarczy, bo przy 0,8 jadąc na piątce, pod górkę-będzie pod ostrym obciążeniem i może wpaść w tryb awaryjny...
  3. tu masz do AVJ,ale na pewno nie będzie się różnić-musisz też wziąć pod uwagę ,na jakich kołach auto stoi i tu wydruk, jak mi robili na 1BA na 18"
  4. pamiętam, jak było nas dwóch i było na prawdę zimno :gwizdanie: aż auta nie mogłem otworzyć... Ale my twardzi byli wtedy i daliśmy radę... Nóg nie czułem wtedy :kox: :kox:
  5. pamiętam, jak było nas dwóch i było na prawdę zimno :gwizdanie: aż auta nie mogłem otworzyć...
  6. wnioski?- poczytaj Łukasz Forum, a już na pewno ten wątek i sam dojdziesz do wielu...
  7. ja myślę, że skuteczność Ich dwóch jest na podobnym poziomie i dlatego zawsze będą takie werdykty sędziów, podczas walk z Ich udziałem...
  8. jak dla mnie-powinien być remis,ze wskazaniem na Marqueza, wiadomo, że tytuł wciąż miał by Pac man, ale szykowała by się kolejna ich walka...
  9. to juz po walce??? k**wa nawet kawy sobie nie zrobiłem...
  10. o której są walki?
  11. właśnie o tym zapomniałem :gwizdanie: ogarnąłęm to sam
  12. wysokość zależy od rozmiaru kół-napisz na jakich kołach Twoje auto stoi
  13. wtryski z BEXa są 320CC, a w AVJ są 288 CC jak założysz bez korekty , albo w ciśnienie paliwa, albo w całą mapę-wywali Ci checka i błąd o zbyt bogatej mieszancewiem to na 100%, bo sam mam takie u siebie- musiałem obniżyć ciśnienie paliwa, żeby błędu nie wywalało
  14. ...tak samo, jak moje na Ciebie...
  15. to jak bedziesz przechodził koło lodówki-wez i dla mnie przy okazji... :gwizdanie:
  16. B6 AVJ-nie można odczytać, a w Touranie mam cofnięty licznik :wallbash: :wallbash:
  17. a jaka jest tolerancja w AEB?
  18. ktoś kto się dopiero uczy winolsa nie da rady, bo ktoś, kto się uczy wie, że AFR musi być odpowiedni i nie podniesie tylko doładowania
  19. nie będzie za ubogiej mieszanki, bo tolerancja na stosunek doładowania-dawka paliwa jest wyliczona na -max 0,30 bara-powyżej tego doładowania- mogło by być za ubogo, ale auto wpada w tryb awaryjny, więc nie da się technicznie przekroczyć poziomu, w którym jest za ubogo -teoretycznie można coś takiego osiągnąć, jeśli ktoś ingeruje w mapy ECU i podnosi tylko doładowanie , bez ingerencji w mapę paliwa-ale kto tak robi...
  20. prosz... barwa się zmienia w zależności od kąta a tu z 6000K
  21. sprzedaję w komplecie-jak bym chciał wyjąć-do Tourana by poszły :gwizdanie:
  22. w połączeniu z 6000k rewelka-podczas mgły, czy deszczu-na prawdę dobrze widać-oczywiście z lansem-nie ma to nic wspólnego,bo wygląda średnio, ale polecam 3000k w mgielne, tylko dla dobrej widoczności HIDy 3k ,wyglądem nie różnią się od żarówek, ale to zależy pod jakim kątem na nie spojrzysz-im niżej,tym barwa bardziej w żółtą przechodzi
  23. wal żółte hidy do mgielnych-3000K , ja mam takie i nie żałuję

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.