Treść opublikowana przez domjenick
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
chodzi mi o ich przepustowośc,jaką mają jeśli są większe od seryjnych-zalewać będzie silnik i check wyskoczy :gwizdanie:a wiesz, o ile wyprzedzić zapłon?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
skąd te wtryski? i jak chcesz "bujnąć" zapłon?co do tego zastawu-do 180 kucy potrzebujesz jeszcze albo FMICa, lub DSMICa-generalnie ja mam u siebie podobny zestaw,ale nie hamowana na hamowni, tylko Kpowerem i pokazało 185, co do doładowania-0,7 wystarczy, bo przy 0,8 jadąc na piątce, pod górkę-będzie pod ostrym obciążeniem i może wpaść w tryb awaryjny...
-
[B6 AMB] Jaka zbieżność dla 1 BA (AUDI A4 B6) USA
tu masz do AVJ,ale na pewno nie będzie się różnić-musisz też wziąć pod uwagę ,na jakich kołach auto stoi i tu wydruk, jak mi robili na 1BA na 18"
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
pamiętam, jak było nas dwóch i było na prawdę zimno :gwizdanie: aż auta nie mogłem otworzyć... Ale my twardzi byli wtedy i daliśmy radę... Nóg nie czułem wtedy :kox: :kox:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
pamiętam, jak było nas dwóch i było na prawdę zimno :gwizdanie: aż auta nie mogłem otworzyć...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
wnioski?- poczytaj Łukasz Forum, a już na pewno ten wątek i sam dojdziesz do wielu...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
ja myślę, że skuteczność Ich dwóch jest na podobnym poziomie i dlatego zawsze będą takie werdykty sędziów, podczas walk z Ich udziałem...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
jak dla mnie-powinien być remis,ze wskazaniem na Marqueza, wiadomo, że tytuł wciąż miał by Pac man, ale szykowała by się kolejna ich walka...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
to juz po walce??? k**wa nawet kawy sobie nie zrobiłem...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
o której są walki?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
właśnie o tym zapomniałem :gwizdanie: ogarnąłęm to sam
-
[ALL B5] Wysokość zawieszenia 1BA Avant
wysokość zależy od rozmiaru kół-napisz na jakich kołach Twoje auto stoi
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
wtryski z BEXa są 320CC, a w AVJ są 288 CC jak założysz bez korekty , albo w ciśnienie paliwa, albo w całą mapę-wywali Ci checka i błąd o zbyt bogatej mieszancewiem to na 100%, bo sam mam takie u siebie- musiałem obniżyć ciśnienie paliwa, żeby błędu nie wywalało
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
...tak samo, jak moje na Ciebie...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
to jak bedziesz przechodził koło lodówki-wez i dla mnie przy okazji... :gwizdanie:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
tak
-
[ALL] Sprawdzenie przebiegu
B6 AVJ-nie można odczytać, a w Touranie mam cofnięty licznik :wallbash: :wallbash:
-
[ALL] Sprawdzenie przebiegu
a jak sprawdzić VCDSem ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a jaka jest tolerancja w AEB?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ktoś kto się dopiero uczy winolsa nie da rady, bo ktoś, kto się uczy wie, że AFR musi być odpowiedni i nie podniesie tylko doładowania
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie będzie za ubogiej mieszanki, bo tolerancja na stosunek doładowania-dawka paliwa jest wyliczona na -max 0,30 bara-powyżej tego doładowania- mogło by być za ubogo, ale auto wpada w tryb awaryjny, więc nie da się technicznie przekroczyć poziomu, w którym jest za ubogo -teoretycznie można coś takiego osiągnąć, jeśli ktoś ingeruje w mapy ECU i podnosi tylko doładowanie , bez ingerencji w mapę paliwa-ale kto tak robi...
-
[ALL B6] Żarówki LED w przednich przeciwmgielnych (halogenach) - warto?
prosz... barwa się zmienia w zależności od kąta a tu z 6000K
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
sprzedaję w komplecie-jak bym chciał wyjąć-do Tourana by poszły :gwizdanie:
-
[ALL B6] Żarówki LED w przednich przeciwmgielnych (halogenach) - warto?
w połączeniu z 6000k rewelka-podczas mgły, czy deszczu-na prawdę dobrze widać-oczywiście z lansem-nie ma to nic wspólnego,bo wygląda średnio, ale polecam 3000k w mgielne, tylko dla dobrej widoczności HIDy 3k ,wyglądem nie różnią się od żarówek, ale to zależy pod jakim kątem na nie spojrzysz-im niżej,tym barwa bardziej w żółtą przechodzi
-
[ALL B6] Żarówki LED w przednich przeciwmgielnych (halogenach) - warto?
wal żółte hidy do mgielnych-3000K , ja mam takie i nie żałuję