Treść opublikowana przez domjenick
-
[B5 AEB] Wymiana sprzęgła plus oleju w skrzyni
A przypadkiem docisk nie ma innej twardości. Tom najpierw dopasował jakieś ale okazało się, że miałem inne niestety te droższe. Ori luk miał identyczne numerki. do benzynowych na pewno są takie same
-
[B6 AVJ] Prośba o analizę logów i ich znaczenie z usterką
logi za wiele nie pomogą, bo problem dotyczy silnika na wolnych obrotach, przyczyną może być zmienna faza rozrządu, która w tych silnikach występuje na wolnych obrotach, ale tego nie da się zdiagnozować, bo przyczyną może być temperatura świec zapłonowych i ich praca w danej temperaturze, których się nie zdiagnozuje, czujników Halla i prędkości obrotów-pozostaje metoda prób i błędów z dobraniem świec i podmianą tych czujników nawet, jeśli by była dziura w dolocie- i tak nie ma to wpływu na wolnych obrotach, bo czas otwarcia wtrysków jest taki sam, zmiany następują w ECU pod obciążeniem
-
[B6 AVJ] Jakie seryjne doładowanie
a właśnie , że AVJ ma max do 0,50 -przeważnie maja 0,45, a wspomniany przez Ciebie BEX ma 0,6 w całym zakresie obrotów :tongue4: :tongue4:
-
[ALL B6] Problem z zamkiem,błąd 01811-problem rozwiązany
u mnie też się tak zaczynało, a potem kable były do łączenia
-
Sposób na sylwestrową noc
dobra czekamy na następnego Sylwestra :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Kontrolka Hamulca Ręcznego + Sygnał Dźwiękowy + Mrugająca Kontrolka ABS
zawsze będzie migać przy diagnostyce
-
[ALL B6] Problem z zamkiem,błąd 01811-problem rozwiązany
podepnij vaga najpierw
-
[B5 AEB] Wymiana sprzęgła plus oleju w skrzyni
jak wymieniałem u siebie sprzęgło, też chciałem wymienić olej w skrzyni-przy okazji, ale mechanik mi powiedział, że po co wymieniać, skoro nie ma wycieków, ani problemów ze skrzynią-jest wszystko szczelne-to nie wymieniaj
-
[B5 AEB] Wymiana sprzęgła plus oleju w skrzyni
przecież masz napisane, że pasuje
-
[B5 AEB] Wymiana sprzęgła plus oleju w skrzyni
tarcza sprzęgła do każdego 4-cylindrowego ma wymiar 228mm, do silnika typu V 240mm
-
[ALL B6] Odpalanie po kablach
wystąpić może, kiedy odepniesz licznik na podłączonym aku-jeśli aku jest odpięte najpierw, a potem licznik-nic takiego nie wystąpi
-
[B6 AVJ] A4 gaśnie po 100 sekundach
nie ma na pewno problem leży po stronie elektryki/elektroniki
-
[ALL B6] Alarm
nieten na pewno śmiga na B6 http://www.ebay.co.uk/itm/VCDS-lite-VAG-Interface-VW-AUDI-SEAT-Scanner-Tool-/200692812915?pt=UK_Diagnostic_Tools_Equipment&hash=item2eba394c73#ht_1409wt_883
-
[ALL B6] Alarm
skoro wyje, to znaczy, że czujnik jakiś to uruchamia tam najpierw szukaj
-
[B6 AVJ] A4 gaśnie po 100 sekundach
najpierw zajmiemy się problemem gaśnięcia, potem w innym dziale problemem doładowania i innych rzeczy
-
[B5 AFB] Jazda na Benzynie
autora pytałem
-
[B5 AFB] Jazda na Benzynie
nic się nie stanie-dolewać ropy za każdym razem, po dłuższej trasie i będzie dobrze przypuszczam, że nie był to cały bak benzyny, bo w ogóle by nie odpalił ile tego tam było i ile dolał?
-
[ALL B5] Czy warto montować taki zestaw?
jeśli uważasz, że są w lepszym stanie, niż te, które masz w aucie- to zakładaj
-
[ALL B5] Zawieszenie obniżające od sedana do avanta ! CZY PASUJE ?
daj ogłoszenie w dziale "Kupię"
-
Ostrzegam przed transakcjami z "McBoss"
masz prawo to tego typu opinii i nie grozi to żadną konsekwencją, aż do momentu, gdzie zaczniesz kogoś obrażać, lub oskarżać o protekcję moderator nie ma wpływu na to, czy ktoś ma dostęp do działu "Sprzedam" czy nie, tak czy inaczej gość się upominał o taki dostęp- otrzymał go, jak każdy, kto ma 100 postów i zrobił wajchę, to, dlaczego nie mógł przy 100 postach mieć tam dostępu i jak to się stało, że potem miał- nie jest teraz istotne, bo ktokolwiek mający "władzę" do decyzji, kto może tam przebywać, a kto nie- nie mógł przewidzieć, że to się zakończy oszustwem...osobiście chciałbym mieć takie zdolności i przewidywać, kto oszuka, a kto nie- było by o wiele prościej i łatwiej na Forum
-
[ALL B5] Zawieszenie obniżające od sedana do avanta ! CZY PASUJE ?
no chyba , że tez chcesz się sam o tym przekonać...
-
[B6 AVJ] A4 gaśnie po 100 sekundach
jeśli sytuacja się powtarza za każdym razem-stawiał bym na obecność jakiegoś zabezpieczenia, o którym nie wiesz
-
[ALL B5] Zawieszenie obniżające od sedana do avanta ! CZY PASUJE ?
chęć sprzedaży :gwizdanie:pasować to one technicznie będą, ale jak to auto będzie potem wyglądać...
-
[ALL B5] Zawieszenie obniżające od sedana do avanta ! CZY PASUJE ?
nie będzie pasować, bo inna jest kategoria wagowa ze względu na to, ze do avanta można więcej włożyć i nacisk na tylną oś jest większa
-
Ostrzegam przed transakcjami z "McBoss"
dajmy spokój- to nie Allegro, a Forum nie bierze żadnej odpowiedzialności, ani nie jest stroną w sporach-koniec tematu Panowie...było już o tym nie raz :gwizdanie: