Treść opublikowana przez domjenick
-
[ALL B6] Ucieka płyn chłodzący
z tyłu jest plastikowy króciec, przymocowany jest do bloku silnika, wąż idzie do nagrzewnicy ogrzewania-tam często pęka, ale to widać spod spodu auta
-
[ALL B6] Ucieka płyn chłodzący
najpierw znajdź jakieś suche miejsce i dolej płynu na maxa, zdejmij osłonę pod silnikiem i zostaw auto tak na parę godzin-zobaczysz, w którym miejscu ucieka woda, nie odpalaj silnika, bo jak sie nagrzeje, to woda wyparuje i nie zobaczysz, potem, jak już namierzysz plamę płynu- wejdź pod auto i szukaj w którym miejscu jest wyciek-niewiele jest miejsc, więc powinieneś sobie z tym poradzić, latarka i szukasz
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
poka foty jakieś :naughty:
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
odbiegacie od tematu Panowie- za albo przeciw blokowaniu dróg przez kierowców :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Czy te sprężyny są oryginalne?
na amorku powinno być napisane, albo numer seryjny, albo firma, na sprężynie tez, albo na dole, albo na górze sprężyny
-
[ALL B6] Nie działa lewy Halogen.
włóż działającą żarówkę z drugiej strony i wtedy na 100% będziesz pewny, tropienie po kablach jest trudne i czasochłonne
-
[B6 AWX] Czy te sprężyny są oryginalne?
amorki 1BE są krótsze od 1BA
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no fajnie-gratulacje i ode mnie
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
mi sie po prostu wydaje, że ktos pragnie zaistnieć, bez względu na konsekwencje, bo skoro z góry wiadomo, że to nic nie da- to po co to robić? przecież Rząd dobrze wie, że ceny paliw są wysokie, ale skąd ma wziąć pieniądze?[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 22:17_________________________________________________no i tak sobie spojrzałem na statystyki- udzielających się w tym wątku-20 parę osób, a z ankiety wygląda, że ponad 70- wniosek jest znany nie od dziś-nikomu sie nie podobaja ceny i siłą chcą zmusic Rząd do obniżenia cen paliw, a jak przejdzie-wyjdą na ulicę, żeby Rząddał im podwyżki o ileś tam i tak każdy będzie wychodził... czy każdy opowiadający się za taką formą protestu, jak ma kryzys w domu-zaciska pasa i szuka oszczędności tam gdzie może,szuka innych, alternatywnych możliwości zarobku, czy ulega protestom dzieci, które chcą nowy rower i krzyczą i grożą, że do szkoły nie pójdą...-ulegacie? kupujecie rower pomimo, że was na to aktualnie nie stać?
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
i co wywalczyli?
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
no jasne skompromitować Rząd, który nota bene samemu się wybrało całkiem niedawno.......właśnie to pokaże Światu, jak głupi i prosty jest Polak, który zamiast wyciągać korzyści z niepowtarzalnej okazji, jaka będzie Euro- wychodzi na ulicę, żeby pokrzyczeć, zablokować drogę...metodę można śmiało nazwać, "na Leppera",bo jest prostacka, jak jej założyciel, która owszem, przyniesie rozgłos, ale komu jest potrzebny taki rozgłos? Załóżmy, że zablokujecie główne nitki autostrad na Euro i co dalej? Teraz postawcie się w miejscu Kibiców, którzy zapłacili Polakom za wynajem pokoi, czy całych mieszkań, tylko po to, żeby przyjechać na mecze-żądać będą zwrotów, teraz sklepikarzy, taksówkarzy i innych prywatnych przewoźników, restauratorów, hotelarzy -wymieniać można by długo, wszystkim tym, którym odetniecie dostęp do złotej żyły pieniędzy, które można będzie zarobić i wielu poprawił by się humor, nie wspominając o statusie ekonomicznym...nie wspomnę już o milionach już wydanych na promocję i budowę stadionów, które pochodzą z kieszeni podatnika- czyli z Waszej też... ... i jeśli Wasza akcja "na Leppera" wypali i zdołacie unieruchomić skutecznie Euro- zastanawia mnie fakt, kto pokryje sankcje ekonomiczne wynikające ze strat...podatnik? aha i zapomniał bym o wkurzonych kibicach, których na pewno jest więcej...
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
to będzie za***ista reklama dla Polski :gwizdanie:-tak na cały Świat i zamiast znaleźć jakiś sposób na zarobieniu pieniędzy na "Euro", Wy chcecie doprowadzić do kolejnego konfliktu i niepotrzebnego zamieszania, które nota bene przyniesie więcej złego, niż dobrego...[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 00:41_________________________________________________ :good: :good:
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
powiedz to wszystkim dostawcom, kurierom, listonoszom, kierowcom autokarów liniowych, et cetera, żeby na jeden dzień pojechali do innego miasta... bo na pewno inne drogi w tym samym czasie będą zakorkowane z powodu natężenia ruchu ciężkich pojazdów przez okoliczne wioski...
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
Andrzej chce się ścigać...
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
lepiej tego się nie dało ująć...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no no opowiadaj widzę , że wiesz więcej ode mnie
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
właśnie też się zastanawiam, co to zmieni...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a nic się nie zmieniło, poza datą
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nawet z psem ogólnie sprawdza się nieźle, ostatnio, jak wracałem z Manchester'u, to mi rurka od turbiny pękła, czy się odkręciła-ciśnienie oleju spadło, po dolaniu oleju-60 km i znów to samo- więc zadzwoniłem po Pomoc i mnie doholowali do domu, auto do warsztatu i po wymianie rurki-znów śmiga ogólnie nie ma jakichś większych problemów, trochę za nisko siedział, więc trzeba było pokombinować, jak go podnieść, bo gwint nie pozwalał na wiele, ale dałem radę czujnik nad pedałem hamulca też wymieniłem, termostat leży w bagażniku-nie mam czasu no i czujnik ciśnienia w pompie ABS-do wymiany i tu jest też kosmetyka, typu wyjęcie pompy, rozebranie i wymiana, ale jak wcześniej-chroniczny brak czasu...jak bym miał garaż-to już dawno było by po kłopocie, atak jeżdżę bez kontroli trakcji i kontrolka na desce :gwizdanie: a i jeszcze wyłącznik poduszki w schowku mi się popsuł, to tyle
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
:gwizdanie:
-
[ALL] Turbina KKK K04-015 - chińczyk czy nie?
ja bym walczył o K04, bo takie auto posiadało, ew. niech dają gwarancję na to, co wkładają, przynajmniej na dwa lata
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
a kto powiedział, ze mi ich brakuje :gwizdanie:
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
ja mam wszystkie graty z BEXa, prócz turbiny-nie wiem, jak Ty jezdzisz
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
dzięki, ale wódki nie pijam
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
daj spokój- ja czasem nawet przy spokojnej trasie schodziłem do 6,9 wg FISa, fakt spokojnie i sam, ale jak się tylko trochę miejsca zrobiło- to i noga cięższa była, a spalanie wzrastało do standardowego 7,8\8,0 ale da radę zejść ze spalaniem tak niziutko jedno z niższych spalań, jakie odnotowałem, to jadąc na wakacje (licznik w milach) pokazywał 42 mil/gal, gdzie średnio mam 35-37 w trasie, przy spokojnej jeździe