Treść opublikowana przez domjenick
-
[B5 AQD] Wyciek oleju
no przecież napisał, gdzie ma wyciek :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Kierownica powietrza do IC
z B6 mocowanie jest na IC na 4 zaczepy
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a gdzie to jest?
-
[INNE] Prośba o pomoc auto nie odpala -VW POLO
tu masz odpowiedz-ten czujnik jest na bloku, obok koła zębatego od wałków rozrządu-zobacz, może wtyczka nie styka-inaczej czujnik do wymiany
-
[B5 AEB] Kierownica powietrza do IC
kierownicy powietrza-pasuje też z 1,9 TDI AFN
-
[B5 AQD] Wyciek oleju
jedyna opcja, to zdjęcie węży...
-
[B5 AEB] Kierownica powietrza do IC
może wystarczyło by jakimś plastikiem zasłonić chłodniczkę wspomagania i resztę tego-na pewno skierować strumień do tego, co już jest, ale prościej dostać taką kierownicę, gdzieś na szrocie...
-
[B5 AEB] Kierownica powietrza do IC
źle się wyraziłem w poprzednim poście-chodzi mi o to,że ten "chwytak" jak go nazwałeś, powinien zaczynać się od zderzaka, żeby powietrze nie miało zawirowań, tylko było skierowane na IC-halogen jest nie odzielony-ale to nie ma i tak znaczenia, bo też mi się wydaje, że to jakieś niekompletne jest...[br]Dopisany: 19 Luty 2012, 11:17_________________________________________________ zdjęcia, które wkleiłem wcześniej-na pewno ta kierownica jest kompletna, bo jest u mnie w aucie..
-
[B5 AEB] Kierownica powietrza do IC
kierownica normalnie powinna oddzielać halogen od "tunelu", ale tu widzę zupełnie coś innego tak wygląda kierownica z B6, od prawego IC, ale konstrukcyjnie są podobne
-
[B6 AMB] Czy od przepalonej żarówki światła stopu po jakimś czasie zapala się check engin
check engine -to taka mała ikonka w lewym górnym rogu licznika , nad zieloną strzałką kierunkowskazu-obok airbag'u http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4474f71f0a480ea6.html
-
Praca w Holandii
znam ludzi w wieku średnim, którzy chętnie by pojechali, ale to są ludzie wieku 50+, zbierają warzywa i owoce, żeby dorobić jakoś do emerytury,albo jakoś wypełniają tę lukę pomiędzy brakiem pracy a stażem do wieku emerytalnego- która i tak nie będzie rewelacją...dzisiaj ludzie łapią się każdej okazji, żeby zarobić, ale weź wyślij matkę , czy sąsiada do pracy, w której będzie wyzysk i jakieś grosze-to w oczy ciężko by było im po tym spojrzeć, ale to przecież są głupie uwagi.... :gwizdanie:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
to by było bezsporne zwycięstwo-każde inne jest mało efektowne w wadze ciężkiej...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Kliczko wygrał, ale niestety- Chisora nie dał mu łatwego zwycięstwa...czekam na walkę Chisora -Wladimir...na pewno będzie wkrótce :gwizdanie:
-
[B5 AQD] Wyciek oleju
akurat miejsce , które zaznaczyłeś to wąż wodny, jedyne miejsce, skąd może być tam olej to pod lewym blokiem, a właściwie pod pokrywą zaworów-uszczelka mogła ulec zniszczeniu-zdejmij ten plastik i zobacz tam
-
Praca w Holandii
jesteś pewien, ze uważnie przeczytałeś ten watek? gdzie Ty widzisz jakieś zbędne uwagi?
-
Praca w Holandii
tak dwa-po pierwsze-dlaczego się unosisz i czemu uważasz,że ktoś Ci tu dokucza i wymyśla-zacytujesz chociaż jeden post w którym użyłem określenia, które można nazwać "wymyślaniem"?co do Twojego tryby życia i pracy-to brawo, ale nie mów mi, ze to nie jest ciężko, walić po 14 godzin /7 dni w tygodniu, lub 16 i masz jeden dzień wolny, bo i ja w swoim życiu pracowałem wiele godzin, wracałem do domu i szedłem spać, zeby się w miarę wyspać na kolejną zmianę posłuchaj koleżko-nikt tu nikomu nie wymyśla, tylko wypytujemy się o szczegóły, które nota bene mnie też interesują
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
no i tak napisałem w wadze ciężkiej-każdy jest wielki, ale Kliczki są potężni-jeden Lennox dał radę Vitalijowi, fakt TKO, ale Vitalij po walce wyglądał gorzej niż Lennox...[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 17:48_________________________________________________ czytaj Tomek :gwizdanie:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
a z jakim Gigantem On walczył? Jednym z najlepszych był Lennox Lewis , ale te walkę przegrał zdecydowanie- Mike jest legendą, ale nie miał na swojej drodze kogoś takiego, jak Bracia Kliczko... http://www.legendyboksu.pl/Mike-Tyson.php
-
[B5 AVG] Kasowanie inspekcji Service in ... km -problem. 0000 na dziennym liczniku
tak
-
Praca w Holandii
na pewno będzie
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
:polew: :polew:
-
Praca w Holandii
dobrze??? chyba nigdy nie pracowałeś 5-6 dni w tygodniu po 12-14 godzin
-
[B7 BRB] Próba włamania
wyjęcie bembenka od zewnątrz-to nie jest prosta sprawa, może ktoś próbował otworzyć śrubokrętem i przy wyciąganiu-po prostu to wyrwał-fakt, próba jakaś była, ale nie straszcie , że auto jest pod konkretne zamówienie, bo takich B7, to mnóstwo jeździ i jeśli już ktoś chce to ukraść-bierze to na części bo z takiego 1,9 to i do B6 podejdzie,blacha na jakiś ebay DE, czy UK i po sprawie... to nie Porsche, żeby kraść na zamówienie, z wyrobionymi dokumentami najlepiej , to zgłoś to na Policję, żeby podkładkę do ubezpieczalni mieć i niech oni się dalej zajmą wymianą zamków i stacyjki
-
[B7 BRB] Próba włamania
dobrze trzeba rozbujać auto
-
[B5 AWT] A41.8T benzyna pali się check
no to spróbuj podmienić czujnik Halla