Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. ja mam jeden z tańszych gwintów na rynku i nic nie skrzypi, nie rdzewieje i wcale nie trzeba wymieniać tylnego stabilizatora (anti roll bar)-nie wiem, skąd masz takie info, ale tylny stabilizator dajesz po to, by autem nie bujało i wkłada się od S4, lub RS4,na przód i tył, lub tylko na tył, jak ja mam u siebie, bez różnicy-, czy jest AWD, czy FWD... http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-RS4-B7-H-R-Anti-Roll-Bar-Kit-/160762782821?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item256e356465#ht_500wt_1091 - to o czym piszesz-to jest rozpórka i nie stosuje się jej po to, żeby kąt się nie zmienił,bo kąt sie zmieni i tak po obniżeniu auta- tylko usztywnia się całość,a przede wszystkim rozpórki -czy to górna http://www.ebay.co.uk/itm/OMP-FRONT-UPPER-RED-STRUT-BRACE-AUDI-A4-1-8-T-SPORT-/180799668130?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2a187fffa2#ht_1904wt_902 , czy dolna http://www.ebay.co.uk/itm/ULTRA-RACING-FRONT-LOWER-ARM-STRUT-BAR-SUSPENSION-BRACE-05-07-08-AUDI-A4-B7-RS4-/200697330563?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item2eba7e3b83#ht_4633wt_1076 -dajesz na przód, a nie na tył... -co do regulacji-to masz do tego klucz i jeśli gwint był nasmarowany smarem przed założeniem-nawet -50* nie będzie miało wpływu na to, czy będziesz mógł je regulować-regulujesz normalnie, -sprężyny nie skrzypią, tylko gumowe odboje, zanim się gwint "uleży" do starego odboja-może to potrwać ze dwa tygodnie co do zużycia innych elementów-na pewno, jak założysz gwint i utwardzisz zawieszenie-odezwą się inne, już zużyte elementy, jak łączniki stabilizatorów, wahacze et cetera...po prostu, przy wymianie na gwint-wymienić i łączniki
  2. domjenick odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    świece też wymieniłeś?
  3. no to już wiesz i mamy nadzieję, ze będziesz tu częściej wpadał...
  4. jak chcesz mieć zrobione dobrze-to znam tylko jednego gościa w Londynie
  5. ...i chyba masz rację, bo sezon już się zaczyna, a info o tym, gdzie, w jakim teamie i kiedy zacznie jeździć-jak nie było-tak dalej nie ma...
  6. możliwe, ze była dostosowana do ori dolotu, coś mi się tak kojarzy:eusathink:
  7. jak pojeździsz trochę, to się aku naładuje i przy kolejnym odpaleniu-już tego nie będzie-przerabiałem to w zeszłym tygodniu, wykrzyknik, za każdym razem niby 12v na mierniku, ale włożyłem aku z drugiego auta-w lepszej kondycji i problem znikł od razu, aku z Audi było od nowości, czyli jakieś 10lat, żadna bateria nie będzie trzymać dobrze tak długo
  8. według ETKI podejdzie
  9. oczywiście, ze można tarcze od S4 ja mam u siebie-w dziale "Warsztat-zrób to sam" jest wszystko opisane
  10. jeśli mówili o tym w piątek we Wiadomościach sportowych, to chyba nie robili by z siebie głupków, wcześniej tego nie sprawdzając, czy to prawda...
  11. jakby nie było dobrze-nie wsiadł by do rajdowego auta...
  12. nie pamiętam dokładnie, ale jakieś GT28 coś tam... porównanie z K03s
  13. trasa pewnie będzie uzależniona od pogody
  14. domjenick odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    nie wiem-też się zastanawiałem, jak go wymieniałem-ale jest na bank 4 wyjścia
  15. domjenick odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    AVJ i reszta 1,8T w B6 mają dwa wloty i dwa wyloty- bez różnicy, czy quattro, czy ośka
  16. no to obstawiam, ze program "uniwersalny", bo nawet takie firmy jak RevoTechnik, czy APR wgrywają gotowce, więc cały osprzęt , jaki chcesz włożyć-tylko pomoże "dobić" do tego, co myślisz, ze masz, ale nie wiadomo jak będzie-próbuj i daj znać o efektach
  17. jak wszystko założysz-to tylko korekta będzie potrzebna, choć niekoniecznie,auto gdzie kupione w IR, czy Pl?
  18. domjenick odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    wymień i zobaczysz, czy pomoże-jak nie-to masz jedną rzecz wyeliminowaną
  19. od każdego 1,8T/B6 na pewno podejdzie, od poprzecznych też pasuje, np z A3,TT, Passat-każda głowica od 1,8T 20-sto zaworowego silnika tu masz numer części 06A103351L
  20. to gdzioe robiłeś program, że nie masz wykresu?
  21. domjenick odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    Możesz trochę rozwinąć ten wątek ? w filtrze paliwa masz regulator ciśnienia paliwa-jeśli jemu coś dolega-ciśnienie będzie za niskie, co skutkuje na złą dawkę paliwa na wolnych
  22. bardzo ciężko zrobić coś powyżej 180 koni samym programem na ori gratach
  23. turbo jest zwykłe K03- w BEXie jest K03s, a wtryski w AVJ i innych, prócz BEXa mają 288cc- BEX ma 320cc
  24. ja jestem cały czas:thumbup1:
  25. AVJ, BFB, AMB ma takie samo turbo, wtryski, jeden boczny IC-różnią się oprogramowaniem, dopiero BEX ma większe turbo i wtryski, dodany drugi IC co do elektroniki-wszystkie 1,8T w B6 mają taką samą elektronikę do diagnozy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.