Treść opublikowana przez domjenick
-
Jak podnieść quattro??
allroad były w A6 dopiero od modelu B8 szły również w A4
-
Zawieszenie gwintowane Q a FWD różnice ?
ja pisałem o gwincie, który ja posiadam i którego element jest na fotce ---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ---------- a poza tym jest prawie niemożliwa regulacja, kiedy "gwint" jest na dole a do regulacji mamy klucz jak jeden z tych aukcji http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_nkw=adjustable+suspension+spanner&_sacat=0&_odkw=adjustable+suspension+key&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1313 większość gwintów jest wyposażona w taki klucz:wink:
-
Najtańsze zawieszenie gwintowane
ale autorowi chodzi o to, czy można bezproblemowo używać najtańszych z gwintów, a nie czy jakaś marka jest lepsza od innej:wink:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
jeszcze nie...
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
szybciutko byś ją zdjął...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
co tu słychać?
-
Zawieszenie gwintowane Q a FWD różnice ?
po prostu przy wyjęciu sprężyny-w miejsce, gdzie jest górny odbój-wkładasz ten element ze sprężyną-pasuje idealnie, bo jeśli byś chciał dać regulację na dole-to trzeba tuleje dorzucić, bo otwór jest za duży, pomyśl o moim cena będzie atrakcyjna, bo sprzedaję auto, więc gwint na zamiennik nie potrzebny mi będzie,a i tak chcę się go pozbyć, chyba, że szukasz czegoś z gwarancją od producenta-no to inna sprawa:wink:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
jak teraz byłem w Legnicy, to na samych Piekarach, wokoło mojego bloku-widziałem z 6 A4-ek, Panowie-można zakupić wizytówki z logo Klubu i powkładać za wycieraczkę każdej napotkanej A4-zawsze można "upolować" jakąś zbłąkaną owieczkę, która szuka info o aucie, a może zostanie na dłużej, jak my...
-
Zawieszenie gwintowane Q a FWD różnice ?
akurat przestało padać to jest ten element regulujący wysokość- a tu masz wymiary tego "bolca", który wchodzi P&P w miejsce gumowego odboja sprężyny- a szukasz jakiegoś taniego gwintu do B6?
-
Zawieszenie gwintowane Q a FWD różnice ?
albo poczekaj, co mi tam:decayed:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
tia...my z Bartkiem też się widujemy raz na rok, a z Tobą, to następnym razem się zobaczę, ale wymyśliłem już nawet jak, po prostu zaparkuję na Twoim miejscu...
-
Zawieszenie gwintowane Q a FWD różnice ?
nie ma:wink: jutro Ci to sprawdzę, bo deszcz u mnie pada i nie chce mi się wychodzić na zewnątrz
-
Zawieszenie gwintowane Q a FWD różnice ?
w B6/B7 jeśli regulacja z tyłu jest na sprężynie-to wszystko pasuje i do Q i do FWD-element regulujący dajesz do góry i powinien pasować P&P, jak chcesz-to mogę sprawdzić wymiary tego elementu, żeby wszedł w otwór ori gumowego odboja
-
[B6 APU] Jakie tam były montowane silniki 1.8t[kod]
na bloku silnika z przodu , przy pokrywie paska rozrządu masz wybite , jaki to silnik
-
Jakie turbo na 230-250 koni ?
Panowie-konkretnie proszę jakie turbo na 230-250 koni i zamykamy temat
-
Jakie turbo na 230-250 koni ?
Panowie-zaczynamy się powtarzać i ten wątek można porównać to tego, co jest już tam napisane http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?t=1342
-
Najtańsze zawieszenie gwintowane
za coś, co kosztuje 2400 płacisz i masz gwarancję, ze będzie działać w odpowiednio twardych i ekstremalnych warunkach, np drift, wyścigi itp za coś, co kosztuje 1200 zł, masz roczną gwarancję na to, że zawieszenie będzie działać prawidłowo na drodze i co najważniejsze-w 98% sprzedawca zawsze pisze, ze zawieszenie obniża auto ileś tam mm, a nie że jest przeznaczone na tor wyścigowy jak nie podejdzie, jak ten gwint, co mam u siebie jest do quattro i do FWD, a każdy gwint w B6/B7 z tyłu jest na sprężynie, więc co tam ma nie pasować, jak wszystko jest tak samo, jak ORI sprężyna, tylko odpowiednio regulowana?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
A masz dekielki z S-line'ów? odkupię nie mam, bo mam felgi od R8
-
Najtańsze zawieszenie gwintowane
ja mam u siebie Racelanda-belgijska firma, cenowo niska półka ale co do jakości mogę się wypowiedzieć na plus-założone w sierpniu zeszłego roku i jest OK
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
moja też na sprzedaż jest, jak by się ktoś pytał
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
chyba mnie z kimś pomyliłeś siedzieliśmy bardzo cicho i spokojnie, bo dziecko spało:whistling: a to czemu chce się gościu auta pozbyć? zapytaj...pewnie chce kupić inne:grin:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
bierz-na nic nie patrz-jak masz pieniądze-to masz na prawdę dobre auto, na wypasie-trochę nalatane, ale to normalny przebieg-jak byś kupował-podjedz z kimś, kto ma vcdsa i sprawdź przebieg, ale wydaje się być realny takie auto średnio robi 30-40tys rocznie, przy takich przebiegach zwróć uwagę na nadkola, bo od kamieni mogą być poobijane i rdza może się rzucać, ale to jest pryszcz, bo środek ma za***iście wyposażony -ja bym brał
-
Głos na auto z firmy...
- F1, Rajdy i Motorsport
bravo cały team:wink:- Spala olej bora 1.6s a6v , de-cat
zapisz sobie kiedy dolewałeś i ile, potem będziesz wiedzieć ile Ci spala np na 1000 km:wink4: - F1, Rajdy i Motorsport