Treść opublikowana przez domjenick
-
[ALL B7] Zestaw HID w światłach przeciwmgłowych
55w
-
[ALL B7] Zestaw HID w światłach przeciwmgłowych
jest, ale jeśli jest obieg zamknięty-nie będzie info o spalonej żarówce ---------- Post added at 17:25 ---------- Previous post was at 17:24 ---------- ja tak mam już długi czas-nie ma żadnych błędów:wink:
-
Bukowina Tatrzańska HOT LINE
Poziek i chyba Jarko:decayed: ciężko się do kogokolwiek dodzwonić...
-
[ALL B7] Zestaw HID w światłach przeciwmgłowych
najlepiej zapytaj sprzedawcy- nie będzie problemów ze zwrotem, czy reklamacją
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
dobra-jak coś to i tak sie odezwę, jak przyjadę dogadamy szczegóły, kiedy będę na miejscu
-
Błędy i problem z EPC
jak się zapala EPC-to czujnik obrotów silnika do wymiany, bo będzie gasł cały czas w najmniej spodziewanym momencie-przeszukaj forum i znajdziesz moje posty o tym:wink: reszta-zaopatrz się w zarejestrowanego VAGa, bo ten, co masz, to nic nim nie zdziałasz...
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
przyjeżdżam w następną sobotę wieczorem, ale na pewno będę spał pół niedzieli, ale dwa tygodnie będę, więc można coś pomyśleć i się jakoś zobaczyć..
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
to0 tam sie jeszcze spotykają?
-
Zamiana silnika avj na apu
"prosta wymiana", jak napisał autor- ma pewnie na myśli P&P, a nie rezanie, bo idąc dalej tym tokiem myślenia- można władować każdy silnik... ---------- Post added at 19:58 ---------- Previous post was at 19:57 ---------- a co do problemu-to będzie na pewno, bo B5 różni się spora ilością elektroniki od B6, a raczej jej brakiem w przypadku B5:wink:
-
Czy drgania na kierownicy mogą być groźne?
a co z kołami? jesteś pewny ,że nigdy nie były zaplątane w uderzenie w krawężnik, lub dziurkę? jak wielkie koło?
-
Prośba o analizę logów - przepływka
zdrowa eSa-jak nic innego się nie dzieje-jeździć i się cieszyć
-
Czy drgania na kierownicy mogą być groźne?
spróbuj zamienić przód na tył- może będą mniejsze drgania i wyważ je, co do zużycia innych elementów-jakis wpływ to będzie miało-zależy od stanu, w jakim już są
-
Co to za zawias ? 1ba?
tył od 1BA- nie mam info, czy quattro, czy FWD 8E0513033 przód 1BA-ale numer jakis inny jest od FWD 8E0413031CB, ---------- Post added at 19:33 ---------- Previous post was at 19:26 ---------- jesteś pewien, ze to jest poprawna końcówka?
-
Falowanie obrotów
ja tam wiem z doświadczenia swojego i innych-żeby coś porządnie popsuć w silniku, tak, żeby naprawa kosztowała krocie-to trzeba tego na prawdę chcieć no chyba, że ktoś rozbiera silnik na części, składa i mu coś zostanie-wtedy można coś popsuć, ale proste zabiegi, jak wymiana płynów, alternatora, czy napinacza, wyjęcie elementów i potem ich włożenie na miejsce- takimi zabiegami na pewno nic się nie popsuje:wink:
-
Szukam kogoś w UK kto mógłby podrasować mi silnik AWX 1.9 TDI 130
masz numer-zadzwoń i będziesz wiedzieć
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nie miały
-
[ALL B6/B7] Zawieszenie gwintowane
Dzięki , czytałem gdzieś że niby do quattro jest jakiś inny gwint z tyłu ale jak podejdzie to ok ori sprężyny różnią się twardością, ze względu na inny nacisk na oś tylną- ale w przypadku gwintu-nie robi to różnicy, bo wysokość regulujesz sam ---------- Post added 17-03-2012 at 00:05 ---------- Previous post was 16-03-2012 at 23:44 ---------- jeśli to jest to, co na fotkach-to to nie jest to samo, są dwa rodzaje gwintów-regulacja na sprężynie-osobno amor i osobno sprężyna-taki, jak ORI zawieszenie, lub regulacja sprężyny na amortyzatorze, jak w B5, ale koleś ma takie zawieszenie w B6, amorki ze sprężynami -35 i to nie jest gwint-pasuje wszystko P&P, był zmieniony sposób montowania góry amortyzatora
-
Szukam kogoś w UK kto mógłby podrasować mi silnik AWX 1.9 TDI 130
LONDYN - HAMOWNIA 4X4.07545 250 979-pytać o Dawida-benzynę też ogarnia
-
[ALL B6/B7] Zawieszenie gwintowane
podejdzie-w B6-nie ma różnicy, czy jest Quattro, czy Ośka
-
Falowanie obrotów
pomiędzy 700rpm a 960rpm wchodzisz w adaptację i ustawiasz najniższa wartość, czyli chyba 128 i podnosisz o jeden, co daje 10rpm wyżej i sprawdzasz w blokach pomiarowych ile pokazuje vag, bo na pewno będzie różnica pomiędzy tym, co masz na zegarach, a tym, co pokaże VAG
-
[ALL B6/B7] Zawieszenie gwintowane
na każdym gwincie, jak obniżysz za bardzo i dasz za szeroką oponę-będzie trzeć
-
Falowanie obrotów
obroty w tym silniku 800rpm +/- 60 rpm
-
Falowanie obrotów
Panowie-odbiegacie od tematu- o wydechu to można porozmawiać w innym dziale...
-
[ALL B6/B7] Zawieszenie gwintowane
niby dlaczego? przecież każdy gwint, nawet ten najtańszy musi spełniać wymogi,przechodzić testy et cetera, aby został wprowadzony do obiegu-jedynym mankamentem może (ale nie musi) być jego sprawność, po eksploatacji w dłuższym okresie czasu, ale o tym mogą się wypowiedzieć użytkownicy takich gwintów, a nie ktoś, kto zna sprawę po przeczytaniu kilku artykułów w Internecie i kolejna sprawa-niby czemu ma się to nie opłacać? Kupując nowy-tani gwint, masz przynajmniej roczną gwarancję,a kupując używany -nie masz żadnej gwarancji, że pojeździsz rok, w pierwszym przypadku-producent jest zobowiązany do naprawy/wymiany uszkodzonego elementu-w drugim płacisz po raz kolejny... tanie gwinty są przeznaczone do codziennej jazdy i wizualnej poprawy wyglądu, a nie do jazdy na torze wyścigowym, do czego zazwyczaj są przeznaczone gwinty znanych/drogich firm, bo płacisz za jakość i wytrzymałość w określonych warunkach, do jazdy na codzień i obniżenia auta-każdy gwint jest dobry ---------- Post added at 22:55 ---------- Previous post was at 22:51 ---------- do seryjnych amorków zakładając, że to seria 1BA-max to -20, bo niżej amorek jest ściśnięty i jest za twardo, a trzpień nie idzie całkowicie do góry, tylko jest cały czas skompresowany gaz/olej, co skutkuje na jego nieprawidłową pracę i w efekcie szybsze zużycie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tylko wysokość, a twardszy jest od 1BE, ale da się normalnie jezdzić