Treść opublikowana przez domjenick
-
[ALL B5] Lampki Tablic Rejstracyjnych
a kto powiedział, ze nie jest-przecież nikt nawet o tym nie wspomniał- nie rozumiem o co Ci chodzi:eusathink:
-
[ALL B5] Lampki Tablic Rejstracyjnych
a ciężko samemu wpisać model auta?
-
[ALL B7] Szukanie pomysłu na glebę prośba o poradę.
szukaj zestawu z amorkami, lub gwintu
-
[ALL] Czy sprężyny z sedana będą pasowały do avanta?
przód też się rózni, bo jeśli jest cięższy silnik-to i auto nie siądzie, jak powinno
-
[ALL B6] Listwy S4 czy s-line?????
kod wyposażenia VJ1 był na specjalne zamówienie i bez niego- tak samo, jak tylny dyfuzor są w kolorze szarym, jesli chodzi o to, czy były-zgoda, ale na pewno to nie jest standard
-
[ALL] Pytanie do osob kupujacych na ebay
konto na PayPal'u -najbezpieczniejsze, bo można podać numer karty, albo wysłać czek, ew. zrobić przelew bankowy, ale PayPal jest najpopularniejszy
-
[ALL B6] Listwy S4 czy s-line?????
Bzdura !!! Byly to powiedz w którym roku, albo pokaż mi S4 B6 z lakierowanymi ori listwami:whistling:proszę-link do aukcji z S4 B6, bo o taki modelu tutaj chodzi (do trzeciej strony)http://www.autotrader.co.uk/search/used/cars/audi/s4/postcode/ne661lp/radius/1500/body-type/saloon/sort/priceasc/maximum-age/up_to_10_years_old wszystkie listwy są w jednym kolorze- S-line były lakierowane
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
połowy z tych rzeczy na pewno nie użyjesz...
-
[B6 AVJ] Sprężyny Spraco - warto ?
wysokość auta zależy od sprężyn-te, które masz, mogą pochodzić od innego auta, o cięższym przodzie i dlatego wygląda to-jak wygląda, jeśli włożysz Sparco-powinno być lepiej, ale gwarancji nigdy mieć nie będziesz-dopóki nie założysz:naughty:
-
[B6 AVJ] Sprężyny Spraco - warto ?
wyglądać będzie lepiej, ale jeździć się tym w miarę dobrze nie będzie, bo amory 1BA są dłuższe od innych, trzpień amorka nie będzie się wysuwał, tylko będzie ściśnięty, co negatywnie wpłynie na komfort jazdy-będzie twardo jak cholera, bo gaz/olej (zależy , jaki amor masz) będzie już skompresowany, po dodatkowym ściśnięciu będzie jeszcze bardziej, co go naturalną siłą rzeczy rozgrzeje, a to z kolei wpłynie na jego efektywność i krótszą żywotność-na razie może być, ale w przyszłości pomyśl o sportowych amorkach, bo 1BA na pewno długo nie będą spełniać swojej roli , jak powinny
-
[B6 AVJ] Sprężyny Spraco - warto ?
Sparco- to znana i dosyć solidna firma- sprężyny sprężynami, a co z amorkami chcesz zrobić?
-
[ALL B5] Szyberdach pomocy koledzy :(
manualnie też da rade zamknąć- powinna być zaślepka w lampce do zamknięcia szyberdachu
-
[ALL B6] Listwy S4 czy s-line?????
w S4 listwy nigdy nie były lakierowane pod kolor auta:whistling:
-
[ALL] Problem z Xenonem
kodowanie nie bardzo ma się do wysokości:whistling: adaptacje- już prędzej,
-
[ALL] Problem z ładowaniem
w jakim aucie???
-
[ALL] Problem z Xenonem
tak
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
za niedługo będę...
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
przecież można to zrobić manualnie wpisując prefiks w tytule wątka:cool1:
-
Nowe forum - wątek dla narzekaczy
może jest coś bardziej ważnego do zrobienia, niż fotki-są linki, więc można je zobaczyć-wszystko jest wdrażane od rzeczy najważniejszych począwszy
-
Nowe forum - wątek dla narzekaczy
Przemek- ale daj spokój- tamto Forum było modyfikowane sukcesywnie przez 6 lat, a oni chcą, żeby to wszystko ustawić w jedną noc na nowym forum, prosty przykład z działem "Sprzedam" prawie pół roku naszych prób i błędów, żeby mogli z niego korzystać i wciąż coś nie pasuje co jakiś czas jednemu, czy drugiemu- teraz też tak jest.. nawet nie zdajecie sobie sprawy ile to trzeba poświęcić czasu, siedząc przy kompie i z kartki czytać i wklepywać na nowo, a jak się pomylisz-**********sz od początku i cały dwugodzinny plan walisz od zera, a gdzie praca, szkoła, życie rodzinne itp? narzekać jest łatwo, bo przyszedłeś na gotowe jeden z drugim...całkowity brak poszanowania dla cudzej pracy-całkowicie za free, żeby wam było wygodniej...szczególnie, ze Darek większość robi sam, bo inni, którzy mają o tym pojęcie-nie mogą z innych -własnych powodów- cierpliwości
-
Przerwa w dostępie do forum
do wielkanocy czyli 40 dni postu od forum :polew: :polew:
-
Przerwa w dostępie do forum
do wielkanocy czyli 40 dni postu od forum :polew: :polew:
-
Przerwa w dostępie do forum
do wielkanocy czyli 40 dni postu od forum :polew: :polew:
-
[ALL B6] Nie można otworzyć drzwi
jak nie masz centralnego-to jak to otworzysz?skoro normalnie się nie otworzyły- to i jak podasz prąd-też się nie otworzą przyczyną raczej na 99% są przełamane kable w drzwiach-też tak kiedyś mnie auto zaskoczyło...nie reagował c.zamek w tylnych drzwiach...od zewnątrz nie można było otworzyć, bo całkiem się zamknął centralny i nie chciał już otworzyć tylnego zamka...pomogło kilkakrotne wciskanie przycisku na pilocie z jednoczesnym otwieraniem klamki- choć w tym przypadku ciężko to widzę podepnij vaga do modułu komfortu i zobacz błędy-pewnie będą jakieś stare-skasuj i zamknij auto ponownie-potem komp i odczyt "świerzych" błędów, 01562- ten będzie na pewno, lub jakiś jeszcze o braku zasilania w zamku http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/01562 to może pomóc w otworzeniu drzwi http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=192038.0#top http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=140674.0 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=76790.0#top tutaj, jak masz korbki z tyłu- musisz korbę rozmontować najpierw, bo śruba tam jest- całego boczka na pewno nie uda Ci się zdjąć, ale może będziesz mieć na tyle miejsca, żeby coś tam włożyć i wyjąć cięgno od klamki napisz jak postępy
-
[B6 AVJ] Klekot na zimnym + świecąca kontrolka motoelektronik
co do vaga do AVJ-311 w zupełności wystarczy, ale VCDS- tez nie zaszkodzi co do klepania- napinacz-zmiana napinacza i łańcucha-około 200 tys, ale to może nie być wina łańcucha-czy jest luźny-będzie widać na pokrywie od wewnętrznej strony-jeśli jest luz-będzie powycierana w tym miejscu-olej i ciśnienie-jeśli w normie-tj sprawdzane manometrem i komputer nie "krzyczy"- to ok taka przypadłość tego silnika, że cichutko sobie "klepie" nawet, jak jest rozgrzany-martwił bym się, jeśli by na prawdę walił i było bardzo głośno, sam napinacz jest bardzo ciężki do zajechania-musi być albo wada fabryczna, albo przebieg w mieście ze 300tys ja jechałem raz bez ciśnienia oleju ponad 200km i "tylko" turbo się zatarło...napinacz, łańcuch i cała reszta nie uległa moim testom, choć mechanik z Wrocławia zapewniał mnie, ze on , jako pierwszy idzie do wymiany, a silnik bez ciśnienia wali jak wściekły, coś, jak młot pneumatyczny- uwierz mi-mechanik odsunął się od auta, bojąc się, ze silnik wybuchnie, albo co najmniej rozpadnie się na dwie części-dolną i górną... odpinając klemy na ok. 45 minut-skasujesz wszystkie błędy w sterownikach, oczywiście to nie daje gwarancji, ze jakiś nie powróci z powodu wcześniejszej usterki :gwizdanie: