Treść opublikowana przez domjenick
-
Falowanie obrotów
i tu może być przyczyna, bo tam jest regulator ciśnienia, a z nim kłopoty
-
[ALL B6] Ocena FMIC
no śmiga , jak wściekłe choć Tuner powiedział, ze na taką moc-przydał by się większy...
-
Różnice między AVJ a BFB??
a co słyszałeś?
-
[ALL B6] Ocena FMIC
robiliśmy BEXa na 280 i styka mu spokojnie tu masz fotki, jak to wygląda
-
[ALL B6] Światła przeciwmgielne tył
byłem w aucie i w elektryce nie znalazłem takiej opcji-chyba coś pomieszałem-jeśli kogoś wprowadziłem w błąd przepraszam:whistling:
-
[ALL B6] Światła przeciwmgielne tył
Kolego rozwiń swoją myśl bo powiem szczerze że nie wiem jak to jest możliwe. Do MCE B6 przychodzi kabel tylko od jednej lampy przeciwmgielnej, chociaż druga lampa też ma doprowadzony kabel ale po włożeniu żarówki nie działa. Obydwa światła przeciwmgielne działają w w B7 dopiero. Do autora wątku. Na początek wykręć lewą lampę i tam będzie miejsce na żarówkę od przeciwmgielnych, włóż ją i sprawdź czy świeci oraz czy błąd zniknie. Jeśli się naprawi to wystarczy w lampie wyłamać zaślepkę i po problemie. wieczorem podejdę do auta i sprawdzę, czy czasem czegoś nie pomyliłem
-
F1, Rajdy i Motorsport
potwierdzenie tego dziś we Wiadomościach sportowych na Polsacie było
-
Różnice między AVJ a BFB??
różnią się tylko softem i małymi zmianami w osprzęcie silnika, np w BFB zawór regulujący podciśnienie w komorze zaworów, jest w innym miejscu niż w AVJ, turbiny takie same, wtryski też, sondy są dwie w każdym B6 1,8T
-
[ALL] Wykrzyknik w kółko migający
słaby akumulator też generuje wykrzyknik na blacie
-
[ALL B6] Złe wskazania czujnika otwartych drzwi
zmień kodowanie na LHD i się zmieni:whistling:
-
[ALL B6] Ocena FMIC
siliconowe na rurkach do IC
-
[B6 AVJ] Sprzęgło
tak-tylko V6 i V8 mają inne
-
[ALL B6] Ocena FMIC
będziesz musiał poluzować złączki i dopiero wtedy zakładać zderzak-trochę roboty jest, ale lepsze to, niż wkurzanie się, ze znów coś nie pasuje
-
[B6 AVJ] Sprzęgło
jest dwumas i jeśli masz tylko program-seryjne nowe Ci wystarczy mój AVJ jest zrobiony na 180+ i nowe sprzęgło LUKa daje rade
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
haloooo- jest tu kto?
-
F1, Rajdy i Motorsport
może wsiądzie w tym sezonie do bolidu...
-
[ALL B6] Ocena FMIC
zakładałem taki do BEXa i był mały problem ze zderzakiem, bo dosyć spory jest IC, ale dało radę bez cięcia belki
-
[ALL B6] Światła przeciwmgielne tył
mieć to na pewno ma, bo w B6 zmienia się tylko kodowanie i świeci po drugiej stronie
-
[ALL B6] Ocena FMIC
będzie dobry
-
[ALL B6] Ocena FMIC
do jakiego auta?
-
[ALL B7] Szukanie pomysłu na glebę prośba o poradę.
Chyba chodzi o ten gwint jak sie nie mylę: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?211153-ALL-B6-B7-Nowe-zawieszenie-gwintowane-Raceland tak jest dokładnie co do TATechnix -ma zwolenników-przeciwników też, ale większość, to Ci, którzy nigdy go nie używali- moje zdanie na temat nowego i taniego gwintu znasz-jeśli ktoś daje gwarancję-ja bym brał, bo przecież i tak to musi spełniać jakieś normy, żeby zostało w ogóle wyprodukowane, a mało znane firmy-jakoś muszą zbudować reputację na rynku masz tu linka -poczytaj troszkę i zagadaj z Mapetem http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?178702-Najwi%EAkszy-wyb%F3r-zawiesze%F1-sportowych-w-PL!-TA-MTS-KW-Eibach-H-amp-R-Weitec-SPAX-FK
-
[ALL B7] Szukanie pomysłu na glebę prośba o poradę.
na każdym się da jeździć, ja w Audi mam Raceland'a i daje radę, a w Touranie mam JOM Blueline'a i mnie wk***ia, bo za twardo, jak do takiego auta i przede wszystkim za nisko- oba w granicach 1000 zł, ale Tourana już kupiłem z takim-więc będę to zmieniał na Seryjne zawieszenie, a na Raceland'a mam gwarancję, wiec jak się posypie-reklamuję i mam nowe:naughty:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
niby tak, ale po co?
-
[ALL B7] Szukanie pomysłu na glebę prośba o poradę.
S-line da Ci "tylko" a może i "aż" -20mm, zakładając, ze "trafisz" swoją kategorię wagową używka-to używka-nigdy nie wiesz, w jakim stanie jest na prawdę-lepiej poczekać i nazbierać na jakiś gwint i jeśli nie jeździsz dużo-to masz na lata, bo jeśli jeździsz dużo i kupisz używane amorki, czy używany gwint-możesz zapłacić dwa razy- moja opinia jest taka-lepiej kupić tani gwint z gwarancją producenta, niż używkę po niewiadomych kilometrach bez gwarancji
-
[ALL B5] Lampki Tablic Rejstracyjnych
najwidoczniej, bo moja wypowiedz była skierowana do autora wątku, który wpisując temat-sam może napisać o jakie auto chodzi, tym samym ułatwiając odpowiedzi , bez względu na to, czy na "starym" forum była taka opcja, czy nie-zakładając nowy temat, można dalej to robić samemu...po tym Ty napisałeś tego posta więc nie ma związku Twoja wypowiedz z moim postem:eusathink:poza tym temat był poruszany kilkakrotnie, sam brałem udział w dwóch, więc jeśli szukasz alternatywy-to szukaj żarówek ledowych o długości takiej, jaką masz w aucie-nie pamiętam dokładnie czy to będzie 35mm, czy 45mm-sprawdź i szukaj na aukcjach allegro, ebay