Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. kurczę mi wypadło cos o 18, tak, ze pomiędzy 14-18 mógłbym sie spotkac, no chyba, że przesuniemy spota na wtorek wieczór:kwasny:
  2. można się dogadac całkiem na wieczór-mówic kiedy macie czas i się dogadamy-ja z rana nie mogę i wieczór, nawet pózny mi pasuje bardziej, ale sie podporządkuję
  3. nie strasz gościa:wink: mapa nie pozwoli wyjśc poza granice-nic się nie stanie, ale fakt-lepiej skorygowac
  4. robimy jakiegoś spota?
  5. do środu, lub czwartku
  6. a dev wie co mówi, bo to świr, na punkcie hamulców:decayed:
  7. jutro będę na Gumińskiego:whistling: ---------- Post added at 16:32 ---------- Previous post was at 16:31 ---------- daj numer tel to się zobaczymy:wink:
  8. jestem w Legnicy od wczoraj-jak by co, to poruszam się granatowym Touranem na angielskich blachach z ciemnymi szybami, obniżony na 18'' -dawac znac, jak ktoś mnie będzie mijał jestem na Piekarach cały czas
  9. a co niby miało by się im stać?
  10. z boku----------------------------------------------------------------------------------->
  11. nie straszymy tylko proponowałem takie rozwiązanie, bo Devon nie ma czasu:wink:
  12. nie musisz-a czy dojdą jakieś koniki-jeśli tak-to nie licz na wiele przelot, to raczej dodatek, a nie cel sam w sobie
  13. to zacznij od niej-zwalaj całość i zakładaj nowe jak masz całe dwa dni-to spokojnie dasz rade to wymienić-jedna strona-jeden dzień- na spokojnie
  14. jeśli chodzi o wymianę pojedynczych wahaczy-to nie musisz zwalać całości-przynajmniej ja w B6 nie zwalałem, ale wiem, ze będzie o wiele lepszy dostęp i pójdzie szybciej, jak odkręcisz cały amor od góry i wyjmiesz go na zewnątrz,odkręcasz śruby na górze i opada Ci zwrotnica-odkręcasz resztę-jest zabawy i musisz to obejrzeć i zobaczyć, po odkręceniu którego-pójdzie łatwiej, bo wahacze na górze-dostęp tylko płaskim kluczem i ciasno-ja dałem radę odkręcić oba od amora, ale jest zabawy-dlatego napisałem wcześniej, ze jak sam wymienisz-to pojedynczo-jeden dziennie, a w warsztacie-nikt się nie będzie bawił-tylko całość zwalą
  15. do przeglądu potrzebujesz, czy w ogóle chcesz wymienić? jeśli to drugie-wymieniaj sam, bo jest z wymiana sporo roboty-wszystko trzeba zwalać, a to może potrwać parę ładnych godzin-teraz policz roboczo-godzinę i będziesz wiedział, ile możesz zapłacić... samemu to możesz jeden, lub dwa wahacze dziennie wymienić i po 1,5 godz. możesz dalej autem jeździć,a w warsztacie-zwalą wszystko i cały dzień auta nie masz- potem po wszystkim na zbieżność, bo niby wahacze są takie same, ale zawsze coś się inaczej skręci, ułoży-szczególnie, ze to wszystko nowe-to profilaktycznie bym podjechał ustawić
  16. prościej będzie, jak użyjesz innego/nowszego VAGa
  17. Piotrek- to auto z Bolesławca-zapytaj tutaj http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?67733-Bogatynia-Zgorzelec-Luba%F1-Boles%B3awiec-i-okolice-spoty-pr%EA%BFna-grupa może ktoś powie Ci coś więcej:wink:
  18. jak dla mnie to seria 163 konna-trochę duże doładowanie-0,81 bara w peaku ale mogę być w błędzie:wink: mapa pokazuje 0,72 bara, przy prawie 2 tysiącach ob/min-max, a rzeczywiste doładowanie pokazuje co innego, jeśli nic nie było majstrowane- przyczyną tych różnic może być aktuator,lub N75, ale to i tak nie ma wpływu na wolne obroty:eusathink:
  19. będę w następną sobotę, lub niedzielę-pisałem o tym wcześniej:wink:
  20. ...zauważ jednak, ze Ci "młodzi" nie zawsze dojeżdżają do końca sezonu z takimi wynikami, jak na początku...
  21. tu się nie ma co zastanawiać, bo samo naprawienie stykó problemu nie rozwiąże- i tak musisz usunąć błąd z poziomu VAGa-inaczej świecić się będzie cały czas
  22. http://www.audizine.com/forum/showthread.php/179590-K04-GT2X-GT28r-GTRS-GT28rs-Official-Turbo-Comparison

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.