Treść opublikowana przez domjenick
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
kurczę mi wypadło cos o 18, tak, ze pomiędzy 14-18 mógłbym sie spotkac, no chyba, że przesuniemy spota na wtorek wieczór:kwasny:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
można się dogadac całkiem na wieczór-mówic kiedy macie czas i się dogadamy-ja z rana nie mogę i wieczór, nawet pózny mi pasuje bardziej, ale sie podporządkuję
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
poniedziałek?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie strasz gościa:wink: mapa nie pozwoli wyjśc poza granice-nic się nie stanie, ale fakt-lepiej skorygowac
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
robimy jakiegoś spota?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
:decayed:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
do środu, lub czwartku
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a dev wie co mówi, bo to świr, na punkcie hamulców:decayed:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
jutro będę na Gumińskiego:whistling: ---------- Post added at 16:32 ---------- Previous post was at 16:31 ---------- daj numer tel to się zobaczymy:wink:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
jestem w Legnicy od wczoraj-jak by co, to poruszam się granatowym Touranem na angielskich blachach z ciemnymi szybami, obniżony na 18'' -dawac znac, jak ktoś mnie będzie mijał jestem na Piekarach cały czas
-
Czy można jeździć bez pompki paliwa?
a co niby miało by się im stać?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
z boku----------------------------------------------------------------------------------->
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
nie straszymy tylko proponowałem takie rozwiązanie, bo Devon nie ma czasu:wink:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie musisz-a czy dojdą jakieś koniki-jeśli tak-to nie licz na wiele przelot, to raczej dodatek, a nie cel sam w sobie
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
to zacznij od niej-zwalaj całość i zakładaj nowe jak masz całe dwa dni-to spokojnie dasz rade to wymienić-jedna strona-jeden dzień- na spokojnie
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
jeśli chodzi o wymianę pojedynczych wahaczy-to nie musisz zwalać całości-przynajmniej ja w B6 nie zwalałem, ale wiem, ze będzie o wiele lepszy dostęp i pójdzie szybciej, jak odkręcisz cały amor od góry i wyjmiesz go na zewnątrz,odkręcasz śruby na górze i opada Ci zwrotnica-odkręcasz resztę-jest zabawy i musisz to obejrzeć i zobaczyć, po odkręceniu którego-pójdzie łatwiej, bo wahacze na górze-dostęp tylko płaskim kluczem i ciasno-ja dałem radę odkręcić oba od amora, ale jest zabawy-dlatego napisałem wcześniej, ze jak sam wymienisz-to pojedynczo-jeden dziennie, a w warsztacie-nikt się nie będzie bawił-tylko całość zwalą
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
do przeglądu potrzebujesz, czy w ogóle chcesz wymienić? jeśli to drugie-wymieniaj sam, bo jest z wymiana sporo roboty-wszystko trzeba zwalać, a to może potrwać parę ładnych godzin-teraz policz roboczo-godzinę i będziesz wiedział, ile możesz zapłacić... samemu to możesz jeden, lub dwa wahacze dziennie wymienić i po 1,5 godz. możesz dalej autem jeździć,a w warsztacie-zwalą wszystko i cały dzień auta nie masz- potem po wszystkim na zbieżność, bo niby wahacze są takie same, ale zawsze coś się inaczej skręci, ułoży-szczególnie, ze to wszystko nowe-to profilaktycznie bym podjechał ustawić
-
A8 3.7 1996, Brak połączenia ze sterownikiem silnika.
prościej będzie, jak użyjesz innego/nowszego VAGa
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Piotrek- to auto z Bolesławca-zapytaj tutaj http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?67733-Bogatynia-Zgorzelec-Luba%F1-Boles%B3awiec-i-okolice-spoty-pr%EA%BFna-grupa może ktoś powie Ci coś więcej:wink:
-
Proszę, o, analizę, logów
jak dla mnie to seria 163 konna-trochę duże doładowanie-0,81 bara w peaku ale mogę być w błędzie:wink: mapa pokazuje 0,72 bara, przy prawie 2 tysiącach ob/min-max, a rzeczywiste doładowanie pokazuje co innego, jeśli nic nie było majstrowane- przyczyną tych różnic może być aktuator,lub N75, ale to i tak nie ma wpływu na wolne obroty:eusathink:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
będę w następną sobotę, lub niedzielę-pisałem o tym wcześniej:wink:
-
Proszę, o, analizę, logów
czy auto jest po remapie?
-
F1, Rajdy i Motorsport
...zauważ jednak, ze Ci "młodzi" nie zawsze dojeżdżają do końca sezonu z takimi wynikami, jak na początku...
-
Airbag kontrolka pali, po wymianie opon.
tu się nie ma co zastanawiać, bo samo naprawienie stykó problemu nie rozwiąże- i tak musisz usunąć błąd z poziomu VAGa-inaczej świecić się będzie cały czas
-
Jakie turbo na 230-250 koni ?
http://www.audizine.com/forum/showthread.php/179590-K04-GT2X-GT28r-GTRS-GT28rs-Official-Turbo-Comparison