Treść opublikowana przez domjenick
-
F1, Rajdy i Motorsport
ale dlaczego miałby już nic nie osiągnąć? Formuła 1, to nie tylko miejsca na podium i chwała z tym związana-to potężny biznes, w którym byli kierowcy do dziś się realizują, a nie ma ich za kółkiem bolidu...to samo może być z Robertem, wielu myśli, ze jak Robert wróci, to zdobędzie tytuł Mistrza z najlepszym Teamem...tu jest błąd, bo właściciele Teamów-mają głęboko w d*pie, jaki kierowca będzie u nich jeździł- ktokolwiek to będzie- ma wygrywać, bądź zdobywać cenne punkty dla Zespołu i czy to będzie Massa w Ferrari, czy Kubica-nie interesuje ich to pierwszoplanowo, bo Kubica po wypadku może się nie nadawać do prowadzenia Teamu na szczyt, ale jako doświadczony kierowca, może wspomagać inżynierów w kolejnych modyfikacjach, czy budowaniu kolejnego bolidu, pewnie dla samego Kubicy to też nie robi różnicy, dla kogo będzie pracował, jeśli praca będzie Mu sprawiała przyjemność- to nawet Team z końca stawki da Mu zarobić na chleb...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jeśli masz miejsce-to tak, można coś upolować, ale jeśli ktoś ma tylko miejsce na parkingu i to jeśli przyjedzie szybciej-można zapomnieć o takich "strzałach"
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
w B5 na pewno nie było, a w B6 są zmienne na wolnych obrotach:wink:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
weź pod uwagę to, że nie będziesz jedynym, który chce tanio wyrwać fajne auto na części i tutaj się kończy "okazja" a zaczyna kalkulacja, czy nie lepiej kupić takie auto i ze swojego coś tam przełożyć, bo auta na "copart'cie" nadające się do naprawy w domowym zaciszu- kosztują spore pieniądze, nieraz graniczące z cenami aut bezwypadkowych, ale z dużym przebiegiem...
-
Brak ciśnienia oleju
standardowo sprawdził bym najpierw smoka, potem pompę
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
w każdej B6 1,8t jest zmienna faza:wink:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
nie chce mi sie szukać... ---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ---------- Bartek, coś dla przypomnienia, ze się spotkaliśmy-nie pierwszy raz już
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
a co tam będzie?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
naq pewno mozna przenosić zniżki, tylko nie wiem dokładnie, co trzeba tłumaczyć
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no to wybierasz taką, która akceptuje ---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ---------- zadzwoń do byle jakiej ubezpieczalni i zapytaj sie, co potrzeba do przeniesienia zniżek z Pl:wink:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no pewnie, że możesz przenieść
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
mam 4 lata zniżek i do tego żonę, ujętą w polisie, która ma prawko od 2 lat, dzieci poniżej 16 roku życia, co też skutkuje zwyżką opłat, a na audi teraz płacę bez zniżek bo wszystkie zniżki mam na Tourana, więc zaczynam od zera na drugie auto, obecnie płacę na Tourana coś 35F miesięcznie a na Audi 106 f miesięcznie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
właśnie sprawdzałem na moim aucie- third party only 832 f third party fire&theft 534 f comprehensive- 461 f a breakedown możesz wykupić za 15 funtów rocznie np w Kwik-fitt -ja takie mam i całą Europę mam pokrytą, oczywiście ceny u Buszka będą inne,
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
cały i zdrowy, choć zmęczony:decayed:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
jestem w domu:wink:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
comprehencive jest w tej samej cenie co reszta-nie opłaca się brać tylko trzeciej części, bo nie dość, że koszta takie same-to jeszcze nic nie dostaniesz w razie jak by co:wink: sprawdź sobie jeszcze tu http://www.confused.com/
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
dotarłem do domu:decayed:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a widzsz sam...przycichlo jakos
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
dojechalem do Mannheim i pije piwko:wink:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
byliśmy, pogadaliśmy, a ja zaraz do DE walę
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
dobra mi pasuje:wink: ---------- Post added at 17:42 ---------- Previous post was at 17:41 ---------- będę na Gwarnej:wink:
-
Jakie turbo na 230-250 koni ?
co do cen-nie mam pojęcia, musisz szukac i pytac:wink: BEX to nie ubogi BAM BAM to inaczej zrobione silniki przystosowane do lżejszego auta (S3 i TT)nie wiem, czy elementy są tam wytrzymalsze, ale warto zbadac i popytac:wink: co do kucizny-jak myślisz coś powyżej 280 koni-to warto zainwestowac i zakuc silnik, bo przy takich mocach seryjne graty-zawsze coś sie spie..oli -zależy ile masz środków na to:decayed:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
to dziś o której? pod wieczór?
-
Jakie turbo na 230-250 koni ?
wtryski na pewno, pompa da radę,ale jesli myślisz w przyszłości coś więcej-to wymienic nie zaszkodzi:wink: FMIC na pewno, ale wydech? pewnie dałby radę, ale i tu-jęsli planujesz coś wiecej-to warto pomyślec o przelocie:wink:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
kurcze dopiero przyjechałem, a właściwie, to żona mnie przywiozła i nie dam rady:kwasny: może jutro?