Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. widzisz-tak długo siedzisz przed kompem, że nawet nie zauważyłeś, ze jest zima, leży śnieg i nie ma czego w ogródku robić... :gwizdanie: miałem na myśli inny ogródek no ale w tym też trzeba coś wypielić :decayed: :decayed:
  2. widzisz-tak długo siedzisz przed kompem, że nawet nie zauważyłeś, ze jest zima, leży śnieg i nie ma czego w ogródku robić... :gwizdanie:
  3. no to dawaj, bo już z rok na taśmie to trzymasz... :polew:
  4. domjenick odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    nie no po logach widać, ze dziury nie ma w dolocie-przepływka pokazuje normę, doładowanie ok-korekty na zapłonie-nawet nie przekraczają 3 stopni- nie wiem, co może być przyczyna tych drgań dziwi mnie to tylko,że na zimnym silniku tak się dzieje...
  5. nie da rady
  6. katastrofy nie ma czemu nie-
  7. domjenick odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    sorry- chodziło mi o 020 :gwizdanie: to tylko w dieselku benzyna to 115 , ale to już wyżej masz napisane
  8. vag tu może niewiele pokazać-jeśli wcześniej było dobrze, to albo masz nagrzewnicę przytkaną, albo wciąż potrzeba odpowietrzyć układ- zakładając, że nawiew działa prawidłowo
  9. domjenick odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    to może nie mieć żadnego znaczenia
  10. Steering Angle Sensor (G85) Calibration Before starting the procedure turn the steering wheel at least 30 ° left and back straight ahead. [Meas. Blocks - 08] Group 005 Field 1 (Steering Angle Sensor -G85-) Specification: 0.0 ° Tolerance (when straight): ±5.0 ° [Done, Go Back] [Login - 11] Enter 40168 [Do It!] [basic Settings - 04] Group 001 [Go!] [Done, Go Back] [Fault Codes - 02] All fault codes should have disappeared. [Done, Go Back] zrób kalibrację-jeśli nie da rady to według mnie czujnik do wymiany, ale mogę sie mylic
  11. domjenick odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    to może być wina zapchanych kanałów olejowych i olej, zanim się rozgrzeje-jest gęsty , więc i wszystko w silniku, przez tą chwilę głośniej pracuje przebieg dosyć mały, jak na auto z 2001 r, więc i mało wyeksplatowane części w środku...zrób loga- może to tylko świece
  12. i tak dalej i tak dalej.... no właśnie-jeśli tylko K04, czy coś podobnego, wtryski, IC-bez dodatków- to będzie ciężko ustrzelić 250, prosty przykład z BEXa w B6-na k03s, gdzie parametrami turbo jest podobne do k04-dwóch coolerach-nie słyszałem, żeby samym programem ktoś miał 250 koni na 320cc
  13. domjenick odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    logi w benzynie -tylko dynamiczne 025 korekty zapłonu, -korekty zapłonu pokażą nam w jakim stanie są świece, jeśli to nic nie pomoże- to już chyba tylko poduszki pod silnikiem, ale przy automacie nie powinno się z nimi nic stać, bo tam nie ma strzału ze sprzęgła i zmiana biegów odbywa się płynnie, logi zrób na drugim biegu a i jeszcze jedno pytanie- jaki przebieg , bo problemem telepania może być niewłaściwa zmiana fazy rozrządu i niepoprawne napełnianie cylindrów zrób loga 025-jeśli auto seria, bez remapu-wartości nie powinny przekraczać 3*, na każdym cylindrze
  14. a na vagu pokazuje, jak zmieniają się wartości?
  15. na jakiej turbinie?, bo zakładam, że IC będzie sporych rozmiarów
  16. domjenick odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    wizualna różnica jest taka,że napis w BEXie jest czerwony , a w AVJ biały nie wiem jak u ciebie ale w moim ten trójnik który wychodzi z silnika nie ma tego czegoś..taki jakby zbiorniczek masz to na dolocie do filtra powietrza- już BFB miały takie rozwiązanie-zawór wyrównujący podciśnienie- po prostu odwrócona rurka i zawór wychodzi bezpośrednio z trójnika, a nie ,jak u nas z filtra -to tyle wizualnych róznic co do auta autora i Jego problemu-będą jakieś logi?
  17. domjenick odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    wizualna różnica jest taka,że napis w BEXie jest czerwony , a w AVJ biały
  18. domjenick odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    no to pogratulować mechanika i jego spostrzegawczości... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:zobacz na napis czerwony na pokrywie plastikowej ...a nawet, jeśli jej nie masz-w B6 1,8 były tylko z turbo
  19. błędna hipoteza-check zapala się tylko i wyłącznie od błędów w silniku jak sama nazwa na to wskazuje-Check engine :gwizdanie:
  20. 31 marca i po Świętach wracam
  21. nie no coś Ty za duży wydatek, szczególnie, ze niedługo do Pl jadę...
  22. kurcze-taki sam , jak ja kupiłem-tylko sporo tańszy...
  23. domjenick odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    a zrób logi przepływki i doładowania, bo zgadywanek i strzałów w ciemno, już miałeś sporo co do jazdy jak dieslem- co masz na myśli? odgłos pracy silnika?
  24. jak dla mnie to Haye powinien być zdyskwalifikowany na długi czas :gwizdanie:
  25. ponad 400km ode mnie-nieźle :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.