Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dżordż

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dżordż

  1. ładnie i dobre mody pod maską tak trzymać
  2. też błądziłem trochę, w końcu jakąś rozkopana drogą powoli ale dojechaliśmy
  3. zielony przewód jest ucięty właśnie tak też mi sie wydaje, że to od jakiegoś wzmacniacza albo zmieniarki. Czarny kabel wygląda jakby na jakiś od anteny. Ciekawe może dochodzi do anteny, która jest zamocowana przy tylnej szybie pod podsufitką
  4. hmm ale radio obsługuje inna wtyczka niż ta biała
  5. Witam. Przy okazji wymiany dekorów i rozebrania konsoli u siebie w przed lifcie znalazłem takie oto wtyczki i nie wiem od czego one są. Może się ktoś orientuje i podpowie? Nie były one do niczego podłączone. Wtyczka biała z kolorowymi przewodami wychodzi jakby od wiązki radia a ten czarny przewód z białą końcówką jest jakby nakręcany bo ma na końcu gwint i wychodzi z pod prawego słupka przedniej szyby. Z góry dzięki za podpowiedź 1. Wiązka z korowymi kabelkami wychodząca z wiązki radia. 2. Wiązka wychodząca z prawego słupka przedniej szyby.
  6. ja mógłbym z dziewczyną przyjechac gdyby ktoś był
  7. Myślę, że do niedzieli zrobie auto, więc się pisze na jakiegoś spota
  8. 15 czy 16 jeszcze dostaniesz, są jakieś na allegro z 17 już ciężko. Na tablicy ktoś sprzedawał za 2800 tylko rozstaw beemkowy. Pany doradźcie coś Na przyszły sezon zamierzam pomalować felgi. I tu zaczyna się problem, bo nie mogę zdecydować się na kolor :/ pomysły są różne, ale nie wiem czy dany kolor będzie pasował. Zrobiłem na szybko w PS'ie przeróbki tak poglądowo bez bawienia się w detale: 1) turkus: 2) złoto: 3) mięta: 4) czerwień: które najlepsze? Czy zostawić oryginalne malowanie?
  9. nie nie będzie na 99% z powodu awarii ale za tydzień w niedzielę się piszę parking w Olimpie może na którymś z poziomów gdzie będzie więcej miejsca?
  10. Panowie przeczytałem cały wątek ale chciałem się ostatecznie upewnić. Mam przedlifta z 95roku i chciałem założyć do niego lusterka duże z 98roku. Jak to jest w końcu da się czy nie bo już się zamotałem w tym wszystkim??
  11. Ogólnie proponuję zrobić spotkanie np na parkingu w Olimpie. Jest dużo miejsca gdzie spokojnie można porozmawiać, pooglądać auta itp. Niedzielne wieczory mi też pasują np ok. 18-19
  12. spoko, może jeszcze kiedyś będzie okazja by zamienić słowo
  13. byłeś może w zielonej koszulce z napisem illest?
  14. za to widzę w tle moją polerującą ranty ja też nie raz podchodziłem obok twej furmanki ale nie widziałem Cie
  15. Nowe foty z powrotu z eventu ostatnio wpadło kilka nowych gratów....
  16. jak ktoś będzie to i ja sie pojawie bo będe akurat w LBN. Także piszcie czy ktoś będzie 19

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.