Treść opublikowana przez mydlo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jedni sledzą kurs franka,drudzy ziemniaka trzeba badać sytuację na rynku... kurvva przy takiej cenie to na paliwo do A4 nie zarobię ;( Przecież jeździsz na opale także tragedi nie będzie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jedni sledzą kurs franka,drudzy ziemniaka :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
bez zmian 6 PLN
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kiedyś coś słyszałem o przekładce i kodowaniu licznika także chyba się da
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co to za autoreklama???
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
najlepszego Łepski
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Raczej nie inaczej Antonio kop bulwy dzisiaj cena dnia 6 pln
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
63.4
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
A Lodówa szukał kompana do Worthersee
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie myślałem już że kolega trafił do pracy do najgorszego serwisu w jakim byłem. Po krótce: Ten serwis to jedna wielka PORAŻKA. Każdemu kto chce tam się wybrać szczerze odradzam. Byłem umówiony na 10.00 na wymianę oleju i klocków z tyłu, samochód z parkingu wzięto około godziny 11.00, wymiana oleju i wymiana owych klocków trwała nie bagatela 3 godziny a na koniec urwano mi jeszczę osłonę silnika. Pan w serwisie powiedział że zamówi i na własny koszt wymieni osłonę tylko nie ma jej na miejscu i musi zamówić i na jutro będzie. Jako że nie miałem czasu zadzwoniłem aby umówić się na założenie osłony po 3 tygodniach. Okazało się że jeszcze jej nie ma ale na jutro na pewno będzie, więc się umówiłem na jutro na konkretną godzinę. Wymiana osłony trwała kolejne 3 godziny (przykręcenie 4 śrub !!!!!!) Nawet za***iste rabaty by mnie nie pokusiły żeby tam pojechać jeszcze raz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tylko nie mów że w Fiacie
-
[B5 AFN] Czarne klekoczące padło by xxxSzYbAxxx
No no, całkiem całkiem wygląda ten gnojowóz. Maciek znaczek na grilu aż się prosi o czarny
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja również spóżnione, Najlepszego Mateo PS po koła podjade w poniedziałek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
łahahahaha :polew: a jak się nie wyrobie to bedziesz mi marudził że na spocie nie byłeś
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to o której dzisiaj bo może się wyrobie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja bede w łyyykend w stacjonował w Stężycy także moge się podłączyć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chyba nudzi się chłopakom
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tą gumową na drzwi na dole? Podejrzewam ze chodzi o ta plastikowa co jest przyklejona do progu. Tez jej kiedys szukalek i nie mogłem używki znaleźć. Zdążyłem sprzedać auto z polamaną.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka