Treść opublikowana przez Olaf
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
wszystko pięknie ladnie ale nie podoba mi sie tylko te listwy chrom na drzwiach ;/ szpeci to caly efekt
-
Odp: VW Golf IV 1.9 TDI (AJM) Sprzedany
widze to co ja hahaha VW napisz mi na pw ile taki golfik cie kosztowal ;p
-
Passat B5 Varriant Sprzedam badz zamienie na A4 B5
hahaha nie pytaj !! 1,6
-
Passat B5 Varriant Sprzedam badz zamienie na A4 B5
"Passat to auto tymczasowe ;p napewno wroce do Audi tylko musze znalesc cos ładnego" trzeba czymś widocznie jeżdzić w miedzy czasie zmiany auta Passat jak passat, skoro tymczasowy to nie ma co sie rozpisywac dokladnie kowi trzeba czyms jezdzic znajdzie sie cos ciekawego to bedzie spowrotem audi a auto mi akurat potrzebne na codzien wiec na forum pozostaje dalej ;p
-
Passat B5 Varriant Sprzedam badz zamienie na A4 B5
Passat to auto tymczasowe ;p napewno wroce do Audi tylko musze znalesc cos ładnego ;p Wyposażenie: - 1/2FIS - ABS - 4x el.szyby - 4x poduszki powietrzne - el. i podgrzewane lusterka - climatronic - wspomaganie kierownicy - klimatyzowany schowek - podłokietnik przód - podłokietnik tył - centralny zamek - autoalarm - dwupłaszczyznowa regulacja kierownicy - domykanie szyb z kluczyka - welurowa tapicerka wnętrza - fotele przednie z regulacją odcinka lędziwiowego - 8 głośników - koła zimowe 195/65/15 zdjecia dodam jak bedzie dziala imageshac.us bo jakis error ;p
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
dzownilem chyba z 5x razy chciales napisac ;p[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 21:09_________________________________________________Audi Sprzedane !!
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
tu nie ma nic do smiacia bo juz moja prawie sprzedana !! w przyszylm tygodniu bydzie cza zamknac temat i potem przenosze sie na forum rowerzystow i urzytkownikow komunikacji miejskiej i bede sie wypowiadal kto ma na dzielni najbardziej zmodyfikowany autobus dziwki kox lasery przyciemnione szyby itp
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
jest kozak juz kurde co ty jeszcze nie wymyslisz postep na + !!
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
noooo !! w koncu juz dobrze wyglada jakies mody jeszcze planujesz ?
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
rozpórki narazie nie zakupiłem, skupiłem się na lampeczkach, wiem po moim poprzednim B5 że duuużo dodają do wyglądu ladniejsza juz nie bedzie:p zakladaj jak najszybciej
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
a to jest temat top secret [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 21:27_________________________________________________ale widze postepy sa :D dobrze wyglada i wkoncu ci lampy po lifcie wpadly na przod :D
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
dalej w ta padake inwestujesz :D
-
[B5 AHU] Bananowy Sedan :)
jest rakieta brak do pelnego efektu lamp po lifcie jest kozak kolorek fele robia robote
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
lol jaki zal wstretnie to wyglada ;/
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
nooo musilem koles odemnie z roboty sie rozmyslil a ze to ziomek co ze mna robi to co mialem zrobic ;/ [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 16:36_________________________________________________krycha ty zacznij fona odbierac dzownilem 3razy o ta kiere i cisza
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
nic kasa mi potrzebna na dokonczenie remontu i umeblowanie mieszkania[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 16:10_________________________________________________jaki zal wystawilem auto za 14 obizam do 13,300 i nikt nie chce auto kurde sprawne jest i male zainteresowanie lol chce sprzedac dobre auto i juz nie wiem czy za duzo chce czy jak ;/ zalll a potrzebna mi kasa za to auto
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
jest kozak !!!!!! miazdrzy mozg heheh
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
bede przez zime teraz chce sie na nich polansowac pod biedronka ;p[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 14:23_________________________________________________http://otomoto.pl/show?id=C20601327&preview=1 i aktulane foto zdjecia przy okazji wpadly
-
Nimbus Grau Perl Effekt
no powiem ci ladnie ale zoabczysz u mnie jak to bydzie wygladac pokaze we wtorek jak sloze wszystko do kupy ja z kolei zostawilem daszki szare i raczki nie chce mi sie tego malowac juz slupki + podsufitka bedzie czarna na ori materiale z audi a reszta plastikow czarne
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
wyrzuc ten hak
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
nie robiles nic znimi bo jakos lepiej cos wygladaja niz je brales odemnie chodzi mi o jakies malowanie albo cos ?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
nie maluj go wogole albo zeby zaspokoic wszystkie zachcianki forumowiczow najlepiej zrob o tak
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
nie nie w zime teraz za duzo roboty ;/
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
o prosze tu to juz jest zabawa na calego widze ;p
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
polerka przez zime teraz chce na nich posmigac troche ;p