Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Olaf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Olaf

  1. jest fajna tak jak mowisz jak na codzien to niech pozostanie seria
  2. michu dzieje sie cos nowego przy wozie ?
  3. ciekawy ten leon fajne mody dobre obszycie kiery jak bedzie wszystko poskladane pokaz jak sie prezentuje w srodku
  4. kowi dziwny sie zrobil ostanio ;p
  5. ta fela kowi by lepiej na moim audi wygladala a nie na tym szaraku w avancie ;p
  6. slaba ta fela ;p heheh myslem ze wsadzisz jakies rotifromy
  7. Olaf odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    tak po dodaniu tych fot to calkiem wporzo nie lepiej bylo 1,8 lub ,18T pali prawie tyle samo co 1,6 a jest ta moc jednak
  8. Olaf odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    popraw to bo nie masz stron 53 tylko 34 hehe ;p
  9. ogarniesz to dramatu nie ma jeszcze na + wyjdziesz
  10. to na wiosne oba projekty beda skonczone wiec bedzie co mialo reprezentowac b5 do battalionu je
  11. mozna i tak, wez wrzuc je w edytowanie profilu i masz opcje dodaj zdjecia i je wrzuć a nie podajesz linki z FB albo z imagehackus
  12. czajnikim czy nie ale beda na aucie bedzie wygladac kozak ;p
  13. i wszystko jasne to juz wiem czyje to auto smiga po okolicach jaworzna i myslowic fajna furka plany dobre i mody na +
  14. obie piekne chodz niebieski za mna bardziej przemawia
  15. no klapa totalny rarytasik super !! kurde zaktualizowal bys tu jakies foto ;p dawno nic nowego nie bylo ;p
  16. fajna sztuka kolorek elegancki
  17. wyglada olrajt
  18. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=243949.0 moze takie proste niespawane lecz sa do malowania
  19. tak jak ci pisalem pw nie chce duzo bo sa do malowania jak je pomaluje bo cza ja odswiezyc to bede chcial 1200
  20. one sa na sprzedaż za 800zł sa proste bez opon lecz do renowacji
  21. jest kox !![br]Dopisany: 09 Luty 2012, 11:48_________________________________________________tez bym musial konsole polifta zamontowac tylko ciezko znalesc mi bedzie w tym kolorze srodka co ja mam ;/ takim szarowo zielonym
  22. fajna sztuka !! i mody tez na plusik mozna powiedziec ze blizniak mojej tylko moj woli rope ;p
  23. wrzuc tu w koncu jakies aktulane foto bo kurcze zderzaki z esy mialy byc progi itp a tu nikaj nie ma full opcji auta zdjecia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.