Treść opublikowana przez Olaf
-
[INNE] Audi 80 B4 1.9 TDI sedan
jest fajna tak jak mowisz jak na codzien to niech pozostanie seria
-
Maluszek z grupy z malutkim silnikiem :)
michu dzieje sie cos nowego przy wozie ?
-
Leon Top Sport by Mario22
ciekawy ten leon fajne mody dobre obszycie kiery jak bedzie wszystko poskladane pokaz jak sie prezentuje w srodku
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
kowi dziwny sie zrobil ostanio ;p
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ta fela kowi by lepiej na moim audi wygladala a nie na tym szaraku w avancie ;p
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
slaba ta fela ;p heheh myslem ze wsadzisz jakies rotifromy
-
[B5 ADP] Zwykła zielona A4
tak po dodaniu tych fot to calkiem wporzo nie lepiej bylo 1,8 lub ,18T pali prawie tyle samo co 1,6 a jest ta moc jednak
-
[ALL B5] Audi S4
popraw to bo nie masz stron 53 tylko 34 hehe ;p
-
[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
ogarniesz to dramatu nie ma jeszcze na + wyjdziesz
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
szkoda bo fajna ;/
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
to na wiosne oba projekty beda skonczone wiec bedzie co mialo reprezentowac b5 do battalionu je
-
[B5 AEB] moje a4 b5
mozna i tak, wez wrzuc je w edytowanie profilu i masz opcje dodaj zdjecia i je wrzuć a nie podajesz linki z FB albo z imagehackus
-
[B5 AFN] Srebrny Sedanik tym razem [sprzedam ori 18 cali rs6 et43]
czajnikim czy nie ale beda na aucie bedzie wygladac kozak ;p
-
[B5 1Z] Red OOOO | SS, LM, rig photo|SPRZEDAM AUDI!!
i wszystko jasne to juz wiem czyje to auto smiga po okolicach jaworzna i myslowic fajna furka plany dobre i mody na +
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
obie piekne chodz niebieski za mna bardziej przemawia
-
[B5 AKN] Prawdopodobnie jedyny na forum Avant US... Projekt 75%
no klapa totalny rarytasik super !! kurde zaktualizowal bys tu jakies foto ;p dawno nic nowego nie bylo ;p
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
jest kozak !!
-
[ALL B5] 1.8T AJL 180 KM quattro Sedan
fajna sztuka kolorek elegancki
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
wyglada olrajt
-
[B5 AFN] Granatowy AFN SEDAN Nowe foty!!
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=243949.0 moze takie proste niespawane lecz sa do malowania
-
[B5 AFN] Srebrny Sedanik tym razem [sprzedam ori 18 cali rs6 et43]
tak jak ci pisalem pw nie chce duzo bo sa do malowania jak je pomaluje bo cza ja odswiezyc to bede chcial 1200
-
[B5 AFN] Srebrny Sedanik tym razem [sprzedam ori 18 cali rs6 et43]
one sa na sprzedaż za 800zł sa proste bez opon lecz do renowacji
-
[ALL B5] Srebrny by HaVoK
jest kox !![br]Dopisany: 09 Luty 2012, 11:48_________________________________________________tez bym musial konsole polifta zamontowac tylko ciezko znalesc mi bedzie w tym kolorze srodka co ja mam ;/ takim szarowo zielonym
-
[A4 ADR]Navi, 2 DIN. Still in progress...?
fajna sztuka !! i mody tez na plusik mozna powiedziec ze blizniak mojej tylko moj woli rope ;p
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
wrzuc tu w koncu jakies aktulane foto bo kurcze zderzaki z esy mialy byc progi itp a tu nikaj nie ma full opcji auta zdjecia