Treść opublikowana przez Olaf
-
MOJA AUDUSIA 1.8
17 tys to auto by juz objelo dawno kasacaja hahaha ---------- Post added at 12:13 ---------- Previous post was at 12:12 ---------- efektu kupa chyba hahaha lampy dramat
-
[B5 ABC] Szara V-ka by Buka
ta lotka out , lampy polift, gleba fela i jest kox fajne fotele
-
Nimbus Grau Perl Effekt
powiem ci grubo wyglada z tym zderzakiem !!!!!! jest kosa !! ---------- Post added at 09:47 ---------- Previous post was at 09:47 ---------- :slina::slina::slina::slina::slina::shock3::shock3::shock3:
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
heheh dokladnie i ta rysa luuu ogien ale ogolnie jest kox :banan:
-
[B5 AVG] Granatowy trumniak LY5K by whayat
no wiec 1 ;p wiec dodaj fotki bysmy mogli ocenic autko jakies plany itp ?
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
powiem ci jest maszyna w koncu prawie skonczona kiedy bedziesz ja upalal na codzien ? :banan:
-
[B5 AFN] kolejne body rs4 b5
bogaty projekt i dosc dobrze to wyglada i palny zacne
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
to jakbym sie juz bawil to szukam kompletnego srodku czarnego i boczki na tyl pod elektryke i rezam :0
-
[b5] Moja srebrna strzała - skromny projekt -> tabar
porobisz na zicher i bedzie hulać jak nówka
-
Audi a4 b5 quattro ,navi,recaro,s4 look,carbon...
dokladnie sie z tym zgadzam inne kolo
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
heheh krec krec ja poki co dopiero zawiecho ogarne w pon poprawic zderzak musze bo jak wymienilem lampy cos mi nie chce wskoczyc od strony pasezera w zaczep a w kwietniu daje ja do malowania i bedzie cacy ---------- Post added at 08:40 ---------- Previous post was at 08:39 ---------- i tez myslem nad oklejeniem dekorow ale ja mam te aluminiowe i musial bym je szliwowac do rownego bo sa w nich rownolegle rowki
-
jakieś tam a6 do robienia km
przeczytalem bucu ja dalej czekam na ta spasiona b5
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
no teraz jest gitara ---------- Post added at 08:35 ---------- Previous post was at 08:35 ---------- wez to obklej tez
-
jakieś tam a6 do robienia km
ha a jednak mialem racje ;p
-
[B5 ADR] Sedan 1.8 MOD by Paweł
paput wypil 4pak i bredzi w kolor nie rob nic z lusterkami
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
popraw foty bo nie widac
-
jakieś tam a6 do robienia km
mialo byc b5 na mega wypasie z jakims potowrem pod maska a tu taka padka:facepalm: tak pozatym dobrze sie prezentuje i powiedz mi po co ci te lampy w takim razie moje ? pw auto kozak dobra fela od michala jest git majonez fajny kolorek
-
[ALL B5] A4 2.8 Avant quattro
dokladnie na samym dole i masz mocowania pod autem jeszcze zeby to zamontowac powiniens miec taka listwe blaszana gdzies przed skrzynia biegow i do niej sie to przykreca 2 to jest oslona pod skrzynie biegow
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
kozak maslak nie smigany jest dobre i widze ze nowa czarna na wies tuningach w garazu stoi do rezania ;p
-
Brutus i jego ARM
jest maszynka plany bogate fajny kolorek taki malo spotykany juz mi sie podoba bede sledzic watek bo zapowiada sie ciekawie
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
furacz dobry kurde 1 raz widze ten temat mody super i podoba mi sie ten nowy nabytek sam bym taki przygarnol
-
[ALL B5] Moja A4
ten przod niech wroci na czarno lepiej bo obrzydliwie to wyglada tak poza tym bezawaryjnosci bo ladna sztuka ---------- Post added at 16:09 ---------- Previous post was at 16:08 ---------- te lampy z przodu co to za zamienniki masz ? ---------- Post added at 16:09 ---------- Previous post was at 16:09 ---------- czy te ori zes na czarno pomalowal ? ---------- Post added at 16:10 ---------- Previous post was at 16:09 ---------- gleba by sie przydala
-
[b5] Moja srebrna strzała - skromny projekt -> tabar
no ja musze te same lampy do tylu kupic ale poki co maluje prawie cale auto i tez mam ten kolorek co ty
-
[b5] Moja srebrna strzała - skromny projekt -> tabar
d;aczego nie zdecydowales sie na cale lampy ? z przodu zespolone ?
-
[b5] Moja srebrna strzała - skromny projekt -> tabar
SUPER furacz ;p kolorek srebnry coraz czesciej i wiecej ich na forum +za Q dbaj o nia i ten zderzak popraw przydaly by sie polifty i bedzie kozak malina