Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Olaf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Olaf

  1. maszyna do wozenia elegancka
  2. plany dobre nic tylko czekac na efekty
  3. wazne ze bylo warto efekt zadowalajcy i pewno bardzo satysfakcjonujący do ciebie
  4. ale ogolnie widac ze pracowales cos nad swoim bo w programie troche gorzej sie prezentowala chyba ze ja tak ladnie wypucowales ;p
  5. no dokladnie w sumie nie ma sie co dziwic bo zadnych fajnych aut nie bylo a w 1 seri w 1 odzicnku renowuja golfa 2 i jak widzialem jak sie wyzbyl rdzy i pomalowal ten tyl to
  6. heheh to niezle najlepiej by robili maluchy jak w 1 seri albo jakies golfy 2 szkoda ale widze ze i tak sie troche pozmienialo bo sa halo fele na bialo i pare innych rzeczy jak sie nie myle
  7. to lepiej sie pochwal czy zrobili ci te auto do ladu w tym programie Samochód marzeń: kup i zrób - Odcinek 1 - S03E01 - tvn player bo z tego co ogladalem to klepnieta z przodu byla i jakies wady tam byly wiec mow czy sie zakwalifikowales i ci podlubali ;p ? ---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ---------- dla ciekawych od 1:30 jesli koledze zajeli sie tym autkiem to bedzie to pewno w jakims odcinku
  8. ja nie mam dwoch listew moj lakier tez nie jest idealny a mam pelno rzeczy do ogarniecia zderzak tylnie drzwi i klapa i kupic dwie dolne listwy a potem zaczac ogarniac wnetrze kupilem polifta za smieszna kase z silnikiem 1,8 ale jest kupa roboty przy nim w sensie takich pierdolek
  9. super maszynka !!! za***ista musze to powiedziec jak na przedlifta... jest kox !!!
  10. z ursusa raczej z tarktora baza fajna ale tak jak wyzej halo kosz
  11. fura rwie suty wiec skladja ja bo jest mega konkret i oby mniej takich przygod:doh:
  12. autko konkret nie bylo czasem na filmiku vag nysa 2012 ?
  13. Olaf odpowiedział(a) na Kris691 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    96 97 rok i zywkle 1,8 a nie 1,8t jak kolega chce
  14. Olaf odpowiedział(a) na Kris691 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    to po co wogle zakladales watek auta ktorego juz nie masz dla mnie to bzdura bo robi sie tu off top nic przy aucie robic nie bedziesz wiec prosba do admina o zablokowanie tego watku albo calkowite usuniecie Po co zakladales ten watek jak auta nie ma ? kup se nawet fiata pande w dislu albo porsche jak znajdziesz za 6 kola !!
  15. ladna ladna bez awaryjnosci i pozytywnego modzenia
  16. Olaf odpowiedział(a) na Kris691 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Przeciez nie musisz kupować Audi, ani Mercedesa, bo są drogie i tyle. Pomyśl nad Nubirą kombi 2000 rok. Za 5 tysiów igłę kupisz. tu ci kolega dobrze powiedzial nie musisz audi kupowac skoro 10 tys to duzo i za 6 kupic zloma w ktorego potem wsadzisz 2 tyle i wyjdzie cie na to samo spoko dla mnie a za mnie mozesz se kupic tico w gazie za tysiaka i se 5 kola zostaw
  17. Olaf odpowiedział(a) na Kris691 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    za 6kola to tico a gazie kupisz dolozysz ze 2 tysiaki to moze ugrasz jakies audi 96 -97
  18. ale auto ogolnie fajne bezawaryjnosci i sorki j.w pisalem kolo mi srednio pasuje ale gleba ladna
  19. kamil działaj bo przy mojej cza porobic i i jak aukcja allegro ? rzuc tam do 700 bo mi sie spieszy
  20. ta fela wyglada jak koplaki z targu lub tesco za 20zł siedzi ladnie ale lepiej wygladala na tych ori 16
  21. ciekawy projekt sie zapowiada
  22. Kolego Talib1990 nie chciałem się wtrącać w spory pomiędzy kupującymi, a sprzedającymi ale chyba trochę poniosły emocję i zbyt pochopnie posądzasz bartosza85 o oszustwo, doszło do nieporozumienia między wami ty nie dopytałeś, a on był przekonany że oczywistym jest, iż chodzi o 2szt. w aukcji jest napisane że będzie zmieniał przód na większe, więc na przykład mi to dało by do myślenia, że może chodzić o komplet 2szt z przedniej osi i bym dokładnie podpytał. ale jesli było w ogłoszeniu komplet to KOMPLET.ja tez bym myslał że komplet a nie w moim interesie sie domyślać że ktos tam zmiena opony i na przód chce inne itp.itd.a tym bardziej że bartosz85 wmawiał mu że nie da sie w tej cenie kupic 18''...mniejsza o to.miał byc komplet czyli w rozumieniu kazdego kierowcy 4 sztuki. zgadza sie komplet to komplet a komplet = 4 a dwie to para proste jak budowa cepa ! i na dodatek w ostaniej chwili nie zmienial by ogloszenia haha
  23. aha to nie zauwazylem jak przegladalem caly watek ---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ---------- faktycznie jest na stornie 5 musilem ja przeoczyc jakos
  24. no to lecisz w modach laduj go i poluj na przod i progi
  25. hahah kup se tico w dislu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.