Treść opublikowana przez Olaf
-
[B5 ALG] 2.8 30V quattro sedan - moje pierwsze Audi
maszyna do wozenia elegancka
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
plany dobre nic tylko czekac na efekty
-
[S4 B5] Moje maleństwo. Single turbo
wazne ze bylo warto efekt zadowalajcy i pewno bardzo satysfakcjonujący do ciebie
-
[S4 B5] Moje maleństwo. Single turbo
ale ogolnie widac ze pracowales cos nad swoim bo w programie troche gorzej sie prezentowala chyba ze ja tak ladnie wypucowales ;p
-
[S4 B5] Moje maleństwo. Single turbo
no dokladnie w sumie nie ma sie co dziwic bo zadnych fajnych aut nie bylo a w 1 seri w 1 odzicnku renowuja golfa 2 i jak widzialem jak sie wyzbyl rdzy i pomalowal ten tyl to
-
[S4 B5] Moje maleństwo. Single turbo
heheh to niezle najlepiej by robili maluchy jak w 1 seri albo jakies golfy 2 szkoda ale widze ze i tak sie troche pozmienialo bo sa halo fele na bialo i pare innych rzeczy jak sie nie myle
-
[S4 B5] Moje maleństwo. Single turbo
to lepiej sie pochwal czy zrobili ci te auto do ladu w tym programie Samochód marzeń: kup i zrób - Odcinek 1 - S03E01 - tvn player bo z tego co ogladalem to klepnieta z przodu byla i jakies wady tam byly wiec mow czy sie zakwalifikowales i ci podlubali ;p ? ---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ---------- dla ciekawych od 1:30 jesli koledze zajeli sie tym autkiem to bedzie to pewno w jakims odcinku
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
ja nie mam dwoch listew moj lakier tez nie jest idealny a mam pelno rzeczy do ogarniecia zderzak tylnie drzwi i klapa i kupic dwie dolne listwy a potem zaczac ogarniac wnetrze kupilem polifta za smieszna kase z silnikiem 1,8 ale jest kupa roboty przy nim w sensie takich pierdolek
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
super maszynka !!! za***ista musze to powiedziec jak na przedlifta... jest kox !!!
-
Audi A4. Srebrna Quattarzyna Avant by Mucha
z ursusa raczej z tarktora baza fajna ale tak jak wyzej halo kosz
-
[B5 AJM+] Black and white... aVant
fura rwie suty wiec skladja ja bo jest mega konkret i oby mniej takich przygod:doh:
-
[B5 AJM] Czarny Avant by zychu
autko konkret nie bylo czasem na filmiku vag nysa 2012 ?
-
Audi A4 B5 1.6
96 97 rok i zywkle 1,8 a nie 1,8t jak kolega chce
-
Audi A4 B5 1.6
to po co wogle zakladales watek auta ktorego juz nie masz dla mnie to bzdura bo robi sie tu off top nic przy aucie robic nie bedziesz wiec prosba do admina o zablokowanie tego watku albo calkowite usuniecie Po co zakladales ten watek jak auta nie ma ? kup se nawet fiata pande w dislu albo porsche jak znajdziesz za 6 kola !!
-
[B5 APR] Audiczka Smisznego 2.8 quattro :) NOWE FOTKI !!!
ladna ladna bez awaryjnosci i pozytywnego modzenia
-
Audi A4 B5 1.6
Przeciez nie musisz kupować Audi, ani Mercedesa, bo są drogie i tyle. Pomyśl nad Nubirą kombi 2000 rok. Za 5 tysiów igłę kupisz. tu ci kolega dobrze powiedzial nie musisz audi kupowac skoro 10 tys to duzo i za 6 kupic zloma w ktorego potem wsadzisz 2 tyle i wyjdzie cie na to samo spoko dla mnie a za mnie mozesz se kupic tico w gazie za tysiaka i se 5 kola zostaw
-
Audi A4 B5 1.6
za 6kola to tico a gazie kupisz dolozysz ze 2 tysiaki to moze ugrasz jakies audi 96 -97
-
[B5 AJL] Czarny Avancik 1,8T
ale auto ogolnie fajne bezawaryjnosci i sorki j.w pisalem kolo mi srednio pasuje ale gleba ladna
-
[B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE
kamil działaj bo przy mojej cza porobic i i jak aukcja allegro ? rzuc tam do 700 bo mi sie spieszy
-
[B5 AJL] Czarny Avancik 1,8T
ta fela wyglada jak koplaki z targu lub tesco za 20zł siedzi ladnie ale lepiej wygladala na tych ori 16
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
ciekawy projekt sie zapowiada
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Kolego Talib1990 nie chciałem się wtrącać w spory pomiędzy kupującymi, a sprzedającymi ale chyba trochę poniosły emocję i zbyt pochopnie posądzasz bartosza85 o oszustwo, doszło do nieporozumienia między wami ty nie dopytałeś, a on był przekonany że oczywistym jest, iż chodzi o 2szt. w aukcji jest napisane że będzie zmieniał przód na większe, więc na przykład mi to dało by do myślenia, że może chodzić o komplet 2szt z przedniej osi i bym dokładnie podpytał. ale jesli było w ogłoszeniu komplet to KOMPLET.ja tez bym myslał że komplet a nie w moim interesie sie domyślać że ktos tam zmiena opony i na przód chce inne itp.itd.a tym bardziej że bartosz85 wmawiał mu że nie da sie w tej cenie kupic 18''...mniejsza o to.miał byc komplet czyli w rozumieniu kazdego kierowcy 4 sztuki. zgadza sie komplet to komplet a komplet = 4 a dwie to para proste jak budowa cepa ! i na dodatek w ostaniej chwili nie zmienial by ogloszenia haha
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
aha to nie zauwazylem jak przegladalem caly watek ---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ---------- faktycznie jest na stornie 5 musilem ja przeoczyc jakos
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
no to lecisz w modach laduj go i poluj na przod i progi
-
Nimbus Grau Perl Effekt
hahah kup se tico w dislu