Treść opublikowana przez Olaf
-
[B5 AFN] B5 by Michau . Summer 2014
to juz 3 w tym najlepszym kolorze ;p autko fajne zmiana lamp tyl oczywiscie wielki plasu tylko widze ze one zawsze maja ten brazowy srodek ;/ taki jak u mnie sraczkowaty
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
co tu taka cisza
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
krotko mowiac jest kosa
-
Audi A4 B5 Sedan 1.8 / 125 ADR BY......WESEK1988
fela konkret gleba ciut nizej i bedzie super !!!! w szczegolnosci przod jakbys posadzil ja niestety nie widze srodka konsoli bo chyba wywaliles foto ale auto sympatyczne
-
[B5 AFN] mój czarny Avant => US
juz jest fajna tylko ta bra jakos srednio wyglada na masce plany jak najbardziej na plus
-
RS4 B5 By Kosiniak.
a jakie plany to cudo znajdzie nowego właściciela ?
-
[B5 APU]A4 B5 by Krystek - czyli moja pszczoła
dokladnie jak juz bedzie jednolitego koloru bedzie gitara sam szukalem 1,8t ale nic znalazlem nic ciekawego
-
[B5 APU]A4 B5 by Krystek - czyli moja pszczoła
ciekawy kameleon to teraz nic nie pozostaje ci zeby ja doprowadzic do stanu uzywalnosci
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
postepy ida idelanie pasuja
-
[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..
same zmiany na plus
-
Wirnik Pompki Centralnego Zamka czy sa roznice ?
poszla odpowiedz namiary masz. Cene idzie wynegocjowac gdyby kogos interesowalo namiar na goscia 507-932-631 cena 100zl montaz na miejscu w gratisie radzionków na pogarniczu bytomia
-
[ALL B5] Trzecia z kolei już A4 no i poszly koty za płoty 1 mod juz jest
jak bedzie cieplo to to zrobie i pomalujesz mi ten znaczek i grill 1 kolejnosc gleba potem lakierowanie drzwi i zderzaka i ogarniecie tego srodka ---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:02 ---------- a ja mam na handel taki piękny tłumiczek:whistling: ja ten tlumik juz mam 2 miechy tylko leżał i czekał na montaż
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
dasz rade gwint w dol i bedzie kozak maslak
-
[ALL B5] Trzecia z kolei już A4 no i poszly koty za płoty 1 mod juz jest
no to pierwszy mod za mną audina rozdziewiczona juz po operacji kolejny mod to gleba jak kamilus zalozy gwint a ja dostane jego ( moje springi)
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
ale te auto brzydkie !!!!!!! i ten zrypany silnik wszystko przez to ze nie chciales mi go sprzedac a tak serio jest kozak ale to nie zmienia faktu ze i tak jestem zly na ciebie ;p
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
wnetrze kozak !!!!!!!!
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
to juz letni setup jest ;p
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
najlepszy w tym aucie jest kolor bo mam idento
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
fajnie siedzi ci ta gleba
-
A4 B5 by RED
fajna sztuka wyglada na bardzo zadbana szkoda ze faktycznie nie ma tej klimy w lato to ci sie d*pa odparzy pozatym spoko
-
[B5 AFN] Zielony avant Ka4mila
jakies plany na mody ?
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
jest kosa idelanie wyglada a opona nie widoczna niezdziw sie jak zatrzymia cie miski i zapytaja czemu na samych felgach smigasz
-
Wirnik Pompki Centralnego Zamka czy sa roznice ?
no dzieki dzieki juz tak zrobilem ale teraz jesli by ktos byl zainteresowany to nie kazdy kompresorek pasuje, kompresorki ktore sa w pompce z jednym wyjsciem nie pasuja do tych co sa w dwoch juz mam to naprawione znalazlem goscia co sie zajmuje regeneracja tego w Radzionkowie woj.śląskie
-
Wirnik Pompki Centralnego Zamka czy sa roznice ?
Witam panowie szybkie pytanie rozpadl mi sie wirnik w popmce centralnego zamka czy wirnik z kazdej pompki podejdzie czy jest to jakas roznica moja pompka ma dwa wyjscia na powietrze dawca przykladowo ma jedna czy to ma jakas roznice czy te wirniki wszystkie takie same moja pompka to nr 8D0-862-257 C dawcy pompka to nr 4A0-862-257 F Prosze o pomoc pilne bo mam mało paliwa ;p a nie otwiera mi sie wlew paliwa dodam ze sterowanie komputera sprawne - sprawdzowne przez fachowca wirnik w kawalkach
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
nie no a tak serio to przy tym aucie nie m co chyba juz robic