Treść opublikowana przez Olaf
-
[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
różnicy brak hi hi hi:naughty:
-
[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
az jestem ciekaw jak będzie to wyglądać jak skończysz to podjedz kiedy cza się ugadać w końcu bucu
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
why me sorki za ot ale poszlo pw nie moglem odebrac
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
no to jest kodżiro !!!!!!!!!!!!!! mega kox
-
[B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE
gosciu a gdzie jakies dziekuje ? za mega pomoc i moj cenny czas ;/ juz jest kosa kola i znaczek jest jest w za***istym kolorze i idelanie pasuje do srebrzaka, moja koza tez siadzie w dol ale nie tak jak twoja to wtedy mozna smignac sesje i pamietaj 17 maj czekam na prezent ---------- Post dopisany at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ---------- mogles zalaczyc us-y do foty
-
[b5 1z] 96" ly3h oem+
pierwsze dwa sie nie pokazuja trzecie jest super bo tylko te widac auto jest kosa
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
no no idelanie jest
-
[B5 AFN] by BARTEK
pewno kupa ,zapowiada calibra team
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
no jest za***iście !!!!!!!! kurde ten kolorek auta jest cudny ma coś w sobie fela konkretna teraz dopiero ma charakter
-
[B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE
mniej gadania masz dwa aparaty w domu i telefon hahah wiec zapierdzielaj robic foty poki swieci slonce i fajna pogoda bo jest kosa !!!!!!
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
jest kzak
-
[A4 B5] Granatowy avancik.
ale pług !! śniegu już nie ma wiec zarzuć ori zderzakiem bo ten to do niczego nie podobny
-
[B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE
Z przodu palca na równo z kołem nie włożysz z tylu tak na styk się mieści
-
[B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE
zdecydowanie gwint !!!! te springi co byly zalozone tez byly z hr- 40 teraz brat zalozyl gwinta i jest o niebo lepiej a te srpingi wroca teraz do avanta mojego
-
[b5 1z] 96" ly3h oem+
audiczka fajna kalpa tyl ma ciut inny odcien czy mi sie zdaje ogolnie jest kosa wrzuc pare fot wnetrza
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
jest kosa !! wyglada smakowicie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
nie ma co kowi twoja furka od michala, cymka i szafy robia najwieksza furore
-
[B5 ADR] 4 wheel by seb2sjc ,nowe foty 2 str.
z tego co pamietam chciales ja sprzedac fajna sztuka jak na ten rok zmiany na plus
-
[B5 1Z] A4 TDi
slepy ty pownienies miec nazwe watku historia bez konca ;p non stop cos modzisz heheh i ogolnie gruby temat juz 164 strony
-
[B5 APS] by czorny
moim zdaniem jak najbardziej na plus az interesuje mnie koszt tej operacji jak mozna prosic to prosze pw moim zdaniem twoje auto twoja kasa jak cie stac i ci nie szkoda to dobrze ja tam wole poczciwe b5 niż b6
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
sory za ot jawor masz super bryczke i wogole ale musze to napisac czorny_07 masz za***isty podpis hahaha te slowo musze dodac do wikipedi "młotrzego"
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
no jest kosa co tu duzo gadac ---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ---------- ten srodek robi robote wysle ci moj to mi okleisz tak ladnie
-
[A4 B5 AFN]RedAvant by Aron21 - SPRZEDANE
ladna audiczka tylko co do chromu szukaj ori a nie jakiegos gieldowego
-
[B5 AFN] B5 by Michau . Summer 2014
nie ja mam dziurawy fotel ;/ wiec predzej zakupie skore
-
[B5 AFN] B5 by Michau . Summer 2014
wiem bo mam idento tylko ja mam avanta ja mam problem z tapicerka bo nie umiem dostac nigdzie takiego fotela a kupilem juz rozwalony ;/ i chyba bede szukac skory