Treść opublikowana przez Olaf
-
[B5 1Z] A4 TDi
furka kozak jest fajna w kazdym calu dodatki zolte spoko sie komponuja
-
[B5 AFN] Granatowy AFN SEDAN Nowe foty!!
no ladnie moje byle wygladaja ;p
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
ja licznika wyrzezbic nie potrafie ;/
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
krycha a czarnego srodka nie masz ? ;p i jakiegos fisa tak zebym plug and play podlaczyl ?
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
podoba mi sie srodek zakochalem sie w nim ---------- Post added at 23:29 ---------- Previous post was at 23:28 ---------- no to niezle ja mialem modzic lampy wczoraj ale pogoda nie dopsiala dzis sieg jeszcze padal i mowie aaa to w pon je ogarne i kierunek us podlaczam do knefla z halo i bede mial obrysy wlaczane i wylaczane
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
wczoraj zaczolem tak przegladac ten temat od pcozatku bo sie zgubilem to kurde maras ehhhh zazdroszcze az ;p wkladaj zderzaki fele i rob jakas sesje bo chce juz te auto kompletne widziec
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
aaa no chyba ze tak u mnie jak ktos wymienil drzwi to jest inny odcien jak sie patrzy z okna np na parking gdzie stoi auto albo pod katem na rowni z autem i tez daje je poprawic ---------- Post added at 23:21 ---------- Previous post was at 23:20 ---------- to nie drogo fajna cena
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
no nie zaglebilem sie kilku storn do tylu a to co w kolorze byly ?
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
masakra co tu sie dzieje z przedlifta wymieniles pol karoseri srodek hehe oplacalo sie to ? i jescze malowanie dochodzi do calej zabawy koszta ladne
-
Audi A4 1.8 Małe modyfikacje czas zacząć!
plany dobre kolor fajny mody ida w dobrym kierunku
-
[B5 AFN] Srebrny Sedanik tym razem [sprzedam ori 18 cali rs6 et43]
jutro rezam lampy i zamiast halogenow beda swiecic obrysy us ktore beda wlaczane i wylaczane kneflem z halogenow z przedliftowych lamp
-
[B5 APS] by czorny
no najwazniejszy mod juz jest polifty ! z przodu heheh teraz felunek i gleba kolorek taki jak u mnie ;p:a4fan:
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
a ty dalej inwestujesz w ta padake hahah poka fotke jeszcze raz tego spy foto bo cos nie dziala
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
nooo powiem ci juz jest kozacko efekt w pelni na aucie bedzie dopiero
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
lustro kozak !!! no powiem ci Michal ze odwaliłeś super robote pamiętam jak ja brałeś ode mnie to były to takie szroty w porównaniu z tym co jest teraz
-
Czarny AVANT AVG skóra 19"ABT kolejne auto do roboty
ladna sztuka szkoda ze taki wypadek sie zdarzyl ;/
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
jest kozak super sie prezentuje na tym felaszku
-
[B5 AEB] Audiczka po kolizji... Prawdopodobnie na sprzedaż...
no to jednak zostales przy tym autku zrobisz je i bedzie dalej ci sluzyc ja tez musze moje do lakiernika oddac ehhh i do malowania mam 2/4 auta
-
[ B5 ] w TeDeI - parówka .
ogolnie auto dobrze wyglada malo zdjec zapodaj jakies fotki itp wogole jaki t o rok auta jest + za gwint , grill i zderzak z eSy
-
[B5 ADR] Czerwony Sedan 18 prezent :D
jak zrobisz te podstawy zeby doprowadzic ja do tego stanu jak piszesz bedzie juz dobrze i tak jak koledzy wyzej pisza gleba by sie zdala
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
jest idelanie blizej niz dalej
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
kajtek idzie pw ;d ---------- Post added at 22:24 ---------- Previous post was at 22:11 ---------- oj cos mi pw nie dochodza ---------- Post added at 22:24 ---------- Previous post was at 22:24 ---------- jaka jest cena takie zderzaka w uk porownywalna co u nas ?
-
[B5 AFB] A4 2.5 TDI V6 150KM `98
fajna maszynka jakies plany wobec niej masz ?
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
no no przodzik sie ladnie prezentuje ---------- Post added at 22:00 ---------- Previous post was at 22:00 ---------- teraz kolej na zderzak tyl i progi ;p
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
heheh nie sprzedawaj jej bo szkoda mowie ci potem nie kupisz juz takiej no chyba ze przesiadasz sie na cos nowszego