Treść opublikowana przez Olaf
-
Spoty Katowice i okolice
aha o kurcze to slabo myslem ze kolo +55 wycignie do mocy ;p ale +40 pfff.... a tak z innej beczki Krolu najlepszego i powiedz czy jakiegos szofera jutro mam brac bo podbno sie wylewac bedzie jakis 0,7 jak nie 1L
-
Spoty Katowice i okolice
tak i to za rzekami, górami i hołdami :polew: Wągla ja ? heheh gorniku [br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 16:57_________________________________________________panowie wogole zalozylem atrape ze znaczkiem i slyszalem ze + 10 do szybkosci sie dostaje
-
Spoty Katowice i okolice
witam slyszlem ze jutro podbno jakis dobry zlot jest wypasionych fur ino nie pamietam marki na jakims park placu pod realem na 8 stawach chyba 5- cioma autostradami 2 - oma polanami prawda to ?
-
[B5 AMX] Moja A4 / S4 2.8Q
komp mi zawieche załapał he he spoko no teraz opis idelany i furka niezly kozak
-
[B5 AHL] FAFAL
swietna furka lampy przod tak jak wiekszosc na polifta zawiecha nie zmieniaj mam to samo i jest calkiem wporzo moze pomysl nad jakas inna felga tylko na lato
-
[B5 AMX] Moja A4 / S4 2.8Q
bogate wyposazenie i daj wiecej zdjec normlanie a nie w podpisie
-
Spoty Katowice i okolice
zastanawiam się czy do spiża dzisiaj jechac hehe dawaj do tarnowskich do onyxu ja spadam będę niebawem hehe no jeszcze tam mnie niewidzieli hehehe dawaj dzis do spiza !
-
[B5 AFN] Czesterowóz :)
a moze ty za Somesem ! ? [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 16:39_________________________________________________nie nie ja ta fote to juz mam na kompie hm... z 4 miesiace gdzies ja znalem na goglach chyba i nie wiem czy nie miales auta na kupa.eu i moze skierowalo mnie na tamto forum powanie ci mowie ze zdjecie twoje krazylo juz dawno po necie
-
[B5 AFN] Czesterowóz :)
swietne auto ale wydaje mi sie ze predzej juz je gdzies widzilem poznaje po zdjeciu ktore jest czarno biale i auto jedzie po kaluzy zdjecie gdzies juz dawno znalazlem na necie i je sciglem na kompa
-
Spoty Katowice i okolice
no to cza byc znowu ino ja sie nie slizgam juz hahaha po zadnym park placu bo ten supek mnie do dzis przesladuje dobrze ze byla ta zaspa na tym zakrecie
-
Spoty Katowice i okolice
dzieki wielkie 13 storn musilem szukac hehe wstecz [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 15:23_________________________________________________wogole czesc wszystkim kiedy jakas ustawka panowie ;p
-
[B5 AVG] Avant Black Edition :D
znawca :polew: daj mu szanse sie wykazac :polew: Wojtas jedyny słuszny silnik jaki kod lakieru masz bo podobny do mojego się wydaje
-
[B5 AVG] Avant Black Edition :D
powiem ze swietna fura sie pojawia na forum dobra felga na lato i jest dym wiec nowy wlascicielu dbaj o nia !
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
wiem wiem pisalem ze sciegane tylko jak bydzie cieplo bo nie chce ich z lakierem scignac ;/
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
tak jak mu powiedziałem no wlasnie dzieki wielkie Somes od razu przyszedlem z pracy i pochytalem temat jutro montuje gril a ty witek wkladaj furke na forum od razu rok młodsza nooo powiem ci ze tak hehe ale kurcze jeszcze przod musze liftnac
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
tak jak mu powiedziałem no wlasnie dzieki wielkie Somes od razu przyszedlem z pracy i pochytalem temat jutro montuje gril a ty witek wkladaj furke na forum
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
Pany tak sie lampy prezentuja na aucie ! foty na szybko po zamontowaniu i kolejny gadzet ktory teraz doszedl to....
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
obrkecona srubka z klucza
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
no no juz pochytane jutro sie za to biera ! podpowiedzili mi chopaki trocha wiec mam nadzieje ze jutro sie uda
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
nie wiem byla juz wiem ze sa tylko zielone sprezynki
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
a tam zaden super ale dzieki ------------------------------------------ jutro moze bedzie kolejny gadzet hi hi bo sie go do czekac nie umie
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
nooo lampy sa ale nie sa zamontowane ;/ nie umie sie dostac do jednej srubki f*ck albo ma gwint zjechany zabwa przelozona na jutro....
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
no i nowy nabytek w nowym roku jak to sie mowi nowy rok - nowe mozliwosci ! lampy depo lift zaloze to pokoza hi hi jakos zdjecia slaba bo na szybko
-
[B5 ABC] Czeka mnie jeszcze rejestracja.wrrrrrrrr
dajcie chlopakowi czas nie wszystko od razu na to cza czasu wysluchal uwag od wszystkich jesli bedzie chcial doprowadzi auto do stanu na ori wersje to znaczy ze ma dobrze poukladne w glowie no chyba ze lubi wioske i gorace 15-stki ktore leca na takie furki
-
[ALL B5] Wymiary oryginalnego mieszka.
hm. sproboj zadoznic na aso kurcze powiem ci nie wiem czy sa inne zdje mi sie ze sa takie same tam rozni sie tylko polka kokpitu