Treść opublikowana przez fafnasty
-
Obniżenie zawieszenia
30 w dol na 16 calach
-
Który GWINT do B5 lepszy
350 oddam
-
Który GWINT do B5 lepszy
jest sporo watkow o gwintowanym zawieszeniu komfort i kat nachylenia polosi i takie tam innne to tylko zalezy jak bardzo poskreca hehe ---------- Post dopisany at 09:43 ---------- Poprzedni post napisany at 09:42 ---------- wole za cos fajnego zamienic niz sprzedawac ale jak cos to priv
-
Który GWINT do B5 lepszy
jak cos to jeden moge odsprzedac ---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ---------- albo zamienic za cos fajnego do b5
-
wentylki
UKRYTE WENTLE ZAWORY KOMPLET 4SZTUKI !!! (2952427432) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jezdzi ktos moze z takimi wentylkami???? odnowilem moje s-line i nie pasuja stare czarne wentylki jak fela cala biala:decayed:
-
Obniżenie zawieszenia
zaraz dodam fotke ale na 16 zimowce na ori amorkach 1be i nowych springach veitec -50 jest nisko ale to na zime heh
-
Obniżenie zawieszenia
tez mowile ze szkoda zawiechy drogie wachacze szkoda miski itp a teraz jak przychacze to wiem ze jest tak jak ma byc hehe Pozdro dla gwinciarzy
-
Który GWINT do B5 lepszy
witam kolegów pacjent to b5 po lifcie 1.9 tdi afn sedan koles rozbiera na czesci b5 i dostalem w prezencie gwint 2 komplety i tu moje pytanie ktory bedzie lepszy i czym sie roznia 1) FK Automotiv springi tyl--G 0701 HA amorki---SMV W 0009 0806 na naklejce jest SG 07 HA springi przod G 0701VA amorki---SMAI 0002 VA 2909 na naklejce jest SG 07 VA 2) FK Automotiv springi tyl---60 280 amorki---SMAI 9005-2 4109 springi przod---60 270 amorki---SMAI 9005-1 4109 1 1 2 2 OBA W PODOBNYM STANIE ---------- Post dopisany at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ---------- ---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ---------- dodam ze w 2 widac ze sa gruube tloczyska i caly gwin wyglada masywniej
-
Obniżenie zawieszenia
dokladnie ja od tych kombinacji mam pol garazu amorkow i sprezyn ktore powoli wysprzedaje hehe tak sie zarzekalem a i tak gwin juz na wiosne czeka ojjj kazdego to czeka
-
Jaka wódka na wesele ?
spolica orzechowa jest zaje....sta jak zrobilismy 3 butelki we 2 w jakies 17 minut heheh
-
Jaka wódka na wesele ?
ja siorce na wesele zalatwialem wooodke i doszlo do tego ze byla zubrowka biala w kauflandzie kupilem po 16.49 za o.5l
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
koledzy moze jakis spot??? Lubin chetnie zawita do Was
-
GŁOGÓW też żyje
jakis spot???? Lubin by wpad do was koledzy
-
Czy waszym zdaniem to prawda .
polacy juz tak maja ze jak cos jest lepsze niz maja oni to albo jest kradzione albo krecone albo bite albo cos... wiekszosc kupila swoje Fury na szwabach a sprzedac jak cos to chca jako perelki hehe:wink: widac ze jest zadbana i siano tez zjadliwe to tylko brac:naughty:
-
felgi 16 i opony 185/55???
sa nawet 165 na 16cali ale jak na tym jezdzic? chyba matizem
-
felgi 16 i opony 185/55???
jesli myslisz ze bedzie na tym lepiej sie zbierac bo waska opona to sie mylisz i troche bedzie malo przyczepnosci na takim kapciu:kwasny: 195 to i tak za wasko jak na audi chyba ze dla emertyta na 15calach na swoje 16 wkladaj 205 i jest idealnie ja tak mam na zime i jest przyzwoicie
-
Czy waszym zdaniem to prawda .
sorry za pisownie pisalem z fona i po browarku hehe:wink:
-
Czy waszym zdaniem to prawda .
ceny tych b5 rosna przez nas przez klientow i tak samo jak maleja przebiegi bo gdyby kazdy kto chce kupi auto OOOO nie jakiegos szrota z francji kierowal sie czym innym niz przebiegiem ooo200 tys to nie dziekuje bo zajechany a koles za 5min robi 135tys i juz jest za***iste auto i idzie od reki Polacy maja nasrane w tych swoich glowach i jak kupoja to by chcieli za zlotowke ale jak juz cos odsprzedac to skroic ile sie da a jesli sie da to jeszcze troche skroic... ja swojego polifta kupilem za 12tysi z 2000roku i wiedzialem ze na 280tysi nalatane i malowany zderzak bo byl wymieniany i co mi w tym przyszkadza skoro motor pracuje sto razy lepiej niz znajomych fury po za***istym przebiegu 150tys heheh
-
Symphony 2 do a4 b5
wlasnie kenwooda od kolesia za 500 mam wyrwac wozil je w b6 i calkiem dobrze to wygladalo nawet czerwone podswietlenie bedzie pasowalo do mojej b5 tez sie napalilem na rnsa jak arab na kurs pilotazu ale sobie odpuscilem za duzo kasy i szpacenia wiem ze efekt jest konkretny ale zabawy tez sporo
-
Symphony 2 do a4 b5
dalem sobie siana z tym radiem chyba bede bral od kolesia nie ori radio cos w tym stylu NAJNOWSZE RADIO 2 DIN 7'' DVD TV ANTENA GPS GRATIS (2974618241) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ladnie do tego ramke dorezam i dedzie gitara bo bedzie -dvd -tv -sd-usb -kamera cofania -wzmachol do skrzyni -dotykowy ekran -itp
-
Zamarznięty bagażnik
a jak zamarza mikro styk w tylnej klapie???? wymiana cos pomoze??? moze ten moj jest nie szczelny co??? u kolesi w b5 nie zamarza a ja jak wloze narty to potem lipa troche je przez kabine wyciagac hehe
-
Różnice w amortyzatorach A4 B5 vs A4 B6/7 vs passat 3BG
z passka b5fl przod pasuje do a4 b5 a do ciebie kolego chyba tylko a4 b6/b7 ostatnio gwint szukale do malysza dla ziomka i tylko od malysza:wink:
-
Różnice w amortyzatorach A4 B5 vs A4 B6/7 vs passat 3BG
zawieszenie calkiem inne niz B6 do swojej b6 musisz szukac typowo od b6
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
sporo gratow do b5 i troche do b6 wnetrza jak cos trzeba Lubin
-
Minął termin OC.. Problem..
dokladnie jak kolega pisze masz oc na rok i juz a ze sobie na raty placisz to oni (gestapo) nie wnika