Treść opublikowana przez fafnasty
-
B6 DIVISION
Ryju bardzo dobra [emoji106]1:poszła w jeden wieczór Na OEM zabiorę więcej ;-)
-
B6 DIVISION
Chopin ruda smakowała?
-
B6 DIVISION
kriss biorą nas na zastraszenie :-P
-
Siłownia
Pany aeroby odrazu po siłowych czy np. za 2-3h wieczorem??
-
B6 DIVISION
Pany ma ktoś listwę sline na drzwi kierowcy
-
sportowy tlumik do audi a4 b6
Ja bym sobie dal spokój z takimi modami w 1.6
-
B6 DIVISION
Pany kupie listwę dolna Sline Drzwi kierowcy Może być laminat
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Witam panowie szukam osoby z okolic nowego Sącza A dokładniej z miejscowości Przyszowa Potrzebuje vis odebrać i wysłać jak coś pw
-
Siłownia
witam panowie w tym dziale jestem nowy na początek trochę poczytałem wasze posty żeby sztrymsu nie robić i się nie pchać z ryjem
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
Jeśli chodzi Ci o Pecu w Czechach to warunki są rewelacyjne latam tam co niedzielę
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
Dolnośląskie i czeskie bardzo spoko warunki
-
B6 DIVISION
jak komuś zalegajo 215/35/19 letnie opony to prosze smiało o PW
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
Dawaj dokładne info ceny lokalizację itp pewnie innym się przyda ;-)
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
U Czeskich sąsiadów warunki eleganckie mimo że temperatura wachaj się w okolicy 3 stopni -2 w dzień stok w jańskich łaźniach super polecam
-
Tylne sprężyny do quattro sedan - od jakich wersji pasują
Twoja kategoria wagowa bedzie odpowiadać tylko z sedanów i nie zaleznie od silnika ale jesli nie masz od 1.9 to szukaj z sedana 1.6 1.8 1.8t
-
[B5 All] 1.9 Tdi Daily by kuba07
cos tak za bardzo ten wydech wystaje
-
[B5 1Z] A4 TDi
na swojej nie widziałem sladów naprawy czy coś w tym stylu ale aż tak na poduszkach się nie znam żeby stwierdzić czy nie była naprawiana ale nic na niej szczególnego nie widziałem
-
[B5 1Z] A4 TDi
przefc**j siadła ta kiera ja swoja po zimi dopiero montuje a na pw podeslę ci typa co ma poduszki w spoko cenie możliwe ze jeszcze bedzie coś miał pod ta kiere ja poduszke zabrałem za 300pln to chyba gra warta świeczki
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
17 to do spódnicy pasujo
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Na sztosowych 17 spoko ale 17 te niby slajny szału nie robio
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Dokładnie sam się na swoich 17 przekonałem ze nie warto
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
17 nie maluj szkoda siana szukaj 18 i działaj :-P
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Tak te białe to były 17 ale już nie pamiętam jak tam gwint bym skrecony
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
dokładnie w tej dacie chcemy się wybrać tak urlopy poplanowane no jakiego rudzielca mozna zrobić
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
Sylwestra spędziłem z ekipą na stoku w Świeradowie i był dobrze przygotowany pogoda dopisała Mega sylwester [emoji6] dokładnie w tamtym okresie byłem w Livigno. Kiedy chciałbyś to rezerwować? Teraz na przełom lutego/marca czy na przyszły sezon? Jeśli na ten to będzie dość trudno choć na pewno pozytywniej będzie z uwagi na mniejszą ilość rosjan. Skipas rok temu bodajże 210 euro na 6 dni. Ja na przyszły sezon zamierzam kwatery w czerwcu szukać ) Na ten sezon albo Livigno albo Słowacja jeszcze do końca nie dogadane ale wole włochy [emoji6] Chata nie musi być mega wypas byle ciepła [emoji12]