Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Qbazulu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Qbazulu

  1. Daniel czy to Ty czasem wczoraj ok. 13 nie jechałeś w okolicy Rokietnicy, Piątkowa?
  2. już mam dzięki pisze email do nich
  3. ok zaraz tam zadzwonię i zapytam się co i jak
  4. ...eee tak w woli przypomnienia to nadal (bezskutecznie) poszukuję sprężynek weiteca lub eibacha -30 ewentualnie 1BE, jakby ktoś coś ...
  5. Qbazulu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    ... a to lipa ....
  6. Qbazulu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    mam pytanko czy mogę włożyć do 1.9 avanta b6 sprezyny eibacha -30 ale od 2.5 tdi quattro? Czy również siądzie te 30 mm?
  7. slo dzwoniłeś? Adaś jak tam uspokoiło się?
  8. ... raz na jakiś czas czemu nie
  9. ja jestem za
  10. przypominam się jak prosił Bartek, że nadal poszukuję sprężyn Weitec -30/-30 ewentualnie 1BE
  11. cześć Wam jak po weekendzie?
  12. jak tak czytam i czytam to zastanawiam się kiedy za swoją się wezmę ???? Brak czasu niestety doskwiera, a byłoby co robić w planach: duża navi, listwy wew. jak i zew. od s-line, zderzaki s-line, zmiana kółek i zawieszenia, siedziska w skórze, poprawa osiągów i mocy .... no cóż może 10 000 klocków styknie, a i może ktoś z Was już coś ma z tego mini pakietu na zbyciu
  13. Wczoraj tj. 18 września ok. 19.30 - 20.00 prawdopodobnie zielone B5 na początkowych blachach "PZ" prawie cała trasa Poznań - Śrem , Dzięki za towarzystwo!!! Pozdrawiam
  14. no ja niestety nie zdążyłem wrócić z wypadu, jak to ktoś ostatnim razem wspominam dobrze byłoby zrobić zakończenie lata z ognichem, kiełbą i zastępczymi kierowcami płci przeciwnej, zastanówcie się nad tym miejsce zawsze można gdzieś ogarnąć
  15. Cześć Dzięki Bartek, wiadomo spiny nie ma żeby już kupować i zakładać, może do marca coś da się ogarnąć. OK lecę za Śremu do Rogoźna na wesele więc zbieram się dajcie znać co ze spotem w niedzielę jest czy niema o której i gdzie. Pozdrawiam
  16. do wiadomości ja mam 1BA: przód: 8E0 411 105 BH "0JJ" tył: 8E0 511 115 CS "0YK" a kolega 1BE (sprzedający): przód: 8E0 411 105 CH "0JH" tył: 8E0 511 115 DN/FN "0YL"
  17. dziękuję Dobry Człowieku ---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ---------- No to jeszcze jedna sprawa Panoczki do rozkminienia Otóż jeden z naszych klubowiczów oferuje mi do sprzedaży sprezyny zawiechy 1BE z a4 B7 avant 2.0 TDi (cena około 350 złotych do negocjacji - komplet) po sprawdzeniu dzięki elmartinez-owi w tabelce ja posiadam z przodu jak i z tyłu w 1BA klasę wagową "10", a kolega z B7 w 1BE posiada klasę wagową z przodu "9", a z tyłu "12". Sądzę że sprężyny będą pasować jednak pytanie czy to dobra klasa wagowa aby wsadzić w moją B6 avant 1.9 TDi i czy usiądzie te 2 centy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.