Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. Daniel podziel się Do resztek nie zapraszam ale jak będzie letni spot z grilem to moja kobieta z chęcią ukręci jakieś ciacho.To już jest jakaś tradycja co niedziela jakiś placek ja mam drożdżowe na niedziele To weź grilla ze sobą Spoko jak będzie u mnie grill nie ma problemu zrobi się listę co kto kupuje
  2. Daniel podziel się Do resztek nie zapraszam ale jak będzie letni spot z grilem to moja kobieta z chęcią ukręci jakieś ciacho.To już jest jakaś tradycja co niedziela jakiś placek ja mam drożdżowe na niedziele To weź grilla ze sobą
  3. Daniel podziel się Do resztek nie zapraszam ale jak będzie letni spot z grilem to moja kobieta z chęcią ukręci jakieś ciacho.To już jest jakaś tradycja co niedziela jakiś placek ja mam drożdżowe na niedziele
  4. Daniel podziel się
  5. Jak tam po tłustym czwartku?
  6. a wiesz ile za nie chce albo co ? ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ---------- miesiąc temu aktywny xxxszybaxxx nie pamiętam dokładnie która litera jest duża, ale znajdziesz pacjenta, cofnij kilka stron wstecz i znajdziesz No dobra napisałem do niego
  7. a wiesz ile za nie chce albo co ? ---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ---------- miesiąc temu aktywny
  8. Pany potrzebowałbym sprawdzone liczniki dokładnie takie: Ma ktoś takie coś na zbyciu z klubu ?
  9. ładnie wygląda ale wrzuć zdjęcia wnętrza itp
  10. Fotograf się postarał
  11. Cicho jest dobrze
  12. Tomasz ale przystojniak z Ciebie
  13. NO to najważniejsze ja tam powoli spokojnie bo teraz w okresie zimowym sianka brakuje tak jak u mnie. nie chcą się hajtać na zimnie zima to ujowy okres nawet na rezanie Bartek i Tomek wiemy coś o tym:grin:
  14. NO to najważniejsze ja tam powoli spokojnie bo teraz w okresie zimowym sianka brakuje
  15. Nasze fury to gorzej jak dzieci bezustannie trzeba w nie wkładać $$$$
  16. bank okraść albo w LOTTO grać
  17. a potrzebujesz coś .. może coś większego ... ? No właśnie 2-din średnio (no chyba, że masz też kosz i klimę ). Witam, dawno mnie tutaj nie było. Ja mam jeszcze swoje stare radio ale ja nie miałem concerta tylko chorusa OK sprawa wyjaśniona. Arek - dzięki za paczkę Grześ - dzięki za reflektory NP już masz od Tomka i ode mnie prezent na Tłusty Czwartek zamiast pączków :grin:
  18. Niedługo wyjeżdżam ? NO to Ciebie majster wyjeżdżałem
  19. Niedługo wyjeżdżam
  20. w realu jeszcze lepiej wygląda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.