Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. no myślimy że dojedziemy w 30 minut jakoś
  2. zjemy coś albo pogadamy coś ktoś aparat niech weźmie to foto pstrykniemy
  3. Czy jakiś klubowicz ma ochotę się spotkać na Zlocie jutro ? Zbiórka na parkingu Orlenu o 16 w Słupcy i jedziemy do Konina na ferio Zapraszamy
  4. temat zmieniony ---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ---------- dam-in skoro jesteś z konina to po co będziesz dojeżdżał do Słupcy? jak i tak zmierzamy w kierunku Konina? Moge sie przejechac Chyba że rzeczywiście Wy sie tylko zbieracie na orlenie i odrazu lecicie na Ferio no my zbieramy się na Orlenie i dzida na ferio najwyżej około 16:30 bądź gdzieś na wlocie do Konina ---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ---------- Tylko trzeba na forum znaleźć czy napisać do klubowiczów z okolic żeby było całkiem sympatyczne spotkanie :naughty:
  5. nie martw się ui mnie tak samo brak kasy na wszystko ;/
  6. temat zmieniony ---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ---------- dam-in skoro jesteś z konina to po co będziesz dojeżdżał do Słupcy? jak i tak zmierzamy w kierunku Konina?
  7. zobaczymy gdzie się spotkamy może gdzieś gdzie pasuje może nie wiem coś gdzieś trzeba ;D Ekipa ze Słupcy i okolic spotykamy się na orlenie o 16 :naughty: ---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- Inicjatywa moja piwo proszę :naughty::naughty::naughty:
  8. ok dzięki :banan::banan::banan::banan:
  9. no prawda prawda ;p emotki mi nie działają ;/
  10. no ta stary jak świat jesteś ja przeziębiłem się na grzybach ;/
  11. no chyba przeziębienie każdego bierze ;/
  12. ja na razie walczę z potencjalnym przeziębieniem ... a w sobotę będę "ładował" makaron i leżanko, bo w niedzielę http://marathon.poznan.pl ---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ---------- przy okazji przypominam o niedzielnych utrudnieniach Mapa trasy Poznań Maraton no ok to trzymam kciuki za Ciebie
  13. ale narazie spotykamy się w Słupcy na parkingu Orlenu
  14. Witam w sobotę o 16 organizujemy w Słupcy na parkingu orlenu małe spotkanie i może pojedziemy do konina zapraszamy wszystkich chętnych
  15. no to najwyżej zbierzemy ekipe w Słupcy i pojedziemy do konina ale zobaczymy jak inni wypowiedzą się
  16. ładny avancik taki jak mój kolorek
  17. zapraszamy ---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ---------- no to może być i 16
  18. do Lublina nie pojadę ;D ---------- Post dopisany at 01:19 ---------- Poprzedni post napisany at 01:18 ---------- no wiadomo że tak zaesze jest ---------- Post dopisany at 01:19 ---------- Poprzedni post napisany at 01:19 ---------- no chyba założe gaz ;D
  19. no nie wiem Słupca orlen na parkingu ?;]
  20. no innego wyjścia nie ma jak czekać cały dzień na samochód
  21. pasuje ---------- Post dopisany at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ---------- trzeba zwerbować resztę wiary
  22. no tak się nie napalaj no ja robię do 21 ;/ i lipa wieczorem tak się spotkać ;/ ---------- Post dopisany 05-10-2012 at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2012 at 21:51 ---------- chyba że chcesz po 21 ale czy ktoś więcej dojedzie czy coś? ---------- Post dopisany 08-10-2012 at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2012 at 17:25 ---------- Sobota 13 komu pasuje?
  23. No tey dokładnie skąd wiesz? nie wjechała do mnie wieczorem
  24. lipa ;/ a często czy jadę do konina czy Poznania to ciągle widzę a4 a tak to lipa nikt prawie ramek klubowych nie ma ;/ ---------- Post dopisany 07-10-2012 at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2012 at 22:35 ---------- widziałem srebną audi wczoraj na orlenie i rejestracja PSL coś tam ramki klubowe nawet ma a tu cisza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.