Treść opublikowana przez Arkadiush
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Przekładka z przedlifta do polifta wnetrza
roleta tylnia jest bez zmian jeżeli chodzi o to jeżeli chcesz kratkę dać to musisz sufit zmieniać- Ksenony-szumy radia
wiem o co chodzi. czasami warto kupić tańszy a lepszy moim zdaniem- Ksenony-szumy radia
ja mam Xenon i nie mam takich objawów ;/- Ruszający sie tunel
poszukaj sprawcy kto jechał ostatnio z Tobą ;D- Nie działaja zegary ,klima,podświetlenie przełczników
proszę: http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=29&t=126012- [ADR] Szarpie na wysokich obrotach.
kolego spróbuj tak. Odłącz aku na około 30 minut całkowicie po tym podłącz go normalnie włóż kluczyk do stacyjki przekręć aż kontrolki zapala się zostaw w tym stanie na około 1-2 minuty wyciagnij kluczyk otwórz zamknij samochód odpal auto zostaw na około 2 minut przepustnica powinna się sama za adoptować- Przepustnica?
albo oddaj do elektryka będzie też spokój- Spoty Słupecko - Konińskie
Ty tak samo profil uzupełnij- Spoty Słupecko - Konińskie
ja nosze okulary i ślepy jestem a Ty- Spoty Słupecko - Konińskie
Widzisz od razu lepiej wygląda ;D- Spoty Słupecko - Konińskie
a co mu brakuje ? masz tylko dołączył a jakie auto itp nie masz spójrz na Darka Rafała czy na mnie jak mamy a jak Ty- [ADR] Szarpie na wysokich obrotach.
co do tego ma immo? jakby immo to byś nie odpalił w ogóle. Moim zdaniem sprawdź najpierw przepustnice np wyczyść ją i zobacz czy będzie podobnie- Spoty Słupecko - Konińskie
no ślub raz w życiu ale są inne okazje na garniak również Garniak ma jakis zapas spoko od marca chudnę z chłopakami by na wakacje był konkret Musze audi swoje na warsztat odstawić bo do wymiany uszczelka pod pokrywa zaworów padła lewa, osłona przegubu, i do roboty cały tył hamulców, jak by ktoś miał z s4 to bym przygarnął bo mam na tył 255 z b6 ale nie wiem czy podejdzie z jarzmami itp. napisz na B5B czy na DB6 ;]- Spoty Słupecko - Konińskie
Bartek profil uzupełnij ;]- Spoty Słupecko - Konińskie
no ślub raz w życiu ale są inne okazje na garniak również- Ruszający sie tunel
czyli ktoś Ci zajumał nakrętki w aucie- Spoty Słupecko - Konińskie
NIe mówię o Tobie Dariusz rozumiem że Twoim idolem jest HULK i próbujesz dojść do jego mięśni- Zegary / światła tyle
dziękuje za tłumaczenie- Spoty Słupecko - Konińskie
Uzupełnijcie profile Panowie żeby BANA nie było- Czy jest możliwy odbiór osobisty przesyłki kurierskiej w odziale?
kolego możesz odebrać tylko musisz zadzwonić do siedzimy firmy i zapytać się czy w sobotę jeżdżą. Niektórzy pracują w soboty- Spoty Słupecko - Konińskie
W końcu coś się dzieje tu no nie można uwierzyć- Nie działaja zegary ,klima,podświetlenie przełczników
kolego sprawdź bezpieczniki najpierw to podstawa może zwarcie Ci się zrobiło jeżeli to nie pomoże to licznik odkręć i zobacz czy kostki masz podpięte ok - Nowicjusz - wątek powitalny