Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Asus, czytałeś mojego posta przed wizyta u ?
  2. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    06J 115 611 E od A-tróki.Ok.60zl. http://www.audienthusiasts.com/images/IMG_0078.JPG Musisz przyciąć kolko do wyciągania bo można uszkodzić maskę. Chyba ze myślisz o warsztatowym,uniwersalnym. Tego musisz na aukcjach szukać bo na ASO nie sprzedadzą. Poza tym nie możesz z nim jeździć.
  3. W myśl zasady:lepiej śmiać się jak płakać odpowiem: Jak Pan Bóg przykazał, na leżąco kolo zony:confused4:
  4. O kur..ka:shock3: *Zdrowia* PS.Ale koszulka the best:wink:
  5. Koledzy którzy piszą ze się nie psuje kupili auta przeważnie z przebiegiem +150kkm. Czyli Niemiec już powymieniał. Ja kupiłem swoja B7 BPW jako tzw.Jahreswagen na Audi, z gwarancja itp. Na gwarancji wymienili kompresor klimy i bendix na alternatorze. Grube sprawy zaczęły się tuz po gwarancji:facepalm: I tez oleje co parę kilometrów, filtry, czy niemiecka wacha nie pomogły W tym aucie wszystko mi się zepsuło oprócz multi i zawieszenia:thumbup1:
  6. griga-st odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
  7. griga-st odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    RS:hi:, a ty czytasz czasami to co wcześniej napisałeś w swoim wątku ?
  8. griga-st odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Puki co to jak patrze na moja B7 to CREW mnie zalewa:doh:
  9. griga-st odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ze ja głupi na to nie wpadłem:kox:ale od czego jest forum i wspaniałomyślni koledzy! A tak poważnie, jak to jest z ta dwunastoletnia gwarancja Audi na perforacje nadwozia? Testował już ktoś? Bo mi Smerfetka rdzewieje gorzej jak GolfIII:cry:
  10. griga-st odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Grad by mi się przydał bo gnije jak cholera:facepalm:, a sześc lat płacenia ubezpieczenia i jak na złość burze omijają mnie szerokim łukiem:doh:
  11. Nie wiem jaka jest różnica pomiedzy multi w benzynie i multi w dieslu, ale w mojej starej benzynie świetnie dawała sobie rady z 211KM/320Nm. Od m/w. 80km/h miałem wrażenie ze lepiej przyspieszała jak DSG. O komforcie multi nie trzeba chyba pisać
  12. Mod. Respekt za włożoną prace, ale nalepka V6T ...
  13. Multi jest bombastic:wink: Ale z tymi nalepkami to trochę pojechane:facepalm:, i do tych czterech wiaderek z tylu to lepsze heble by pasowały:wink:
  14. Hmm... to dziwne, bo kilka ładnych lat temu już było ze:Art.24,ust.3: " Kierujący pojazdem jest obowiązany przy wyprzedzaniu przejeżdżać z lewej strony wyprzedzanego pojazdu, z zastrzeżeniem ust. 4, 5, 10 i 12." O tym ze poza terenem zabudowanym, na drodze wielopasmowej trzeba prawa strona jechać też mnie uczyli. Ale tak było dawniej...
  15. Bardzo ładna:jerk:, wielki plus za to że nie znowuż czarna:decayed:tylko to wajchowanie:facepalm:
  16. griga-st odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Możesz się zapytać w ASO jakie kola są przewidziane dla twojego auta. Jeżeli miedzy innymi będzie to kolo(włącznie z rozmiarem opon), nie trzeba nic wpisywać(nowy Fahrzeugschein). Ja tak zrobiłem w B8(19RS6II).
  17. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Uuuu...masz życzenia:facepalm: Znalazłem na S3: http://i42.tinypic.com/24o29e1.jpg ciekawie:jerk:
  18. griga-st odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Hmmm....RS:hi: a ja mowie próbuj:naughty: On the limit... ale może być ciekawie
  19. Możemy tutaj następne sto stron o spalaniu pisać, ale opowieści o poprawie sprawności silnika o 20% można tylko w swerze pobożnych życzeń zostawić Zostaje tylko waga, Cx(opór powietrza) i opory toczenia. O ciężkiej nodze nie wspomnę. Mi 2.0 pali więcej niż 1.8 w B7. A tez pisali o przełomie i takie tam. Wydaje mi się ze jeżdżę spokojniej jak jeszcze kilka lat temu:decayed:. +30kkm rocznie to jednak myślę: diesel.
  20. Z tego co w necie wyczytałem to 179KM różni się od 211KM tylko softem i tym ze przy zamówieniu 4k euro tańsza była:facepalm: Tunerzy traktują obie wersje jednakowo:ABT Sportsline car configurator Turbina musi trochę braćSzukaj model `11(od 07.10) i będzie pan zadowolony:wink:
  21. Nie wiem dlaczego piszecie ze turbo musi brać olej. Ja jeżdżę od cn.12 lat uturbionymi silnikami i żaden oleju nie brał. Przeważnie to były diesle, żadna V8, ale i był tez dwa razy 1,8T, a teraz nawet Smart 102KM:decayed: Żaden mi nie brał oleju do czasu mojej pierwszej 2.0TFSI. A żaden nie miał/ma lekko. Poza tym 2.0 po wymianie tłoków nie bierze oleju. Faktem jest ze problemy olejowe w Audi to pikuś w porównaniu z tym co maja właściciele Purchawek.
  22. Chyba Brysiek:hi: pojechales z tym bezguściem:decayed: A z tymi felami z vidjo to musi jakieś drugie dno być
  23. Daje rady w tej budzie? To jest ea113 czy ea888? Kolor:thumbup1:
  24. Dokładnie! Chłop jak dąb, odrazu widać ze da rady:thumbup1:
  25. Kolega @RACE 444 143KM zrobił "ala" RS4 http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-76/all-b8-a4-b8-2010-a-246505/ Ale tobie ma się podobać i plus za chęci do rzezania:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.