Treść opublikowana przez griga-st
-
B8 TrOOOOp
Asus, czytałeś mojego posta przed wizyta u ?
-
B8 TrOOOOp
06J 115 611 E od A-tróki.Ok.60zl. http://www.audienthusiasts.com/images/IMG_0078.JPG Musisz przyciąć kolko do wyciągania bo można uszkodzić maskę. Chyba ze myślisz o warsztatowym,uniwersalnym. Tego musisz na aukcjach szukać bo na ASO nie sprzedadzą. Poza tym nie możesz z nim jeździć.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
W myśl zasady:lepiej śmiać się jak płakać odpowiem: Jak Pan Bóg przykazał, na leżąco kolo zony:confused4:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
O kur..ka:shock3: *Zdrowia* PS.Ale koszulka the best:wink:
-
Jak to jest naprawdę z tą awaryjnością 2.0 TDI?
Koledzy którzy piszą ze się nie psuje kupili auta przeważnie z przebiegiem +150kkm. Czyli Niemiec już powymieniał. Ja kupiłem swoja B7 BPW jako tzw.Jahreswagen na Audi, z gwarancja itp. Na gwarancji wymienili kompresor klimy i bendix na alternatorze. Grube sprawy zaczęły się tuz po gwarancji:facepalm: I tez oleje co parę kilometrów, filtry, czy niemiecka wacha nie pomogły W tym aucie wszystko mi się zepsuło oprócz multi i zawieszenia:thumbup1:
-
B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
Ze ja głupi na to nie wpadłem:kox:ale od czego jest forum i wspaniałomyślni koledzy! A tak poważnie, jak to jest z ta dwunastoletnia gwarancja Audi na perforacje nadwozia? Testował już ktoś? Bo mi Smerfetka rdzewieje gorzej jak GolfIII:cry:- B7 Crew
- Black Sedan 2.0 Tdi Multitronic Pakiet S4
Nie wiem jaka jest różnica pomiedzy multi w benzynie i multi w dieslu, ale w mojej starej benzynie świetnie dawała sobie rady z 211KM/320Nm. Od m/w. 80km/h miałem wrażenie ze lepiej przyspieszała jak DSG. O komforcie multi nie trzeba chyba pisać- Black Sedan 2.0 Tdi Multitronic Pakiet S4
Mod. Respekt za włożoną prace, ale nalepka V6T ...- Black Sedan 2.0 Tdi Multitronic Pakiet S4
Multi jest bombastic:wink: Ale z tymi nalepkami to trochę pojechane:facepalm:, i do tych czterech wiaderek z tylu to lepsze heble by pasowały:wink:- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Hmm... to dziwne, bo kilka ładnych lat temu już było ze:Art.24,ust.3: " Kierujący pojazdem jest obowiązany przy wyprzedzaniu przejeżdżać z lewej strony wyprzedzanego pojazdu, z zastrzeżeniem ust. 4, 5, 10 i 12." O tym ze poza terenem zabudowanym, na drodze wielopasmowej trzeba prawa strona jechać też mnie uczyli. Ale tak było dawniej...- [ALL B8] Moja kolejna A4 :)
Bardzo ładna:jerk:, wielki plus za to że nie znowuż czarna:decayed:tylko to wajchowanie:facepalm:- B7 Crew
- B8 TrOOOOp
Uuuu...masz życzenia:facepalm: Znalazłem na S3: http://i42.tinypic.com/24o29e1.jpg ciekawie:jerk:- B7 Crew
- A4 B8 - TDI 170KM vs TFSI 180KM (spalanie, porównania)
Możemy tutaj następne sto stron o spalaniu pisać, ale opowieści o poprawie sprawności silnika o 20% można tylko w swerze pobożnych życzeń zostawić Zostaje tylko waga, Cx(opór powietrza) i opory toczenia. O ciężkiej nodze nie wspomnę. Mi 2.0 pali więcej niż 1.8 w B7. A tez pisali o przełomie i takie tam. Wydaje mi się ze jeżdżę spokojniej jak jeszcze kilka lat temu:decayed:. +30kkm rocznie to jednak myślę: diesel.- A4 B8 - TDI 170KM vs TFSI 180KM (spalanie, porównania)
Z tego co w necie wyczytałem to 179KM różni się od 211KM tylko softem i tym ze przy zamówieniu 4k euro tańsza była:facepalm: Tunerzy traktują obie wersje jednakowo:ABT Sportsline car configurator Turbina musi trochę braćSzukaj model `11(od 07.10) i będzie pan zadowolony:wink:- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Nie wiem dlaczego piszecie ze turbo musi brać olej. Ja jeżdżę od cn.12 lat uturbionymi silnikami i żaden oleju nie brał. Przeważnie to były diesle, żadna V8, ale i był tez dwa razy 1,8T, a teraz nawet Smart 102KM:decayed: Żaden mi nie brał oleju do czasu mojej pierwszej 2.0TFSI. A żaden nie miał/ma lekko. Poza tym 2.0 po wymianie tłoków nie bierze oleju. Faktem jest ze problemy olejowe w Audi to pikuś w porównaniu z tym co maja właściciele Purchawek.- R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Chyba Brysiek:hi: pojechales z tym bezguściem:decayed: A z tymi felami z vidjo to musi jakieś drugie dno być- [C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi
Daje rady w tej budzie? To jest ea113 czy ea888? Kolor:thumbup1:- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Dokładnie! Chłop jak dąb, odrazu widać ze da rady:thumbup1:- [ALL B8] A4 B8 2.0TDi S line Sportpaket plus.
Kolega @RACE 444 143KM zrobił "ala" RS4 http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-76/all-b8-a4-b8-2010-a-246505/ Ale tobie ma się podobać i plus za chęci do rzezania:wink: