Treść opublikowana przez griga-st
-
[B8 CAGA] Czerwony Avant :)
Jedziesz na święta? Mega kox fura:slina: To jest brilant rot(red)? W Anglii te farby zupełnie inaczej wyglądają. Świeci tam kiedyś słońce?
-
[ALL B8] Moja nowa biala zabawka
Składane lustra, side assist:thumbup1: manual bezawaryjności!
-
Sportowy filtr powietrza KN
Abstrahując od tego ze są dwa podwieszone olejowo-filrowe wątki po dwieście stron, moim postem chciałem wnieść dokładnie tyle co napisałem. Naturalnie wierzyć może każdy w to co chce, i nic mi do tego. pzdr
-
Sportowy filtr powietrza KN
Bo polskie łapska to tylko do gnoju max do zbierania papryki się nadają, założysz Filtrona to ci odrazu silnik(funkiel nowka-300kkm) szlag trafi ...
-
Audi TS8 System Flander
Towarzystwo z czterema kolkami robiło auta na długie trasy: z takim bajerem(ciekawe czy WRC by sobie poradził) : robili też dostawczaki:
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
Tak maja od "nowości". Przyczyna to najprawdopodobniej pierścienie za lekko spasowane. Na zagranicznych forach A5,Q5 piszą że CDNC nawet z 2012 lubią brać olej. Ten litr od zmiany do zmiany jeszcze przeżyje, bo bardzo przyjemne auto na dłuższe trasy. Poza tym jeszcze 2 lata gwarancji.
-
[B7 BPW] Przybywa oleju oraz kopci spod maski silnika!
Klekota nie mam (niestety) na polskich blachach, ale żebyś nie mówił ze się sianem wykręcam: EUR-Lex - Wyszukiwanie proste Bodajże na końcu są odnośniki do polskich przepisów, tez pozdrawiam:wink:
-
[B7 BPW] Przybywa oleju oraz kopci spod maski silnika!
Nie przejdzie,produkt musi mieć homologacje inaczej jest(wg. prawa) tyle warty co bez. Choćby na wydechu EUR50 było.
-
[B7 BPW] Przybywa oleju oraz kopci spod maski silnika!
Temat wałkowany wielokrotnie. Inna sprawa ze forumowa szukajka nie jest najwyższej próby:kwasny: Nie, do pewnego momentu. Miasto czy tzw."przeganianie" jest tak samo zabójcze dla DPF-a. Silnik musi być w 100% sprawny, zwłaszcza lejące pompki sprawiają ze regeneracja jest często powtarzana co prowadzi do rozcieńczania oleju. Przez wtryski i krótkie odcinki zdecydowałem się go usunąć. ---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ---------- Cena podwójna do tej co podałeś:JMJ1013 JMJ DPF / FAP AUDI A4/A6 1.9-3.0 TDI 2004-> Możesz skana z certyfikatem wrzucić? Tylko na jego podstawie można stwierdzić legalność takiego rozwiązania(dla mnie jak najbardziej słusznego).
-
[ALL B8] Moje Audi a4 b8 2.0 TFSI
Raynal- jesteś w ekskluzywnym gronie jeżdżących 2.0TFSI, wiec byś się wyrażał
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Wysyłają na cala Europe oprócz ...: Versand nach: Weltweit Ausgeschlossen: Afrika, Asien, Mittelamerika und Karibik, Naher Osten, Ozeanien, Südostasien, Südamerika, Albanien, Bosnien und Herzegowina, Irland, Jersey, Liechtenstein, Weißrussland Land ändern: Verpackung und Versand Jeder weitere Artikel aus diesem Angebot Nach Versandart Lieferung* EUR 7,00 EUR 2,00 Deutschland Paketversand Innerhalb 6-7 Werktagen nach Zahlungseingang.
-
Audi TS8 System Flander
Mod już jest: przewód paliwowy:grin: Wymogi bezpieczeństwa w budynku. ---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ---------- Może taki?:
-
Audi TS8 System Flander
Szybki jesteś Jedrex:decayed:
-
Audi TS8 System Flander
Witajcie. Jako ze po pracy w wolnych chwilach udzielam się jako strażak miedzy innymi ratując dupska z rozbitych samochodów, pozwolę sobie przedstawić moja podopieczna babcie- praprzodka naszych A-czwórek i innych OOOO:wink:. Jest to motopompa Einheits-Tragkraftspritze TS8 System Flander. Zbudowana 1942 roku w Jöhstadt. Silnik dwusuwowy o pojemności 1100cm3 i mocy 28KM napędza pompę o wydajności 800L/min. Waga z pełnym zbiornikiem(30L)to ok.155kg. Pompa jest prawdopodobnie protoplastka(info nie potwierdzone)polskich motopomp:wink: I jak by ktoś miał wątpliwości czy to aby na pewno Audi:
-
B8 TrOOOOp
Dyfer to w mowie potocznej dyferencjał- mechanizm różnicowy:wink: Wiec co kombinujesz? Masz stary i chcesz kaskę? Masz zwykły, a chcesz s-line?
-
[ALL B8] moje czarne cztery kolka:)
Panorama:slina:
-
[ALL B8] A4 b8 artix.sweden- jest troche mocy ;)
Bardzo ładny białasek:good: Bylem o krok od kupienia takiego z panorama, ale wygrał pragmatyzm:cry: Fakt, te diody tracą już myszką. Ale te poliftowe wg. mnie takie sobie sąIdealne było by rozwiązanie z A1, fala z neonem: http://germanpower.eu/wp-content/uploads/2010/02/2011-audi-a1-cabrio-preview.jpg
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Może jesteś marynarzem? Dlaczego chcesz wsadzać z powrotem(używane) wałki?
-
[B7 BPW] Przybywa oleju oraz kopci spod maski silnika!
Trochę bardziej kopci, widać gdy myje się auto:kwasny: Zastanawiałem się nad założeniem Kata z AVF-a: http://img812.imageshack.us/img812/5470/avfe.jpg a to BPW: http://img46.imageshack.us/img46/2563/bpw2.jpg
-
[B7 BPW] Przybywa oleju oraz kopci spod maski silnika!
Pow.200kkm to wszystko jest loteria:decayed: Też zaklinałem rzeczywistość i wymieniałem wszystko po kolei.(wywaliłem ok.120kkm, a męczyłem sie przez 70kkm) Filtra(a raczej zbiornika) się nie naprawia. Można go "opróżnić",ew. wymienić czujniki ciśnień. I oczywiście jest mnóstwo o tym na forum włącznie z instrukcja "step by step":naughty:Ze silnik musi być sprawny to jest oczywiste.
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Jak ścigać dłużnika za granicą Z Reichu do Polski też niestety już przesyłają
-
KUPNO SILNIKA 2.0tdi - CZY DA SIĘ UNIKNĄĆ LOTERII ?
Koledze ktoś naopowiadał że oryginalny, zrobiony, itp. Jeszcze jak nie ma kto mu tego zrobić, to nawet rozumiem obawy. Ale jak się nie da przekonać , to będzie niedługo znowuż płakał.
-
[B7 BPW] Przybywa oleju oraz kopci spod maski silnika!
Nie tylko w Motorze, na forum jest wszystko o tym napisane:naughty: Miałem dokładnie ten sam problem trzy lata temu. Olej wymieniałem co 5 kkm:facepalm: Skończyło się przetopieniem osłony DPF-a i zapaleniem rurki odprowadzającej wodę z klimy:cry: Po usunięciu "filtra" wszystko jak ręką odjął. Zona do pracy codziennie jeździ, od zmiany do zmiany wszystko idealnie. Jak chcesz dalej tym autem jeździć musisz "zainwestować":kox:.
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Druga stronę budują,wiec trzeba uważać Ogólnie to żałuje ze zacząłem temat, bo pow.220 to i niemieckie autostrady robią się wąskie. Żeby 7 zrobić, musisz ŚREDNIO 185 jechać. Taki czas to na Nürburgring ciężko wykręcić...
-
B8 TrOOOOp
System jest banalnie prosty w założeniu:wink: Seryjnie montowany w średniej klasy słuchawkach od kilku ładnych lat. Testowali to bodajże na B6/7.http://www.auto-tuning-news.de/uploads/RTEmagicC_eberspacher-auspuff-unten.jpg.jpg Mikrofon, sterownik, tłumiki z głośnikami i gotowe. Nie jestem pewny(etka prawdę powie), ale od C7 w górę jest już jako opcja. http://www.wiwo.de/images/audi_a6_activesound_exhaust_system/5887942/2-format23.jpg