Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Trzymajcie się Grzechu.
  2. Jaki błąd?! Trzeba czytać ze zrozumieniem. Kup- kółko 06A105209B - 61 zł, i sobie policz zęby. Nic innego poprostu tam nie bedzie pasowac. System jest w 100% idiotoodporny:wink:
  3. Rafi, a jaki masz kod silnika? Bo póki co są tylko od 1,2 do 1,8 TSI/TFSI. Do mojego CDNC jeszcze nie ma. A szkoda, bo wkurza mnie ten mały bak który starcza na +/- 500km
  4. Tak? A co ty o wpół do drugiej w nocy buszujesz?
  5. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Senk s:hi:,miałem chrapkę na coś takiego: Audi A5 8T Sportback Sitze Verkleidungen Lederausstattung Leder Garnitur A4 B8 | eBay Wszystko inne do B8 ma napisy na które mam alergie:facepalm:
  6. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jedrex, nie rozpraszaj mi kolegów:decayed: :
  7. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to jest nas dwóch:decayed:
  8. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wejdą fotele i boczki z A5(5-drzwiowej) do A4?
  9. Trochę dziwne, bo w DE graty są czasami tańsze jak PL. Zwykłe kosztują 15€ jedna(kompletna).
  10. Założyłeś ori? Bo trochę to (za jasno?) świeci...
  11. Rafi, to jest IV generacja. Mnie by interesowała V generacja: Vialle LPdi - LPG direct injection - YouTube Wizyta w Vialle - YouTube niestety, nie maja puki co konkurencji, wiec ceny instalek z kosmosu:facepalm:
  12. Generalnie to dobrze napisałeś Tylko tam nie ma reduktora. Jest pompa niskiego ciśnienia w zbiorniku i rozdzielacz/przełącznik paliwa "Fuel Selector Unit" (FSU). Proste, modułowe rozwiązanie. Wku... mnie tylko ze w kraju gdzie jeździ najwięcej aut z LPG(200 tys. zamontowanych instalacji tylko w 2011roku!), nie prowadza żadnych badan w tym kierunku. Holendrzy maja na to rozwiązanie patent i każą sobie za niego słono płacić. Ceny oscylują wokół 10tys. co stawia inwestycje(narazie) pod znakiem zapytania. Audi pokazuje ostatnio bardzo często koncept cary(A3) z instalacjami CNG:decayed: https://www.google.de/search?q=audi+tcng&hl=de&client=firefox-a&hs=VHW&tbo=d&rls=org.mozilla:de:official&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=Te4ZUYq_O5Lc4QT0t4GQBw&ved=0CAoQ_AUoAQ&biw=800&bih=391
  13. Koledzy czego nie doczytali, to sobie dopowiedzieli:wink: @waskivw- wyluzuj, kulturalnie popraw kolegów:wink:
  14. Odkopie temat, bo znalazłem ciekawe fotki przerobionego 1.8TFSI(CDHD) : 2012-07-04-042 : Umrüstung auf LPG - Vialle LPDi - GFK Sub für ASS, Umbau der Batterie : Audi A4 8K : #205844706
  15. U mnie po wymianie pompek rurki bardziej czyste jak w 2.0tfsi:facepalm: już zero sadzy. Podejrzewam ze ciągłe zapełnianie się filtra, było skutkiem wadliwie funkcjonujących pompek właśnie. A zaczęło się już przy ok. 80kkm:facepalm:
  16. Przeczytanie pierwszej strony wątku zajmie ci o wiele mniej czasu jak czekanie na odpowiedz.
  17. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A w którym miejscu przeczytałeś ze była u nas dostępna?
  18. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Niestety, zdjęcia nie oddają w pełni efektu. W parze z LED, a z neonem to już wogóle jest mistic. https://www.google.de/search?q=selbstleuchtendes+kennzeichen&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:de:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&hl=de&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=I7EXUZHJD4fxsgbgz4G4Bg&biw=832&bih=406&sei=J7EXUerLKtDLsga_xYH4Cw
  19. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    -ło. Z powodu ceny, a co za tym idzie małego popytu zaprzestali produkcji. Wygląda to kozacko na żywo. Poza tym(chyba)nikt takiego moda na forum nie ma.
  20. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mi jak zakładali samoświecącą tablicę rejestracyjna, wymienili w klapie tez jakąś podrdzewiałą część. Niestety nie mogę powiedzieć co to było. Cały koszt wymiany pokryła gwarancja.
  21. eeeasy Turdzi:wink: moze do tego czasu uda mi sie sprzedac auto:decayed:Nie mam cisnienia na grzebanie.
  22. Sam sobie wrzućJak bym chciał Eibachy, to nie czekał bym dwa miechy na odpowiedz Turdziego. Ja chce ori.
  23. Kurcze, wydaje mi się ze żartujesz sobie:decayed: np.B7: mam standard zawias i z 19-mi stoi jak koza:facepalm: Nie chcę gwintu zakładać bo mogli by się pultac w razie naprawy(gwarancja). A puki co tylko ty masz Q+S-line na forum. z góry dzięki.
  24. Turdzi, mógłbyś mi podać kolory(kody) na sprężynach od zawieszenia s-line przód i tył? ---------- Post dopisany 05-02-2013 at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2013 at 16:15 ---------- Turdzi, zaglądałeś przypadkiem? Bo zaglądnę do ETKI:evil2:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.