Treść opublikowana przez griga-st
-
Kompendium wiedzy EA888
Opis silnika EA888 który zagości w naszych Audi na następne kilka dobrych lat : http://freeweb.siol.net/liliko37/mp3/SSP%20384%20-%20Audi%201,8l%204V%20TFSI-Motor%20mit%20Kette.pdf
-
[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
Haloooo-- mamy dwudziesty pierwszy wiek, dzisiaj nawet w traktorze automat to standard:naughty:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzechu, myślisz ze NFZ by zapłacił za Knife za granicą? W Reichu jest refundowane;600tys. operacji już zrobili:shock3: Gamma Knife | Gamma Knife Center Hannover | Praxisgemeinschaft für Strahlentherapie und Neurochirurgie
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Dokładnie, tylko żeby nie te heble...
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
No, domyślam się. Żeby to prosto siedziało w spojlerze zderzaka, trzeba niezłego magika od spawania. Ale efekt jest kox, jak w B7 DTM:slina:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Żeby nie było: lepiej coś dłubać jak gderać:decayed:Abstrahując od funkcji- wygląda to sarmacko:thumbup1:
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
http://i141.photobucket.com/albums/r70/tymez2/IMG_3692.jpg Turdzi,masz jaki numer, albo wiesz z jakim motorem była "dawczyni"?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Myślałem raczej o jedynce, trojce.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Dołączam się do zachwytów:jerk:. Ten z lewej ma 80mm?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
W originale jest tak, ze nie potrzeba wyciągać kluczyka z kieszeni, torebki, itp. Też tak masz @proximpuh? W BMW jest ten patent z kluczykiem i uważam to z praktycznego punktu widzenia mało sensowne:kox:
-
B8 TrOOOOp
Na pewno są zarejestrowani na forum Audi concert musi mieć wzmacniacz z tylu po lewej? Mod´11; MMI3G - i u mienia niet... Jest na to kod na wlepce?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B8 TrOOOOp
Mam u siebie DAB, ale w zachodniej Polsce nigdzie mi nie dzialal - nic nie znajduje. Dziala natomiast fajnie w Niemcowni i Beneluxie. Nie działa w PL:kwasny: Z ori tunerem TV jest to samo:facepalm:
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
Bomba:slina: ,Zrób zdjęcia na pełnym skręcie:decayed:
-
B8 TrOOOOp
Był gdzieś omawiany temat nadkoli? Otworzyłem dzisiaj maskę, a tam ze dwa wiadra ziemi:shock3: Kobita się śmiała ze jak Pawlak: ojcowiznę ze sobą przywiozłem:grin: Radhausschale-alt : Radkasten schlecht konstruiert / Salz kommt in Motorraum : Audi A4 8K : #204403383
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Masakra się to odpycha:slina: Będę ok.9-tej w Krk wiec można by różnice nagrać w stosunku do serii+s-tronic:naughty: PS.najbardziej mi trojką zaimponowałeś
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Tak czytam i pojąć nie mogę: w fizyce nie ma określeń takich jak 1Nm dieslowski, czy 1Nm benzynowy:shock3: Jedyna możliwość do opisania odczuć to porównanie wielkości KM/Nm przypadających na 1kg masy samochodu, i ew. reakcja silnika na naciśniecie padała gazu. O skrzyni, czy wielkości/rodzaju kola nie wspomnę.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Szkoda ze spota nie ma dziś/jutro. Wielu kolegów zjechało do "bazy", i chętnie by się też zpikneli(np. ja:wink:). Wiadomo ze z Podkarpacia mase ludzi przebywa poza domem:hi:
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Patrzyłeś może turdzi czy tłoki/korbowody w CDNC maja taki sam numer części jak w S3 265KM? Przy tym oszczędzaniu na wszystkim w CCCO, 30% przyrostu to sporo... tak z zazdrości pisze
-
Relacja z remontu silnika- A4 B6 2.0 ALT
Daj namiary na warsztat! Najlepiej na PW, bo jak się rozejdzie to trzeba będzie terminy z rocznym wyprzedzeniem rezerwować Może by mi pierścienie w CDNC wymienił...
-
[B7 BPW] avant US quattro by dydo
Znowuż czarna:facepalm: Bezawaryjności:thumbup1:
-
[all b8] a4 b8 1.8 tfsi, 2008
To ci faktycznie LPG nie trzeba:decayed: U mnie wskazówka rzadko spada poniżej 160, wiec na drugim display`u 9,2L
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Przy tym przebiegu pasowało by pompki wyczyścić/zregenerować Różnica kolosalna:naughty: Jak masz wyprutego filtra, to turbinkę trochę słychać.
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Masz DPF-a? Nie kopci ci zderzaka z tymi rurkami?