Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Pokaz zdjęcie ze średnią prędkością Sorry, ale lew trawy żreć nie będzie. Półtorej tony w benzynie musi swoje spalić.
  2. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jutro do nich idę i nie wiem co najlepiej powiedzieć Wie ktoś jaki powinien być stan na bagnecie serwisowym w CDNC?
  3. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Frosty, zobacz w "zrób to sam":wink: Pany, dostałem rachunek, z którego wynika ze uzupełnili mi olej w silniku. Tylko ze ja mam Motula 5w40(502.00 wymieniany naturalnie w ASO), a uzupełnili "wiadomo czym" 5w30 LongLife(507.00):rant:27€ za litr:fool: To jest źle,średnio źle,czy bardzo źle?
  4. Kurcze, naprawdę fajnie to wygląda:jerk:. Z tym disco polo, to serio ,czy łacha dra?
  5. Fotki mogłeś lepsze zrobić Wytrzeszczam moje piękne oczy, i ni chu chu nie widzę jak do tego parownika się dostać
  6. watpie by taki "ledzik" kogokolwiek oślepił, ja bardziej martwiłbym sie tym by w słoneczny dzień był dobrze widoczny ... wciaz nie mam kiedy zabrac sie za montaz moim led drl-ów Oporniki, a raczej Decodery masz wewnatrz czy tez gdzies sobie tam dyndaja poza reflektorem ? OK. Zobaczyłem zdjęcie z HID:wink: a te w dziennych... wiadomo:fool:
  7. Kurcze, u mnie po update(kilka dni temu) cały czas pokazuje stan oleju:decayed: Chciałem zobaczyć ten komunikat(2min.itp.) po angielsku, i się Nida:kox: Jest tak gorąco, ze może silnik ma cały czas temperaturę pracy:grin:
  8. Wydaje mi ze tam pisze "nie istnieje obecnie możliwość sprawdzenia poziomu oleju w silniku". W originale jest ze silnik musi być ciepły, a poziom oleju można sprawdzić po wyłączeniu silnika po upływie 2min. ponownie włączając zapłon:kox: Normalnie poziom oleju pokazuje tez podczas jazdy, ale dopiero po przejechaniu kilku km.
  9. ...i jak zachowują się kierowcy jadący z naprzeciwka?
  10. Pokaz zdjecie tego komunikatu.
  11. Tak ci na pewno nie pisze:wink: Przejedz się 10km i pokaże. Głupie to, ale tak jest. Jak nie chcesz czekać, to załóż sobie bagnet.
  12. B7 jest jak wino: im starsza, tym lepsza:thumbup1: S4 3.0tdi to na zamówienie pewnie?
  13. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Audi A4 B8
    VAS6189: Ten ultradźwięk służy do rozpylania środka dezynfekcyjnego: Ten opis zawiera czynności związane z unieszkodliwieniem grzybów i bakterii odpowiedzialnych za przykry zapach. Nie usuwa mechanicznie nagromadzonego na parowniku "kożucha" stanowiącego doskonały podkład dla kolejnych kultur w/w. Innymi słowy trochę d*pa:kwasny: Przekrój klimy by się przydał Tak robią to w ASO(procedura z ELSA'y opisana przez @WRC): https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=6p3ZsunfZJg Fotki od @johnny'ego z posta niżej:hi:
  14. +1 Ogólnie bardzo ładny projekcik. +1, i nie będę pisać ze "tobie ma się podobać":grin: Robiłeś już jakąś polerkę? W Concorso wygląda obłędnie Ja k... musiałem swoja sprzedać bo rdzewiała:kwasny: Ale na koniec zrobiłem ja tak, ze Francuz poszczał się prawie w gacie:slina:
  15. griga-st opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    [b8] Pany, jak wyczyścić parownik klimy? Mam 5L isopropanolu+1,5L destylowanej i kompresor. Następnie preparat od Würtha, i na koniec ozonator. Tylko od której strony "temat ugryźć"? Gdzie znajduje się parownik? Przed, czy za nagrzewnicą(patrząc w kierunku wlotu powietrza?) Jakiś screenshot z Elsy może... Nic nie śmierdzi, czysta profilaktyka.
  16. Yes, A4 góra św. Anny- 0,0L:kox:
  17. E tam, chlopskie gadanie:decayed: Ja tam bym wolal twoje stare wozidlo:wink:
  18. Jedrex, ja myślałem ze w AVP kupiłeś, ale oni tam tylko Porsche handlują. Bryka KOX, tylko dlaczego z silnikiem od traktora?
  19. Turdzi, a co w twojej doktor leczyl?
  20. Z ta jakoscia wykonania okaze sie za pare lat:wink: Ale wrazenie robi dobre. Zwlaszcza przyciski na srodkowej konsoli. Jak w Kasprzaku z osiemdziesiatych lat:grin:
  21. Pn.30K€ za kompakta??? Chyba ich po...gięło:facepalm:
  22. Przywiezli auto pod dom. Pojade dzisiaj porozmawiac. ---------- Post dopisany at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:09 ---------- Akcja 38B8 dotyczy skrzyni s-tronic, a konkretnie badanie żywotności, stylu jazdy, itp. Innymi słowy zakwalifikowali mnie do statystycznego przeciętniaka:wallbash: Turdzi mnie wyprzedził U mnie tez dzielili A3-kami: I tez dostałem traktora: Nie sprawdzałem wymiarów, ale "optycznie" więcej miejsca jak w B7.
  23. 100% zgoda z kiera, tylko ja nie celuje w lifta:kwasny:, fajne by były alu łopatki... Do hamulców potrzebuje tylko jarzma i tarcze:wink: ---------- Post dopisany 08-07-2013 at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2013 at 15:39 ---------- Wie ktoś co to jest za akcja serwisowa:co:
  24. Auto kox:slina: Te swirlsy- tak jak Hammer pisze, widoczne nawet w domofonie:kwasny: Długo na zrobienie dekorów czekałeś?
  25. Gdzieś już taki kolorek widziałem:jerk:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.