Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Zacisk musi pozostać ori:kwasny: Daj namiary na PW za ile tarcze+klocki, a jarzma...może coś się trafi. I tak z czasem ciężko teraz. pzd
  2. Tylko przód. Jak da rady 345 na moim oryginalnym zacisku, to poproszę.
  3. Jak taki no problem, to może byś mi up grade zklecił ? klocek+tarcza+jarzmo na przód?
  4. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tez się miałem o to zapytać
  5. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wsio ryba chyba. Tez tak kombinowałem, ale zimówki 16"ki:kwasny: Robi robotę ten hamulec:slina:
  6. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    @darecy,te heble to od A7?
  7. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    THX
  8. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To bezopornikową (i nieporysowana:facepalm:) poproszę
  9. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Za przedliftowa tyle jeszcze krzyczą?!(szukam zwykła,nie pozłacaną )
  10. Czaki, ale ty masz stare, dobre(a te fele:slina:) BFB:jerk: A tfsi musi podobno olej brać
  11. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A ja bym z kolei poduchę do trójramiennej kierownicy zakupił. Z modelu `11 najlepiej. Zamówiłem, ale porysowana przysłali:facepalm:, wiec gdyby ktoś, coś widział...
  12. Nie wiem jaki ma sens jechać z południa Niemiec na północ Polski, na Śląsku też znam mechaników którzy Ci to zrobią. Więc policz koszty i zdecyduj. Wygląda ze tylko Hammer żyje w realu:decayed: Jeżeli za robotę weźmie czterysta, to za cholerę nie opłaca się tego do PL wlec. Ja zapłaciłem coś kolo tysiąca i cieszyłem się ze tanio. W Rajchu krąży powiedzenie "Audi fahren, Audi zahlen":grin:
  13. Ciekawie wygląda czarny gril w srebrnym kolorze Nie widziałem jeszcze czegoś takiego LIVE.
  14. griga-st odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B8
    Nie były już jak kupiłem Audi , były chyba oryginalnie bo jestem jego drugim właścicielem , wątpie żeby były dołożone bo poprzedni właściciel to Pani z Niemiec koło 50-tki Jednak pani z Niemiec lubiła chrom bo i przyciski i lusterka... ogólnie bardzo fajnie wyposażona:thumbup1: Mi by jeszcze multi brakowało do szczęścia:decayed:
  15. Ile trwa ten cały zabieg(od mycia począwszy, na powłoce skończywszy), i opinie o zakładzie?
  16. Fajnie wyposażona:wink: Musisz uważać na rdze. Auto jest z południa Niemiec, a tam leży zima więcej soli niż śniegu.
  17. Nokie wykończyło Meego.... wg. mnie najlepszy system na smartphona jaki powstał..... niestety cn. dwa lata za późno żeby mógł coś zawojować Szkoda.
  18. Pasuje kolorystycznie do stołków, brak haftów, gustowne, ja bym brał.
  19. Fiu,fiu:shock3: To się zapowiada:jerk: Do Vossenow to pewnie i hebel odpowiedni wjedzie?... Autko albo z Rajchu, albo w Rajchu bywało sadząc po zielonej plakietce:wink:
  20. ...no i ten kolorek:slina: U mnie tez mial byc czerwony, ale nic z tego nie wyszlo... Bezawaryjnosci:wink:
  21. 400€ to masz jak za darmo.... Pomyśl, jak może trzymać się ta śruba? Oczywiście ze trzeba nagwintować. Chyba z pięćset razy w tym wątku pisze ze smok od 1,9 trzeba przyciąć z wysokości i w misce wyciąć wzmocnienie.
  22. Przecież pisał i zdjęcia są...
  23. Dla mnie bomba:thumbup1: Siedzenie kierowcy w photoshopie robiłeś, czy naprawdę tak dobrze wygląda?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.