Treść opublikowana przez griga-st
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zacisk musi pozostać ori:kwasny: Daj namiary na PW za ile tarcze+klocki, a jarzma...może coś się trafi. I tak z czasem ciężko teraz. pzd
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tylko przód. Jak da rady 345 na moim oryginalnym zacisku, to poproszę.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jak taki no problem, to może byś mi up grade zklecił ? klocek+tarcza+jarzmo na przód?
-
B8 TrOOOOp
Tez się miałem o to zapytać
-
B8 TrOOOOp
Wsio ryba chyba. Tez tak kombinowałem, ale zimówki 16"ki:kwasny: Robi robotę ten hamulec:slina:
-
B8 TrOOOOp
@darecy,te heble to od A7?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
To bezopornikową (i nieporysowana:facepalm:) poproszę
-
B8 TrOOOOp
Za przedliftowa tyle jeszcze krzyczą?!(szukam zwykła,nie pozłacaną )
-
[ALL B8] Gaz do nowych v6 b7 i b8
Dwa kliki w bok:naughty:
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Czaki, ale ty masz stare, dobre(a te fele:slina:) BFB:jerk: A tfsi musi podobno olej brać
-
B8 TrOOOOp
A ja bym z kolei poduchę do trójramiennej kierownicy zakupił. Z modelu `11 najlepiej. Zamówiłem, ale porysowana przysłali:facepalm:, wiec gdyby ktoś, coś widział...
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Nie wiem jaki ma sens jechać z południa Niemiec na północ Polski, na Śląsku też znam mechaników którzy Ci to zrobią. Więc policz koszty i zdecyduj. Wygląda ze tylko Hammer żyje w realu:decayed: Jeżeli za robotę weźmie czterysta, to za cholerę nie opłaca się tego do PL wlec. Ja zapłaciłem coś kolo tysiąca i cieszyłem się ze tanio. W Rajchu krąży powiedzenie "Audi fahren, Audi zahlen":grin:
-
[B8 8K CAGB AVANT] 2,0 TDIe CR 100kW (136KM) - ICE SILVER METALLIC - SHADOW LINE
Ciekawie wygląda czarny gril w srebrnym kolorze Nie widziałem jeszcze czegoś takiego LIVE.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
??? Audi sound to tez niestety qpa:kwasny:
-
[B8 CAGA] Audi a4 b8 avant 2,0 tdi
Nie były już jak kupiłem Audi , były chyba oryginalnie bo jestem jego drugim właścicielem , wątpie żeby były dołożone bo poprzedni właściciel to Pani z Niemiec koło 50-tki Jednak pani z Niemiec lubiła chrom bo i przyciski i lusterka... ogólnie bardzo fajnie wyposażona:thumbup1: Mi by jeszcze multi brakowało do szczęścia:decayed:
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Ile trwa ten cały zabieg(od mycia począwszy, na powłoce skończywszy), i opinie o zakładzie?
-
[ALL B7] A4 B7 Avant 2,0 TDI BRE Sline
Fajnie wyposażona:wink: Musisz uważać na rdze. Auto jest z południa Niemiec, a tam leży zima więcej soli niż śniegu.
-
Czy nowe nokie to padło??
Nokie wykończyło Meego.... wg. mnie najlepszy system na smartphona jaki powstał..... niestety cn. dwa lata za późno żeby mógł coś zawojować Szkoda.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Pasuje kolorystycznie do stołków, brak haftów, gustowne, ja bym brał.
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Fiu,fiu:shock3: To się zapowiada:jerk: Do Vossenow to pewnie i hebel odpowiedni wjedzie?... Autko albo z Rajchu, albo w Rajchu bywało sadząc po zielonej plakietce:wink:
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
...no i ten kolorek:slina: U mnie tez mial byc czerwony, ale nic z tego nie wyszlo... Bezawaryjnosci:wink:
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
400€ to masz jak za darmo.... Pomyśl, jak może trzymać się ta śruba? Oczywiście ze trzeba nagwintować. Chyba z pięćset razy w tym wątku pisze ze smok od 1,9 trzeba przyciąć z wysokości i w misce wyciąć wzmocnienie.
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Przecież pisał i zdjęcia są...
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Dla mnie bomba:thumbup1: Siedzenie kierowcy w photoshopie robiłeś, czy naprawdę tak dobrze wygląda?