Treść opublikowana przez griga-st
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
WRC przeglądam twój watek, i zastanawiam się co ci brakuje do pełnego jajka? Mam na myśli A4 B8
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Auto nazywa się (Yema) F-16, i jest....elektryczne:shock3:(zielone). "Zrobili" tez Tiguan-a.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
zbyt dużo rezaczy W Ingolstadt zwalniają inżynierów na potęgę. Kierunek Hiszpania i Chiny.
-
[A4 B7 ALT] Czarna Audinia
Z tym akurat się nie zgodzę. Jak już pisałem wcześniej wszystko to rzecz gustu, każdy ma inny. Jasne ze tak, ale w gustach obowiązują pewne kanony. Moim zdaniem założenie jakiś ledwo świecących popierdówek, często w komplecie z za mocno świecącymi ledami tablicy rejestracyjnej wyglądają... i psuja ładną bryle B7. Jak się podobają ledy, to jest na forum kilku kolegów którzy to fajnie ogarnęli. Tylko to kosztuje trochę zachodu i inwencji twórczej.
-
[A4 B7 ALT] Czarna Audinia
Faja B7 Jak włącza się ta funkcje snow:naughty:? Nie jest to multitronic+ESP? Co do ledow: wszystko poza ori z A6 jest kiszka, włącznie zDectane .
-
Piłka nożna
A Niemce znowuż leja Angoli...rezerwowym składem.
-
2.0 TFSI - Wymiana sterownika silnika
Jedynym logicznym rozwiązaniem wydaje się inwestycja w nowy sterownik. Interesuje mnie temat bo tez myślałem o ACC. Bardzo przydatna funkcja do podróży po autostradach. Z nowym sterownikiem wiąże się pytanie czy będą dwa funkcjonować po ściągnięciu CP jak to ma miejsce przy komforcie.
-
[B8 ALL] A4 stylizacja s4 a trzeba sie pochwalić poprawione zdjecia :P
Jasna skorka:slina:
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Genau! Kilka razy widziałem progi na Allegro. Kur.., tez u mnie miał być ten pakiet...
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Speca od spawania plastików szukaj, i rzezaj tyły.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
@Dobry, przepiękna ta jasna skorka
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Normlnie... o biksie skretnym nie wspomne:slina:
-
143 Multitronic - Czy warto chipowac?
Jeżeli skrzynia była(prawidłowo) serwisowana, powinna jeszcze trochę pojeździć Ja miałem z 211KM i bardzo to autko sobie chwaliłem:jerk: Zresztą był to trzeci multi z kolei.
-
2.0 tsi 211km cykanie
@wojtas, znasz się może z @xantirem? pzd
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
O ile dobrze kojarzę, jak robiłem walki u siebie kupiłem przez pomyłkę pompę od A3 2.0tdi która miała właśnie mniejsza wydajność(mam ja gdzieś jeszcze). Jaro napisał wtedy ze daje za niskie ciśnienie. Wydaje mi się ze miał podstawy żeby tak pisać. @pawelkiwi-masz racje, ale twoja wypowiedz brzmi tez w stylu "wiem, ale nie powiem":wink:
-
B8 TrOOOOp
Przycisk na zewnątrz? Jak nie, to masz problem:kwasny:
-
Jaki Wosk na zimę ?
Ja do tiefseeblau używam =15"]Shelda z teflonem (to przed dalszymi wypadami gdzie auto stoi na dworze). A co drugie mycie Sonax z palma starcza.
-
1,8 TFSI, auto przerywa
- (Awaria) kontrolka "System kontroli spalin" miga, silnik zaczal telepac
To faktycznie trzęsło trochę. Cewkę można jeszcze przeżyć. Daj namiary do odpowiedniego działu gdzie robiłeś, może komuś się przyda.- [All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
O ja pierdziu:shock3: Było coś dłubane przy przeniesieniu tego momentu na koła?- B8 TrOOOOp
niedługo światła będą zbędne:facepalm:- B8 TrOOOOp
Pewnie tak samo:wink: Nasz punkt widzenia nie jest obiektywny:chce zapłacić 1000zl(250€) za wymianę pol auta:grin: Prywatni klienci są mało interesujący dla ASO bo dużo marudzą, a mało kupują. ASO robi kasę na flocie i kolo takiego klienta nadskakują ---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 17:12 ---------- Podobają mi się tez czarne halogeny z A6>- (Awaria) kontrolka "System kontroli spalin" miga, silnik zaczal telepac
Najważniejsze to nie próbować odpalać bo może być łańcuch. powodzenia- B8 TrOOOOp
Nie przeszkadza ci to? Mi brakuje funkcji BT-stream`u taką jak mam w Smarcie. Wsiadam, i nic mnie nie obchodzi: żadnych kabli, ustawiania, grzebania. Muza leci z telefonu.- B8 TrOOOOp
Jest ostrzeżenie ze zgrywanie długo trwa:eusathink: Ale po grzyba CD, w czasie jazdy nie słuchać różnicy pomiędzy MP3:decayed: - (Awaria) kontrolka "System kontroli spalin" miga, silnik zaczal telepac