Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Od cn. 10lat świeże Valeo. Bosch się nie umywa:wink:
  2. :bry:Dopiero na czwartej stronie znalazłem:whistling: Dzieje się coś w temacie?
  3. Fajny środek:thumbup1: Zawias BE:thumbup1:Felga:thumbup1: Chromy i znaczek:facepalm: Złap jakiegoś dzieciaka z Nokią N8 niech ci normalne fotki pstryknie:wink: Ciemne okna oryginał, czy oklejane?
  4. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W 3g high jest tak samo, tylko bez wzmaka z tyłu ...Dlatego brzmi to:thumbdown:
  5. Nie ma i nie było akcji serwisowej na branie oleju w 2.0tfsi. Jak nagar nie zniszczył jeszcze gładzi cylindrów i gniazd zaworów wymiana tłoków/pierścieni powinna pomóc. Taka jest procedura stage2. Dlaczego remont w ASO? Poszukaj gdzieś dobry warsztat. Chyba 3.2fsi? Tez na necie relatywnie sporo negatywnych opinii
  6. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w 1.8TFSI
    Konstruktorzy prezentują rodzinę silników EA888. Wprawdzie w rodzimym języku producentów, ale po obrazkach coś tam można zakumać Präsentation Dr.-Ing. Brenneisen
  7. Autko koksik:slina: ale bez przesady:decayed:
  8. Robiť všetko sám(np.neon),ak máte pomocníkov? Teraz darčeky:jerk:
  9. Jak jeździsz po lasach to może gumowe maty? Poza tym coś na gumy coby ci z kieszeni nie wypadały(ostatnia fota)
  10. Ooo, klon:decayed: Pielęgnacja lakieru:facepalm: Ale w odwdzięcza się blink, blink:thumbup: Po sąsiedzku masz AutoSpa
  11. Fajnie wyposażona sztuka:wink: Białe wstawki? Hmm, każdy ma jakąś tam wizje:decayed: ?????
  12. Eee no, mucha nie siada. Bardzo ładna alkantarka . Te siodełka na żywo bardzo fajnie wyglądają.
  13. No to nie rozumie sensu zakładania wątku, skoro auto idzie na sell, wątek zakłada się po to aby zaprezentować swoje auto,uzyskać porad co zmienić jak zmienić żeby poprawić wygląd wizualny albo/oraz doposażyć auto w jakąś opcję wyposażenia dodatkowego a tutaj kolega zakłada wątek z autem, które jest na sprzedaż Oj tam, oj tam, każdy orze jak może:decayed: Gdzie znajdzie większych napaleńców jak nie tu? Target wprost z definicji
  14. O żeszty, Wreszcie szycie adekwatne do...
  15. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szukaj INTERPAKa. Czarny polysk, otwierany na obie strony. Albo THULE, ale to inna klasa cenowa... Ja mam Interpaka z kumplem do spolki i moge tylko polecic:wink: Cztery pary nart+ ekwipunek i nawet wyglada.
  16. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A co w tym 2.0tdi takiego specjalnego? To zależy na ile sobie kupisz:naughty: Ze standardowo dwa lata to chyba nie trzeba pisać życzę powodzenia:wink:
  17. Czaki, ale teraz kominy w benzynach są okopcone a diesle dzięki DPF-owi czyste jakby wczoraj z fabryki wyjechały:kox:
  18. griga-st odpowiedział(a) na asus90 temat w 2.0TFSI
    Za niski sygnał zaworu odpowietrzającego zbiornik paliwa N80, chyba:wink:
  19. Nie wiem czy ta sama lotka nie ma dwóch numerów: jeden do sline, drugi do style pakiet: 8K9827933A(23) 8K9071640A 9AX(6) Ja kupiłem ori dzięki cynkowi z forum za 250zl. Szukaj kompletnej klapy, są praktycznie za te same pieniądze. Popytaj na trooopie, nie ma pana nad forumowych niuchaczy:cool:
  20. Tu mam "na żywo" stare ori w czarnym macie: Relingi i ramka są chromowane... Zobaczę jak będzie jasno, może też mi się spodoba:decayed:
  21. Kurcze, nie wiem czy będę szczęśliwy z tym jasnym chromem:confused4:
  22. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    OCCASION się comiss nasyffa:shock3: Jak nawet handlarzom sie tego nie oplaca robic, to pewnie kicha straszna.
  23. Jak masz pakiet światło, to czerwony.
  24. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    CR-Litowe, LR-Alkaiczne, SR-tlenek srebra. Czyli CR2032 nie są akumulatorami:wink: W BMW jest aku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.