Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Ja bym pewnie ori felunek założył. Ale na Vossena CVT nie ma bata obecnie na rynku.
  2. Kolega miesiąc czasu się nie pokazywał. Pewnie zona dziękowała za multi:grin: Klapa bardzo praktyczny mod. Z graniem tez muszę coś zrobić... Choć źródło ma tu tez duże znaczenie.
  3. Piękne autko.LZ5F jest tez dla mnie najładniejszym kolorem w palecie VAG. Szkoda ze go "skundlili" pryskając nim na lewo i prawo Oktavie, Seaty, czy inne 2.0tdi( miedzy innymi moja była A4:decayed:). Jeden z moich klientów wozi się aktualna RS6 w tym kolorze. Mam nadzieje ze będziesz tu regularnie rske pokazywać PS. Gdzie jest Jedrex z zaproszeniem do kalendarza?
  4. Tez miałem napisać ze felunek fee i w ogóle... Ale jednak pasują one do tego białasa:thumbup1: No, może bez tego czerwonego paska:wink:
  5. Kupowałem kilka rzeczy w Kufatecu i oprócz tego ze wysyłka trwa ok.10 dni:facepalm: a ceny kosmiczne:facepalm: wszystko było OK. Musisz się u nich zalogować i wpisać numer rachunku suporcie. Do ściągnięcia masz manual w PDF-ie:wink:
  6. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Woow:shock3: Niewiele pn. trzy i pol kola(AC) ja place w Rajchu. Ceny w PL podskoczyły widzę sporo...Najważniejsze to przeczytać umowę
  7. Czyli mała rozpierdowka wszystkiego w aucie? Dlaczego kalibracja? Przecież nie zmienia się wysokość jak przy poduszkach, tylko twardość amortyzatorów.
  8. Na to wychodzi:decayed: Niemce na kreskach zaoszczędzili:facepalm:
  9. Gratki dłubanka:thumbup1: mógłbyś proszę podać Nr. tego sensora?
  10. Bo nie ma kresek pomiędzy:wink: Tylko pod Min i Max. Nie wiem gdzie się ww u kolegów pojawiają?
  11. Chyba najbardziej odczuwalny na codzień MOD:jerk: A kiedy amorki BL wjadą do kompletu DS?
  12. O ludzie, ale sekcja:slina: Bardzo ładne autko. Klasyczna bryła która się bardzo powoli starzeje. No i jeździsz ciągle najnowszym modelem:wink: Kolor tapicerki pod kolor włosów. Do tego grania jak były jeszcze głośniki zmienione, to wogóle bajka. O napędzie tez złego słowa nie można powiedzieć. Mało ludzi skarży się na tfsi czy multi w B7:jerk: Ogólnie nie ma się do czego przyczepić. Sline w tym akurat aucie nie musi być koniecznie. Fele jak na moje może trochę za ekstrawaganckie do całości. Ja bym fotele na ful wypasie założył, i lansował się po mieście:grin:.
  13. Niezupełnie. Wykręcana była obudowa sterownika. Są wyraźne ślady po imbusie na śrubach i obudowa wraz z wlewem do płynu była wytarta/czysta.
  14. Zrobiłem autem już kilka tysięcy kilometrów ze zmienionym silnikiem. Mam mały problem. Na silniku nie ma numeru. Po prostu nie jest wybity. Widać tylko ślady po frezarce... ASO rozkłada ręce i mówią ze jest CDNC. Na nalepce w miejscu gdzie kiedyś pisało właśnie CDNC jest teraz RR4. I po kiego grzyba dobierali się fizycznie do sterownika silnika? Gdzie na bloku wybity jest numer części w silnikach tsi??? W ASO powiedzieli ze tu: Czy są jeszcze kraje gdzie wpisuje się w dowód numer silnika jak kiedyś w PL? Auto jest nieznacznie żwawsze, ale wydaje mi się ze zużywa trochę więcej paliwa jak na starym silniku. Nie jest to może poniżej katalogowego jak to u niektórych kolegów, ale jest OK. A tu prezentacja zadków i po przechadzce po górach
  15. Gdzie ty Jedrex mieszkasz? Dzicz normalnie... Albo się przyznaj ze z AC kombinujesz:naughty:
  16. U mnie sąsiad na grilu chłodnicy w T4 ma nerki z BMW:grin:
  17. Myślałem ze siedzenia od S-ki są @Turdzi tych kilometrów trochę już napykał, i jeszcze mu się nie rozkraczyło:whistling: Chyba ze o tym nie pisze?...
  18. Jak na auto zastępcze to całkiem spoko:decayed:. Dekory sprzedał, siodła nie zdążył...Pierwszy właściciel modził?
  19. Mają , tylko kolega ma ADS. Przy tej funkcji "S"="Dynamic".
  20. na chwilę obecną w myśl hasła "by żyło się lepiej" fotki przychodzą do 6 miesięcy od wykonania Dowalą dodatkowo za brak świateł
  21. Filtr oleju jest zamontowany "do góry nogami" Myślę ze max. 50mlL Dla mnie tez jest to bez sensu. Po to jest bezpośredni wtrysk żeby paliwo efektywniej się spalało. Olej ma sporo wyższą temperaturę spalania od benzyny. Jak już napisałem u siebie w temacie, olej w moim starym silniku był sporo ciemniejszy jak w nowym po przejechaniu 1kkm. Czyli coś tam przedostaje się do komory spalania i z powrotem. Wygląda na to ze bez wymiany pierścieni nie ma szans na poradzenie sobie z tym problemem. Można to powiedzieć na podstawie wypowiedzi setek użytkowników tych motorów.
  22. Na tygodniu spotkałem się znowuż z ... czego efektem był wjazd na pokład instalacji do odbioru radia DAB. WRC jak zwykle, pełna profeska. THX:hi: (tu:A6) Funkcja(narazie) w PL zupełnie nie przydatna. U nas próbują z DAB+ (następna generacja). Będzie komplet z TV. :jerk: W PL nie ma możliwości zamówienia Audi z oryginalnymi odbiornikami na DAB+(radio), albo MPEG4(TV). Nie wiem jak to jest w VW, ale ogólnie to trochę siara:kox: Olej po przejechaniu 2tkkm naturalnie wymieniony. Organoleptycznie nie wyczuwam żadnej różnicy pomiędzy starym a nowym silnikiem. Jedynie olej był dalej jasny gdzie w starym motorze po przejechaniu tysiąca był już ciemny. @ludzie, średnia cena z Mobile de, i jest twoja. Będziesz miał autko jak ze snów- tylko długie trasy, zadbana, od dziadka z Niemiec. Będę tez płakał. Tylko poczekaj chwilkę bo wymienia kilka elementów blacharskich(klapa, maska silnika, może coś jeszcze znajda) .
  23. Nie wiem czy w przedlifcie montowali wogóle Tipa na Europe... W A4 tylko w połączeniu z Q. Poza tym mamy wolność słowa. Każdy może pisać co chce.
  24. No fura kox:slina: Kolega z za Odry trzeba przyznać miał polot(i kasę). Przypominam sobie ze pokazywał ta sekcje na forum:shock3: Graty rodzynka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.