Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. No a co z tyłem?
  2. Czyli uzytkownik, nie handlarz:wink: Masz szes biegow? Wpisz tipa do opisu:decayed: Ledy+wydech koniecznie do korekty:hi:
  3. Niestety tylko nowe + dodatkowa gwarancja:kwasny: Z używanych może Civic? B7, hmm... moje stare 1.8T('05) jeździ w rodzinie i dopiero teraz zaczyna gnić Z kolei 2.0tdi('06) było najgorszym autem jakim miałem:facepalm:
  4. O qrva:grin: Az mi banki nosem poszły:polew: I tak wyjdą na swoje. Będzie dobrze ubezpieczony:decayed:
  5. Czyż byś Marcinie sugerował ze auto będzie za miesiąc do sprzedania?
  6. Zgadza się G 055532A2 i G 052529A2 S-tronic Ale to temat o multi:whistling:
  7. Dokladnie, skrzynia genialna. Szkoda ze tak spartolili ja w B6. Smrod ciagnie sie do dzisiaj...
  8. Tak po Hamerykansku, na bogato i ta dziura w dachu... LZ5A w oryginale to tifseeblau, albo jak kto woli: deep sea blue:wink: Skrzynia to pewnie tip siedzi, na Hameryke nie wsadzali DSG. Z olejowym pozdrowieniem i szerokości:wink:
  9. Linia B7 mimo dziesieciu juz lat nie starzeje sie:jerk: Sam robisz te fotki?
  10. [*] Moje kondolencje... Mam nadzieje ze pasażerowie szybko dojdą do zdrowia. Niestety miejsce i okoliczności zdarzenia są dosyć jednoznaczne...Mam nadzieje ze da nam to wszystkim do myślenia...
  11. Bez przesady, jeżeli auto nie jest użytkowane wyczynowo, a olej jest świeżo zalany nic się nie stanie.
  12. Sterownik zostaje:facepalm: 8K2907115AE Jest tylko jeden numer. Tak czy inaczej lekko nie będzie...
  13. Przede wszystkim sterownik silnika/skrzyni inny. Pada tip? Krąży opinia ze z całej rodziny automatów audi(tip,multi,s-tronic) właśnie tiptronik od ZF/Sachs jest najbardziej niezawodny.
  14. Tak, w monopolowym możesz tankować
  15. Hmm...no właśnie, Amerykanie nie piszą za wiele o tym problemie:eusathink: CDNB to 180KM flex fuel?
  16. Możesz lać nawet kujawski. I tak nic to nie pomoże:kwasny: Wadliwa konstrukcja tłoków i pierścieni do której (oficjalnie) VW nie chce się przyznać. Im szybciej się to wymieni, tym mniejsze straty. Ta sama historia co z 2.0tdi i walkami. Ciekawe co wymyślą w B9 Jedynym pozytywem jest wiele miejsc pracy stworzonych do naprawy tych wad. @emcemsi, masz amerykańca?
  17. Ups... @ dziadek był szybszy:decayed: Ideał, tylko zdjęcie niepotrzebnie z filtrem:kwasny: Naturales ładniejszy:slina:
  18. NO WAY :decayed:Od ośmiu mundiali nie byli gorzej jak w ćwierćfinale. Dojdzie im czwarta gwiazdka w tym roku, coś tak czuje...
  19. Nie jest tak źle. Spędzam co roku majowe urlopy w I, i generalnie fajnie się jeździ. Drogi tylko gorsze jak u nas. Mala dygresja do zamkniętego już tematu: Na drogach dwupasmowych w PL jest wprawdzie nakaz jazdy prawym pasem, ale można wyprzedzać tez z prawej strony:kox:
  20. Bajka wyszło Myślałeś o felunku w tytanie(L8AU)? Widziałem DTM-a w takiej kombinacji(LZ5F+ tytanowe OZ-y) i bardzo mi się podobało.
  21. +1 Wymienić łańcuch i cieszyć się jazda:) Ogarnia Rogal tfsi?
  22. Jak poduchy nie poleciały, to taki strzał to raczej pikuś. Bezawaryjności:wink: --- Moda na oryginalność zapanowała widzę. Jedni w paski, inni w kwiatki:decayed:
  23. Z EU nie ma.
  24. Ten Blacky, czy Bosch to chłam nie warty funta kłaków. Za te pieniądze to faktycznie ta Celma słynąca za moich czasów majsterkowania z dużej niezawodności.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.