Treść opublikowana przez griga-st
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
No a co z tyłem?
-
[ALL B8] Audi A4 B8 Quatrro 211 KM
Czyli uzytkownik, nie handlarz:wink: Masz szes biegow? Wpisz tipa do opisu:decayed: Ledy+wydech koniecznie do korekty:hi:
-
Niezawodne Auto
Niestety tylko nowe + dodatkowa gwarancja:kwasny: Z używanych może Civic? B7, hmm... moje stare 1.8T('05) jeździ w rodzinie i dopiero teraz zaczyna gnić Z kolei 2.0tdi('06) było najgorszym autem jakim miałem:facepalm:
-
Piłka nożna
O qrva:grin: Az mi banki nosem poszły:polew: I tak wyjdą na swoje. Będzie dobrze ubezpieczony:decayed:
-
[ALL B8] Audi A4 B8 Quatrro 211 KM
Czyż byś Marcinie sugerował ze auto będzie za miesiąc do sprzedania?
-
Multitronik w B8 - czy należy się go obawiać ?
Zgadza się G 055532A2 i G 052529A2 S-tronic Ale to temat o multi:whistling:
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Dokladnie, skrzynia genialna. Szkoda ze tak spartolili ja w B6. Smrod ciagnie sie do dzisiaj...
-
[ALL B8] Audi A4 B8 Quatrro 211 KM
Tak po Hamerykansku, na bogato i ta dziura w dachu... LZ5A w oryginale to tifseeblau, albo jak kto woli: deep sea blue:wink: Skrzynia to pewnie tip siedzi, na Hameryke nie wsadzali DSG. Z olejowym pozdrowieniem i szerokości:wink:
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
Linia B7 mimo dziesieciu juz lat nie starzeje sie:jerk: Sam robisz te fotki?
-
Piłka nożna
- [B7 ASB] avant / S- line / quattro - angry bird by okopa3
[*] Moje kondolencje... Mam nadzieje ze pasażerowie szybko dojdą do zdrowia. Niestety miejsce i okoliczności zdarzenia są dosyć jednoznaczne...Mam nadzieje ze da nam to wszystkim do myślenia...- Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Bez przesady, jeżeli auto nie jest użytkowane wyczynowo, a olej jest świeżo zalany nic się nie stanie.- Swap z TIPTRONIC 8HP na Manual 2.0TFSi Quattro
Sterownik zostaje:facepalm: 8K2907115AE Jest tylko jeden numer. Tak czy inaczej lekko nie będzie...- Swap z TIPTRONIC 8HP na Manual 2.0TFSi Quattro
Przede wszystkim sterownik silnika/skrzyni inny. Pada tip? Krąży opinia ze z całej rodziny automatów audi(tip,multi,s-tronic) właśnie tiptronik od ZF/Sachs jest najbardziej niezawodny.- Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Tak, w monopolowym możesz tankować- Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Hmm...no właśnie, Amerykanie nie piszą za wiele o tym problemie:eusathink: CDNB to 180KM flex fuel?- Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Możesz lać nawet kujawski. I tak nic to nie pomoże:kwasny: Wadliwa konstrukcja tłoków i pierścieni do której (oficjalnie) VW nie chce się przyznać. Im szybciej się to wymieni, tym mniejsze straty. Ta sama historia co z 2.0tdi i walkami. Ciekawe co wymyślą w B9 Jedynym pozytywem jest wiele miejsc pracy stworzonych do naprawy tych wad. @emcemsi, masz amerykańca?- [ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
Ups... @ dziadek był szybszy:decayed: Ideał, tylko zdjęcie niepotrzebnie z filtrem:kwasny: Naturales ładniejszy:slina:- Piłka nożna
NO WAY :decayed:Od ośmiu mundiali nie byli gorzej jak w ćwierćfinale. Dojdzie im czwarta gwiazdka w tym roku, coś tak czuje...- A propos nerwów na drodze
Nie jest tak źle. Spędzam co roku majowe urlopy w I, i generalnie fajnie się jeździ. Drogi tylko gorsze jak u nas. Mala dygresja do zamkniętego już tematu: Na drogach dwupasmowych w PL jest wprawdzie nakaz jazdy prawym pasem, ale można wyprzedzać tez z prawej strony:kox:- [ALL B8] Audi A4 S-LINE World Rally Blue Pearl Dipped
Bajka wyszło Myślałeś o felunku w tytanie(L8AU)? Widziałem DTM-a w takiej kombinacji(LZ5F+ tytanowe OZ-y) i bardzo mi się podobało.- [A4 B8 CDHB] Sebkowe A4 B8 Q
+1 Wymienić łańcuch i cieszyć się jazda:) Ogarnia Rogal tfsi?- [ALL B8] Audi A4 B8 2.0 Tfsi "Czarna"
Jak poduchy nie poleciały, to taki strzał to raczej pikuś. Bezawaryjności:wink: --- Moda na oryginalność zapanowała widzę. Jedni w paski, inni w kwiatki:decayed:- Przerejestrowanie z PL na DE
Z EU nie ma.- wybór wiertarko-wkrętarki
Ten Blacky, czy Bosch to chłam nie warty funta kłaków. Za te pieniądze to faktycznie ta Celma słynąca za moich czasów majsterkowania z dużej niezawodności. - [B7 ASB] avant / S- line / quattro - angry bird by okopa3