Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie jest to jakaś pilna sprawa, ale gdyby może ktoś miał pomysł
  2. Jak to się mogło stać? Za moich czasów w B-klasie były sprawdzane karty zawodnika itp. Ludzie, przecież to Champions Legaue! Chodzi o gruba kasę!
  3. Przecie pisze człowiek ze już ma Siodła oryginalne, a dziura w dachu jest w pytę
  4. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany, można w "jakiś" sposób zmienić wyświetlanie wyboru nazwy stacji radiowej z FIS na duży monitor? Wybieranie przy pomocy przycisku na kierownicy.
  5. Jest różnica w B&O pomiędzy Sportbackiem i Avantem w komponentach ?
  6. Heh, to ja już sam nie wiem... To skąd te czteroliterowe oznaczenia(Motorkennbuchstabe) w R i 35 Anniversary? Mój pierwszy post pisałem na podstawie tego co opowiadał mi klient w Woerthsee . Miał przerobionego Golfa II właśnie z tym aktualnym motorem.
  7. Tak tylko R-ka ma haldex a silnik może i jest starszego typu ale wcale nie jest gorszy bo z CDLa można zrobić podobna moc dużo niższym nakładem kasy. (wystarczy IC, wydech i dolot.). Więc nie wiem czego ma więcej za mniej?? Masz naturalnie racje Jarol. Czasoprzestrzeń mi się poprzestawiała. W VI, zarówno w GTI, jak i w R siedzi EA888. Kurcze, bardzo fajne autko jak na golfa. Ze skrzynia będzie coś robione? Ile trwała przeróbka samego silnika u CS? I co ciekawego można w B-B zobaczyć?
  8. Tłok z pierścieniem ma luz w cylindrze. I żadne czarowanie olejem tu nic nie zmieni.
  9. Wrzuć chociaż inny dekor:wink: Poza tym manualem, bardzo fajny egzemplarz. Jak auto jeździło tam skąd są tablice, to polecam dokładne mycie i impregnowanie podwozia bo za dwa, trzy lata będzie ruda:wink:
  10. Graty Golfiaka. Dodam tylko ze w R-ceVI siedzi motor starszego typu EA113 taki jak w poprzedniej S3. Innymi słowy masz więcej za mniej.
  11. Dla wielu tutaj kupno auta to sprawa bardzo emocjonalna, i tylko w takiej kategorii traktuje twoja wypowiedz @diplingmamber. Zanim kupiles nalezalo zapytas sie kolegow w odpowiednim dziale. Chwali sie ze przekladasz jakosc ponad cene. WeltAuto ma czesto akcje na gebrauchtfahrzeuge. Kto pyta,nie bladzi. Tyko dla kogos kto patrzy z boku(np. dla mnie) fakty sa jednoznaczne: niemal siedmioletnie auto ze sporawym juz przebiegiem i podstawowym wyposarzeniem. W razie naprawy, do kazdej czesci musisz doplacic ok.30/40%. Gwarancja na rok, nie jak piszesz na dwa. Silnik niezniszczalny, ale napewno na serwisie longlive. Blacha? jezeli auto stalo w garazu, to OK. Jezeli na dworze, to rdza juz chrupie(Austria=sol+jeszcze wiecej soli+sol z piaskiem na autostradach). Auto juz kupiles wiec juz po zawodach. peace:gicior:
  12. Moim skromnym zdaniem: lepiej niż cztery rury w eSie:thumbup1:
  13. Na pewno się cieszysz z autka i nie chce tego zakłócać, ale oni zarobili na tobie 5 tys euro lekkim dytkiem. Dostałeś chociaż Gebrauchtwagengarantie?
  14. Powiedzieli ci prawdę. Masz dwa wyjścia: albo czytać co pisze wyżej, albo polegać na MMI co tez nie jest złym rozwiązaniem. Pokazuje całkiem dokładnie. Tylko nie zawsze.
  15. Strasznie trudno zgadnąć Do pełnego jaja brakuje tylko: 1.dziury w dachu, 2. chyba Q? 3. automatu, 4. koloru LZ5A (sprintblau). Tu cały czas coś się dzieje.
  16. No panie, kominy jak na Batorym Masz jeszcze filtr cząstek stałych? Jeżeli tak, to pomalował bym środek na czarno. Dodało by to głębi i...Mnie gryzie trochę ta siatka(otworki) w środku, ale to muszę obadać "na żywo":wink: Jak się nazywa(kod) oryginalnie kolor tego dyfuzora w lifcie? Wydaje się ciemniejszy jak w przedlifcie.
  17. Znajomy podnośnik:wink: Kurcze, fajnie to wygląda w lifcie:slina: Tylko końcówki powinny być (wg.mnie) zamontowane zgodnie z profilem dyfuzora. Porównanie 65vs100(od Q7):
  18. Męsko:jerk: Powiem szczerze: myślałem ze zdecydujesz się na obecnie montowane w Q5/7,A6... Według mnie wygląda to o-kro-pnie:doh: Ile mają średnicy?
  19. Ale o so hozi? Na komunie sami kupujemy laptopy czy skutery zamiast rower czy piłkę. Sportowcy na drzewach nie rosną niestety.
  20. Shakowali jedno z lepszych a4-forum http://www.audi4ever.at/
  21. W pewnym sensie tak:wink: Spanikowałem przez łańcuch właśnie. Ciekawy filmik dotyczący tematu łańcucha: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=9x7bQ_8X6aI
  22. Jest sporo na necie o tej przypadłości 1.8T i 2.0T w B8. Może nie tyle co o 2.0tdi w B7, ale jednak sporo... Mi się udało i dostałem nowy silnik. W innym wypadku bym wymieniał.
  23. Laki, zaglądnij proszę kilka stron wcześniej:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.