Treść opublikowana przez griga-st
-
B8 TrOOOOp
Nie jest to jakaś pilna sprawa, ale gdyby może ktoś miał pomysł
-
Piłka nożna
Jak to się mogło stać? Za moich czasów w B-klasie były sprawdzane karty zawodnika itp. Ludzie, przecież to Champions Legaue! Chodzi o gruba kasę!
-
[caga] audi a4 b8 - black pearl
Przecie pisze człowiek ze już ma Siodła oryginalne, a dziura w dachu jest w pytę
-
B8 TrOOOOp
Pany, można w "jakiś" sposób zmienić wyświetlanie wyboru nazwy stacji radiowej z FIS na duży monitor? Wybieranie przy pomocy przycisku na kierownicy.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jest różnica w B&O pomiędzy Sportbackiem i Avantem w komponentach ?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Heh, to ja już sam nie wiem... To skąd te czteroliterowe oznaczenia(Motorkennbuchstabe) w R i 35 Anniversary? Mój pierwszy post pisałem na podstawie tego co opowiadał mi klient w Woerthsee . Miał przerobionego Golfa II właśnie z tym aktualnym motorem.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Tak tylko R-ka ma haldex a silnik może i jest starszego typu ale wcale nie jest gorszy bo z CDLa można zrobić podobna moc dużo niższym nakładem kasy. (wystarczy IC, wydech i dolot.). Więc nie wiem czego ma więcej za mniej?? Masz naturalnie racje Jarol. Czasoprzestrzeń mi się poprzestawiała. W VI, zarówno w GTI, jak i w R siedzi EA888. Kurcze, bardzo fajne autko jak na golfa. Ze skrzynia będzie coś robione? Ile trwała przeróbka samego silnika u CS? I co ciekawego można w B-B zobaczyć?
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Tłok z pierścieniem ma luz w cylindrze. I żadne czarowanie olejem tu nic nie zmieni.
-
[A4 B8 CAHA] 2,0 TDI 170HP Quattro
Wrzuć chociaż inny dekor:wink: Poza tym manualem, bardzo fajny egzemplarz. Jak auto jeździło tam skąd są tablice, to polecam dokładne mycie i impregnowanie podwozia bo za dwa, trzy lata będzie ruda:wink:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Graty Golfiaka. Dodam tylko ze w R-ceVI siedzi motor starszego typu EA113 taki jak w poprzedniej S3. Innymi słowy masz więcej za mniej.
-
[B7 BRB] mój nowy używany nabytek b7 prosto z salonu Audi
Dla wielu tutaj kupno auta to sprawa bardzo emocjonalna, i tylko w takiej kategorii traktuje twoja wypowiedz @diplingmamber. Zanim kupiles nalezalo zapytas sie kolegow w odpowiednim dziale. Chwali sie ze przekladasz jakosc ponad cene. WeltAuto ma czesto akcje na gebrauchtfahrzeuge. Kto pyta,nie bladzi. Tyko dla kogos kto patrzy z boku(np. dla mnie) fakty sa jednoznaczne: niemal siedmioletnie auto ze sporawym juz przebiegiem i podstawowym wyposarzeniem. W razie naprawy, do kazdej czesci musisz doplacic ok.30/40%. Gwarancja na rok, nie jak piszesz na dwa. Silnik niezniszczalny, ale napewno na serwisie longlive. Blacha? jezeli auto stalo w garazu, to OK. Jezeli na dworze, to rdza juz chrupie(Austria=sol+jeszcze wiecej soli+sol z piaskiem na autostradach). Auto juz kupiles wiec juz po zawodach. peace:gicior:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Moim skromnym zdaniem: lepiej niż cztery rury w eSie:thumbup1:
-
[B7 BRB] mój nowy używany nabytek b7 prosto z salonu Audi
Na pewno się cieszysz z autka i nie chce tego zakłócać, ale oni zarobili na tobie 5 tys euro lekkim dytkiem. Dostałeś chociaż Gebrauchtwagengarantie?
-
Miejsce na bagnet w A4 B8 2.0TFSI
Powiedzieli ci prawdę. Masz dwa wyjścia: albo czytać co pisze wyżej, albo polegać na MMI co tez nie jest złym rozwiązaniem. Pokazuje całkiem dokładnie. Tylko nie zawsze.
-
[B7 BRB] mój nowy używany nabytek b7 prosto z salonu Audi
Auto ładne, ale cena kosmos...
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Strasznie trudno zgadnąć Do pełnego jaja brakuje tylko: 1.dziury w dachu, 2. chyba Q? 3. automatu, 4. koloru LZ5A (sprintblau). Tu cały czas coś się dzieje.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
No panie, kominy jak na Batorym Masz jeszcze filtr cząstek stałych? Jeżeli tak, to pomalował bym środek na czarno. Dodało by to głębi i...Mnie gryzie trochę ta siatka(otworki) w środku, ale to muszę obadać "na żywo":wink: Jak się nazywa(kod) oryginalnie kolor tego dyfuzora w lifcie? Wydaje się ciemniejszy jak w przedlifcie.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Inny kąt w lifcie...
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Znajomy podnośnik:wink: Kurcze, fajnie to wygląda w lifcie:slina: Tylko końcówki powinny być (wg.mnie) zamontowane zgodnie z profilem dyfuzora. Porównanie 65vs100(od Q7):
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Męsko:jerk: Powiem szczerze: myślałem ze zdecydujesz się na obecnie montowane w Q5/7,A6... Według mnie wygląda to o-kro-pnie:doh: Ile mają średnicy?
-
Piłka nożna
Ale o so hozi? Na komunie sami kupujemy laptopy czy skutery zamiast rower czy piłkę. Sportowcy na drzewach nie rosną niestety.
-
Audi4ever.at
Shakowali jedno z lepszych a4-forum http://www.audi4ever.at/
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
W pewnym sensie tak:wink: Spanikowałem przez łańcuch właśnie. Ciekawy filmik dotyczący tematu łańcucha: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=9x7bQ_8X6aI
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
Jest sporo na necie o tej przypadłości 1.8T i 2.0T w B8. Może nie tyle co o 2.0tdi w B7, ale jednak sporo... Mi się udało i dostałem nowy silnik. W innym wypadku bym wymieniał.
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Laki, zaglądnij proszę kilka stron wcześniej:wink: