Treść opublikowana przez griga-st
-
Przerejestrowanie z PL na DE
Sam musisz wiedzieć czy ci się to opłaca. Zakładam ze masz zameldowanie na terenie Niemiec.
-
Przerejestrowanie z PL na DE
Idziesz do Landratsamtu z tablicami polskimi i dowodem. Przerejestrowujesz na niemieckie, a polskie oddajesz i tyle. Cala operacja trwa nie dłużej jak 5 minut. Koszt to oplata skarbowa+ tablice. PS. A4-klub to poważne forum, tu nic nie musisz zastrzegać
-
[B8 CGKA] moj czorno-bioly rumak :D
hehe, napewno niy Blady strach padł na właścicieli czarnych... Bo jak to zaraźliwe? Słuszny napęd(szkoda ze nie multi), dobre mody:thumbup1: Bezawaryjności:wink:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
+1 Od Q7 4,2 jedyne słuszne:wink: ---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ---------- Dwieście stron Gratki:oklasky:
-
B8 TrOOOOp
Czyli jak mamy Google Maps to nie trzeba aktualizacji kupować?
-
B8 TrOOOOp
OK. Co ma MMI3+ z SIM więcej/inaczej(oprócz oczywiście widocznej nakładki) od 3G z SIM?
-
B8 TrOOOOp
O co chodzi? Myślałem ze 3g+ to dopiero w polifcie wkładali. Ta z aukcji jest z .10.08:eusathink:
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Wiesz potwierdź mi tą wymianę samych pierścieni jak możesz na 1000% bo jest taki jeden mechanik co twierdzi że rowki w starych tłokach są mniejsze i nie da się założyć nowych pierścieni. Sam tak bym twierdził ale mnie z tropu wybiłeś. Ew. numery tych pierścieni jak byś był na tyle uprzejmy, to by wiele powiedziało i rozwiązało wiele wątpliwości u innych ludzi. Hmm...to może wyjaśniać dlaczego przy stage II wymieniają cale tłoki, nie tylko pierścienie...
-
Moje pierwsze a4 :) / Audi a4 b8 2.7 TDI 2009 sedan
Bardzo fajna kombinacja 2,7+multi. Bezawaryjności:)
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Czyli coś tam sobie podbiera... Ja zrobiłem 4tys., ale po trzech wymieniłem olej. Narazie nic nie bierze... Ciekawy jestem jak został rozwiązany problem. Czy wystarczyły inne części(np.pierścienie), czy jednak honowanie bloku tez zmienili:eusathink: Z online-ETKI ciężko coś wywnioskować.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jakąś szmatkę byś pod dyfuzor() podłożył
-
Metallica w Warszawie!
Polecam:wink: Dla mnie po U2 najlepszy band koncertowy(dwadzieścia lat temu był pierwszy:grin:).
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ja bym reklamował
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
U mnie trzeba Na samom myśl o grzebaniu się cieszy:grin: Bardzo przykra niespodzianka z ta rdza:kwasny:. Ja bylem na oględzinach lakieru(parch na tylnej klapie) i niestety (na razie)nie uznali wady. Rozbierali wszystkie nadkola i osłony podwozia. Jak na złość: zero korozji. Audi daje 42 m-ce gwarancji na lakier. Przedłużona gwarancja nie dotyczy karoserii. Później już tylko "dobra wola", albo przerdzewienie na wylot do 12-tu lat. Trzy roboczogodziny musiało z ubezpieczenia pójść.
-
B8 TrOOOOp
Isofix jest "zamawialny" w dwóch wersjach. Tylko tył i "pełny" czyli taki jak Andynl pokazał. Gdzieś jest na forum pokazane jak wycina się kanapę z tylu i montuje zaślepki.
-
błedy czujnika G40 i wibracje na 850 i 950 obrotów z klima i bez
Oni są pewni ze przyjedziesz do nich na wymianę silnika(11300€) PS.@47A chyba długo na wyspach przebywasz:wink: Za cholerę nie kumam o co ci chodzi w drugiej części twojej wypowiedzi:kox:
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Jasne ze lepiej:wink:(WRC ma cos podobnego). Jest tez wiele lepszych nawigacji od tej co w Audi siedzi:naughty:
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Ori tunery TV na MPEG4(taki kodek jest w PL) wyszły dopiero w tym roku. Zapomniałem kod wyposażenia:facepalm:. ---------- Post dopisany 16-06-2014 at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany 15-06-2014 at 23:53 ---------- QU7 dla TVB-T i QV3 dla DAB+
-
Jakie Końcówki wydechu
Na żadnym ze zdjęć nie ma 70mm. Właściwy jest numer na pierwszym zdjęciu mojego posta, ten z końcówką H.
-
spalanie 6,9l na 100 km czy to mozliwe ?
Tez zachodzę w głowę jak to koledzy oszczędnie jeżdżą To moje drugie auto i trzeci silnik 2.0T. Wszystkie zużywają m/w tyle samo. Cuda panie, cuda...
-
Jakie Końcówki wydechu
Czego nie rozumiesz?
-
błedy czujnika G40 i wibracje na 850 i 950 obrotów z klima i bez
G40 to rozrząd..., a z korkiem od wlewu oleju jest wszystko OK.
-
.:: A4 b7 cabrio by coti ::.
+1 Trzeba tylko uważać na zapalenie zatok:decayed:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Do podanej sumy należy doliczyć cenę dekorów jeżeli ktoś nie ma z chromowanym rantem.
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
U mnie maska była już przy 30kkm strasznie sprana:facepalm: Ja "lepię" to oryginalna zaprawka i poleruje co jakiś czas. ...a felgi rwą suty:slina: