Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Sam musisz wiedzieć czy ci się to opłaca. Zakładam ze masz zameldowanie na terenie Niemiec.
  2. Idziesz do Landratsamtu z tablicami polskimi i dowodem. Przerejestrowujesz na niemieckie, a polskie oddajesz i tyle. Cala operacja trwa nie dłużej jak 5 minut. Koszt to oplata skarbowa+ tablice. PS. A4-klub to poważne forum, tu nic nie musisz zastrzegać
  3. hehe, napewno niy Blady strach padł na właścicieli czarnych... Bo jak to zaraźliwe? Słuszny napęd(szkoda ze nie multi), dobre mody:thumbup1: Bezawaryjności:wink:
  4. +1 Od Q7 4,2 jedyne słuszne:wink: ---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ---------- Dwieście stron Gratki:oklasky:
  5. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli jak mamy Google Maps to nie trzeba aktualizacji kupować?
  6. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    OK. Co ma MMI3+ z SIM więcej/inaczej(oprócz oczywiście widocznej nakładki) od 3G z SIM?
  7. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    O co chodzi? Myślałem ze 3g+ to dopiero w polifcie wkładali. Ta z aukcji jest z .10.08:eusathink:
  8. Wiesz potwierdź mi tą wymianę samych pierścieni jak możesz na 1000% bo jest taki jeden mechanik co twierdzi że rowki w starych tłokach są mniejsze i nie da się założyć nowych pierścieni. Sam tak bym twierdził ale mnie z tropu wybiłeś. Ew. numery tych pierścieni jak byś był na tyle uprzejmy, to by wiele powiedziało i rozwiązało wiele wątpliwości u innych ludzi. Hmm...to może wyjaśniać dlaczego przy stage II wymieniają cale tłoki, nie tylko pierścienie...
  9. Bardzo fajna kombinacja 2,7+multi. Bezawaryjności:)
  10. Czyli coś tam sobie podbiera... Ja zrobiłem 4tys., ale po trzech wymieniłem olej. Narazie nic nie bierze... Ciekawy jestem jak został rozwiązany problem. Czy wystarczyły inne części(np.pierścienie), czy jednak honowanie bloku tez zmienili:eusathink: Z online-ETKI ciężko coś wywnioskować.
  11. Jakąś szmatkę byś pod dyfuzor() podłożył
  12. Polecam:wink: Dla mnie po U2 najlepszy band koncertowy(dwadzieścia lat temu był pierwszy:grin:).
  13. U mnie trzeba Na samom myśl o grzebaniu się cieszy:grin: Bardzo przykra niespodzianka z ta rdza:kwasny:. Ja bylem na oględzinach lakieru(parch na tylnej klapie) i niestety (na razie)nie uznali wady. Rozbierali wszystkie nadkola i osłony podwozia. Jak na złość: zero korozji. Audi daje 42 m-ce gwarancji na lakier. Przedłużona gwarancja nie dotyczy karoserii. Później już tylko "dobra wola", albo przerdzewienie na wylot do 12-tu lat. Trzy roboczogodziny musiało z ubezpieczenia pójść.
  14. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Isofix jest "zamawialny" w dwóch wersjach. Tylko tył i "pełny" czyli taki jak Andynl pokazał. Gdzieś jest na forum pokazane jak wycina się kanapę z tylu i montuje zaślepki.
  15. Oni są pewni ze przyjedziesz do nich na wymianę silnika(11300€) PS.@47A chyba długo na wyspach przebywasz:wink: Za cholerę nie kumam o co ci chodzi w drugiej części twojej wypowiedzi:kox:
  16. Jasne ze lepiej:wink:(WRC ma cos podobnego). Jest tez wiele lepszych nawigacji od tej co w Audi siedzi:naughty:
  17. Ori tunery TV na MPEG4(taki kodek jest w PL) wyszły dopiero w tym roku. Zapomniałem kod wyposażenia:facepalm:. ---------- Post dopisany 16-06-2014 at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany 15-06-2014 at 23:53 ---------- QU7 dla TVB-T i QV3 dla DAB+
  18. Na żadnym ze zdjęć nie ma 70mm. Właściwy jest numer na pierwszym zdjęciu mojego posta, ten z końcówką H.
  19. Tez zachodzę w głowę jak to koledzy oszczędnie jeżdżą To moje drugie auto i trzeci silnik 2.0T. Wszystkie zużywają m/w tyle samo. Cuda panie, cuda...
  20. Czego nie rozumiesz?
  21. G40 to rozrząd..., a z korkiem od wlewu oleju jest wszystko OK.
  22. +1 Trzeba tylko uważać na zapalenie zatok:decayed:
  23. Do podanej sumy należy doliczyć cenę dekorów jeżeli ktoś nie ma z chromowanym rantem.
  24. U mnie maska była już przy 30kkm strasznie sprana:facepalm: Ja "lepię" to oryginalna zaprawka i poleruje co jakiś czas. ...a felgi rwą suty:slina:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.