Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Gdzieś wyczytałem ze w bezpośrednim wtrysku branie oleju było poniekąd "zaprogramowane" żeby obniżyć trochę temp. spalania. Jednak dopóki nie znajdę źródła należy traktować to jako plotkę
  2. Świeczki wyglądają OK, ale dawno nie były wymieniane, bo sporo nagaru. Tłok(i)tez wydaja się czyste. Pewnie po tych specyfikach. Ile tam tego wlałeś? Wydaje mi się ze jak chcesz tym autem dłużej jeździć, a przeszkadzają ci te "fanaberie", musisz wymienić tłoki/pierścienie i przy okazji łańcuch. Kolega @marcinoslo ma podkręcony na ok. 300KM, dolewa olej i cieszy się jazdą.
  3. Oto chodzi że właśnie tak samo myślałem jak wy. I teraz muszę poprawiać Wiec proszę bez filozofowania mie tutaj:decayed:.
  4. Dobrego speca od układów wydechowych pilnie poszukuję. Mam końcówki do poprawki, więc obcyk w spawaniu musi mieć Albo link jak już było. Szukajka na prędkości nic nie powiedziała
  5. Lutek ja nie neguje tego ze spalanie ma zwykle bezpośredni związek z decyzja o zamontowaniu instalacji LPG. Tylko zauważ proszę ze na forum są przeważnie ludzie którzy robią ze swoimi autami rzeczy dalekie od podyktowanych rozsądkiem ekonomicznym. Mnie interesuje ta instalacja, i założył bym ja z chęcią nawet za 12kola. Dla forumowiczów zainteresowanych spalaniem jest osobny temat. Tam możesz napisać swoje 6,5 litra i będzie wszystko w porządku.
  6. Z B7 raczej więcej się nie wyciągnie bez błotników od RS-a. Autko z wyglądu osiągnęło ideał na tych felach. Na której stronie masz opisana zmianę skrzyni?
  7. Zapłaciłem tylko 48 euro za 5L Motula.
  8. Kosu, z twoją nogą jest jak najbardziej wszystko OK:wink:.
  9. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Audi A4 B8
    Wurth(ten z aukcji) = IPA+zapach+10bar w puszce
  10. Spox, Na PARCHA tez termin u pana doktora zarezerwowany. Szykuje się gruba sprawa:wink: 160 to max narazie będzie jechane. A i olej za dwa tysiące zmienię.
  11. W zapasie to wiesz co jeździ:naughty:
  12. Ufff.... wreszcie mogę na chwilkę do kompa usiąść. Kobiety to nie rozumieją nic a nic z życiowych priorytetów. A propos priorytetów: Mogę się oficjalnie pochwalić kompletnie nowym motorem w mojej A4:banan: Nowa turbawka, cewki, pompa wysokiego ciśnienia i oryginalne sprzęgło. Niestety nie było czasu już na modzenie z tym ostatnim. Nie podoba mi się stary kat, ale jakoś to przeżyje:decayed: jako auto zastępcze jeździła A4 w dieslu(CJCD) i sline. Pomimo manuala bardzo przyjemnie się tym jeździło. Tez miłym zaskoczeniem była zrywność tego stopięćdziesięciokonnego silnika.
  13. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Do kogo udac sie z zapytaniem czy kompletne sprzeglo(sprzegla) do s-tronika podejdzie z S-ki do 2.0T? Comsport? Ecuprojekt? Moze ktos ma innego pomysla?
  14. Alvaro pokazał pewnie oryginalne ET43:whistling:
  15. Oddałem na wymianę mojego paździerza, i przypadkiem spotkałem kolesia A5 Cabrio z ubiegłego roku. Jemu wsuwa pn. litr na 1kkm. Sądząc jednak po kliencie, dawał ostro po garach, i tu leży problem. U niego olej kapał z rury:facepalm:
  16. Pierwszy raz widzę rotora w siedemnastce. To od A1?
  17. +1 Ja mam 255/35, i kolo jest OK. Tylko czuć to trochę na kierownicy.
  18. Miałem podobnie. Przemalowałem na L8AU(tytan), i jest git.
  19. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Audi A4 B8
    To proste. Ozon to odmiana tlenu(O3), czyli wszystko w jego atmosferze się utlenia(koroduje). Jest tylko taki myk ze ozonator pracujący we wnętrzu samochodu wytworzy tylko tyle ozonu ile jest tlenu
  20. Warunki używania pojazdów w ruchu drogowy. Art. 60. 1. Zabrania się: 1) używania pojazdu w sposób zagrażający bezpieczeństwu osoby znajdującej się w pojeździe lub poza nim; 2) zakrywania świateł oraz urządzeń sygnalizacyjnych, tablic rejestracyjnych lub innych wymaganych tablic albo znaków, które powinny być widoczne; 3) ozdabiania tablic rejestracyjnych oraz umieszczania z przodu lub z tyłu pojazdu znaków, napisów lub przedmiotów, które ograniczają czytelność tych tablic; 4) umieszczania na pojeździe znaku określającego inne państwo niż to, w którym pojazd został zarejestrowany. Ale naturalnie muszą cie złapać
  21. Ano chłopaku chodzi mi cobyś paździerza sfotografował ze słońcem. Tylko tak można ocenić stan lakieru
  22. Na ten temat możemy prowadzić dywagacje następne dwieście stron wyprzedzając w tym samych "olejowców" i "spaleniowcow". Bez konkretnej analizy stanu silnika polegającej miedzy innymi na sprawdzeniu kompresji, czy endoskopowaniu komory spalania wszystko inne będzie wróżeniem z fusów. W 2.0tdi faktycznie przybywały ogromne ilości "oleju". Ale tam dotryskiwalo ON przez DPF-a. Przy bezpośrednim wtrysku faza "ssania" jest stosunkowo krótka.
  23. Andyl, pokaz zdjęcie zrobione ze słońcem:naughty:
  24. Masakra:facepalm: Tragedia na A12 pod Frankfurtem. Trzech Polaków nie żyje
  25. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ponoc to qpa i montuja dodatkowo moduł stemei.de .VCDS Codierungen .Codierungsservice .Webdesign - Stefan Meier - Audi Active Sound Modul - VCDS Codierungen, Webdesign Nawet nie ponoć Było już o tym. Fajne, ale tak jak WRC pisze, trzeba sterownik "zoptymalizować". ---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ---------- Bardzo rozsądnie. U mnie w pracy tez kumple pukają się w głowę po co kupuje te szroty żeby przejechać się cztery razy do roku:grin: @greski, będziesz zaglądać tu czasem jeszcze? Przy okazji wstąp na południe:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.