Treść opublikowana przez griga-st
-
czy warto chipowac 1.8 120km ???
Te silniki standardowo mają 160KM(np.CDHB). 163KM miały stare, dobre 1.8T(BFB). 1.8 tfsi czipuje się (standardowo:decayed:) na 210KM.
-
jaka prawda z tym ocynkiem
Audi A4 od roku modelowego(Modelljahr) 2004(B6?) jest częściowo ocynkowane: "verzinkt in den korrosionsgefährdenden Bereichen", czyli "ocynkowane w miejscach szczególnie narażonych na korozje". Karoseria nie jest zanurzana, do budowy nadwozia używana jest ocynkowana blacha.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
no i pełne jajo:decayed:
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Kup sobie Smarta, będziesz mógł tez awaryjnym wyprzedzać(sprawdzone) Od tyłu nie robią zdjęć ?
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Additive zwłaszcza te z Obi, czy innego Tesco to taka homeopatia trochę Odma tez pewnie swoje kosztuje....U mnie zmniejszyła zużycie do zera w ciągu ostatniego półtora tysiąca. Ale to przy zupełnie innym poziome. Pewnie na twoim miejscu tez bym wszystkiego próbował zanim bym wydal ze dwa tysiące funciorow.
-
[ALL B7] 2.0TFSI a LPG
Średnio widzę opłacalność. Ale tez jestem fanem LPG. Ta instalka nie potrzebuje PB. Teoretycznie LPG jest lepszym paliwem do bezpośredniego wtrysku od benzyny.
-
[ALL B7] 2.0TFSI a LPG
Daj wiecej info, dobre fotki tez by nie byly zle
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Nie lepiej kompresorek? Ile razy miałeś kapcia? Niemiec powiedział by ze twoje autko "ist der Hammer":decayed:
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
W ubiegłym roku sprzedałem moje drugie B7 ze względu na rdze właśnie. Auto było garażowane, regularnie myte i woskowane. Oczywiście audi uznało gwarancje. Ze względu na przebieg(170tys.) powiedzieli ze przejma 70% kosztów. W pierwszym momencie ucieszyłem się, ale mina mi zrzedła po usłyszeniu ze te pozostałe 30% to 3tys. euro... Auto sprzedałem za 8,3:facepalm: Na B8 maska w białe cętki była już przy 40kkm.( nie pracuje przy budowie autostrad) A sąsiad parkuje pod chmurką swoje stare B6 i się śmieje:decayed: PS. Kupie B4 2.0 benzyna:slina:
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
jak to rezałeś? Niestety w PL płacisz za tablice, ale nie jesteś ich właścicielem. Jest tez "jedynie słuszny" producent numerów. Ten mod jest zarezerwowany dla innych blach niż nasze... 3M już tego nie produkuje, wiec trzeba się spieszyć. Na żywca wygląda naprawdę fajnie, efekt widać dopiero w nocy bo podświetlenie jest bardzo dyskretne. https://www.google.de/search?q=selbstleuchtende+kennzeichen+3m&client=firefox-a&hs=9ZB&rls=org.mozilla:de:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=fl4kU_iUIYSOtQaArIDoBQ&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1600&bih=772
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Hmm... liczyłem na nowe tłoki i pierścienie, plus przy okazji łańcuch... Sam już nie wiem
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Szczerze? Przed wymiana odmy(Mod.'13) bardzo różnie to bywało od 300ml do nawet półtora-dwóch litrów od zmiany do zmiany. Po wymianie odmy ZERO. Mierzone bagnetem. Czyli coś jest jednak na rzeczy z tą odmą .
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Wydaje mi się ze postępujesz prawidłowo sprawdzając wszystkie ewentualności. Jednak wysoce prawdopodobne jest ze masz problem borykający EA888,czyli pierścienie/tłoki. Na odmę szkoda kasy. O konsekwencjach spalania oleju(nagar, KAT,etc) pewnie już czytałeś. Gdzieś na forum czytałem o warsztacie pod Warszawa ogarniającym ten problem. Możesz jeszcze liczyć na "dobra wole" Audi. Ale to tylko w przypadku kiedy wszystkie serwisy były robione w ASO.
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
THX:hi: ---------- Post dopisany 14-03-2014 at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany 18-02-2014 at 06:27 ---------- Moze komuś się przyda. Pierdółka, ale łatwo zaczepy połamać. Zmiana baterii w pilocie ogrzewania postojowego:grin: __________________________________________________ I mój najważniejszy ostatnio mod: zmiana silnika ze względu na zużycie oleju. Dostałem potwierdzenie na ósmego kwietnia. Niestety nie ma róży bez kolców. Nowy silnik ma w numerze "X", czyli nowy osprzęt, ale stary blok. I teraz co robić? Oryginalny jest jak szwajcarski zegarek z wymienianym olejem co drugie tankowanie:doh:, chciałem nowy łańcuch mieć za free:wink: Tylko "wciągał" sporo oleju:decayed:
-
Phantom Black A5 8T 2.0 TFSI Quattro 2x S-line Coupe
Rafall, na forum pokazuje się fury żeby właśnie "bić piane":thumbup1: 225 zawsze lepiej brzmi jak 211:naughty:
-
[ALL B8] 2.7 V6 Tdi Multi :)
Ta PT47 tez twoja? Fajna kombinacja do komfortowego przemieszczania się Czujniki parkowania z przodu:naughty: Jaki to kolor?
-
Phantom Black A5 8T 2.0 TFSI Quattro 2x S-line Coupe
Mi przykleili przy zmianie kół taką W wypożyczalniach aut jest "prikaz" taka nalepka... Ładna sekcja:slina: Jaki kod silnika? Nie siedzi tam już 225KM?
-
[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino
Moze coś z klasami wagowymi pokombinowane, bo na BE mi to za wysoko. Stoi 1:1 jak moje BA na tych dziewiętnastkach.
-
spalanie 6,9l na 100 km czy to mozliwe ?
Jaki masz zbiornik? Przy 60L/1000km musiał byś do zera bak wyjezdzic. Na autostradzie musisz min.80 jechać,wiec...
-
B8 TrOOOOp
Po tyle na ebay`u.de chodzą: Audi Active Sound Anlage - Aktuatoren - Zubehör - A4/A5 B8 8K TDI - Eberspächer | eBay
-
B8 TrOOOOp
Kto pierwszy na forum zakłada? http://www.ideas4cars.be/Fichiers/Documents/4914.pdf
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
To tyle co 2.0T przy normalnej jeździe:decayed:
-
[ALL B7] 2.0TFSI a LPG
http://holenderskielpg.com.pl/files/Aktualna%20List%20of%20Cars%20JTG-HP.pdf
-
[ALL B7] 2.0TFSI a LPG
Gdzieś wyczytałem ze od Vialle na pewno nie będzie dedykowanych instalacji do EA113:kwasny: Pozostają hybrydy. Nie rozumiem polityki tych firm. Przecież od jakiegoś czasu wszystko co wychodzi jest na bezpośrednim wtrysku:doh:
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
06K109158F sam łańcuch(najdłuższy) kosztuje ~60euro, 06K109467K napinacz ~47 euro. Jest tego trochę pewnie...