Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mozna ale kiedys wyczytalem ze nie wszystkie motory maja mozliwosc dokupienia... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 Dziadek napisal"SERWISOWY":wink: Nie ma oryginalnych. _____________________________________________________ Jak by ktos mial dobrego pomysla na dachbox do avanta, to poprosze:)
  2. Poczekaj,może go złapią, a wtedy rzeczoznawca i szkoda całkowita:naughty:
  3. Nowe nie, ale dwuletnie i owszem:wink: Dwuletnie w sumie jest jednoznacznie z nowe Przecież wiem
  4. Nowe nie, ale dwuletnie i owszem:wink:
  5. Parking? Dlaczego obie strony? Masz AC?
  6. Kostka z trzema kablami (od lewej)czarny, żółty, czerwony.
  7. Hmm... Patrzyłem na rachunek z Kufateca i nr się zgadza: "Multifunktionslenkrad B8 8K0419091H WUL 4712". Jest z A5:eusathink: jozek:hi: przesadzasz, ale dzięki:wink: ---------- Post dopisany 07-12-2013 at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany 04-12-2013 at 22:20 ----------
  8. Ladniejszy jak ABT:thumbup1:
  9. będzie pan zadowolony:thumbup1: ---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:07 ---------- Pani:wink:
  10. Kupione normalnie na serwisie, trzeba uwazac na date produkcji. Fotek "przed" chyba nie musze wrzucac:grin:, "po" dopero w marcu:wink:
  11. No co ty, N9 to ci nawet kożuch z mleka uszyje:decayed: Meego jest lepsze od iOSa nawet jako trup:grin: Ja nie używam tapatalkow, ale pewnie się da:wink: Siilihai
  12. Jest na drugiej stronie opis... od a5 z końcówką WUL bodajże:wink: ---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ---------- 8K0 419 091 H WUL Nie widziałem osobiście 2.0T z łopatkami. Ciekawe co sterownik powie:eusathink:
  13. Nie... Pechozol jakiś z tymi zakupami mnie prześladuje:facepalm: W sobotę bylem odebrać zawieche slajne, nówka, pachnąca... ale co z tego jak się jebn.. i do B7 przysłali:doh:
  14. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Układ Jezdny
    WRC, tu nie ma "troszkę"! Jest albo dobrze, albo źle! Co jest nie tak? Dzisiaj odbieram... Końcówki literowe są inne zależnie od podwykonawców(Sachs,Monroe,Tenneco, czy VW) i od BE/BV.
  15. griga-st opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Mam zwykle zawieszenie 1BA. Auto jak w podpisie. Klasy wagowe przód: 0JH, tył: 0YL. Zamówiłem sprężyny do 1BE wg. ETKI: przód: 8K0411105ED+amory8T0513035M, tył:8K0511115HC+8T0413031AF. Czy jest ktoś mi w stanie powiedzieć czy jest prawidłowy dobór ? dzięki
  16. Teraz mi uświadomiłeś jaki ładny lakier mam:slina:Czym zabezpieczone? ---------- Post dopisany 29-11-2013 at 06:23 ---------- Poprzedni post napisany 28-11-2013 at 16:52 ---------- OK,już wiem wszystko:wink:Się bawicie w tym Beneluxie:jerk:
  17. Jedrex, zakładaj te BBS-y. Mijają lata, a ten wzór ciągle się dobrze nosi:wink:. ...Albo rotory, ale w alu natur, i dobrym ET.
  18. WRC, masz jeszcze założone mgiełkowe spryski? Jak one się sprawują pow. 100km/h? Pytam bo z kolei przy niższych prędkościach, i niskich temperaturach oryginały zostawiają tylko cienkie "siki". W Ibizie mam mgielkowe, i one są w pytę. Jednak są glosy na forum(chyba @dziadek pisał) ze nie sprawdzają się na autostradzie.
  19. Będzie coś w ten design? Czy tylko nad numerami plaster?
  20. Następna w tedeiku i klimatroniku.I niech zgadnę, kolor...LZ9Y? Bakcyl widzę połknięty:wink: Bezawaryjności:thumbup1:
  21. Kubek przyjemnie się ogląda:jerk: Kiedyś tez jeździłem ACV-lem, a później AHY. Genialne auta były! Dwa pytania: skręcenie przodu jest równoznaczne z tym, ze auto jest miękkie. Nie masz problemu z jazda na zwykłych oponach? W Rajchu mogą ci zabrać dowód, w Polsce zresztą tez... Poza tym może oprócz lotki fajny projekt:wink:
  22. griga-st odpowiedział(a) na Wąski temat w Audi
    Fajny youngtimer Miałem takiego w 80-tych latach, __________________________________________________________niestety tylko na obrazku gumy Turbo:decayed: Wtedy moje marzenie. Ladnie się buja(dosłownie i w przenośni:wink:). Jej wartość już rośnie:naughty:
  23. griga-st odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pany, szukam do audi A3 2005 skrzyni biegów z symbolem HFT. PW THX:hi:
  24. Pytanie było podchwytliwe:wink: Wiedziałem ze coś się święci, ale nie wiedziałem ze tak grubo będzie:OMG:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.