Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Bardzo prosty mod, a ASO chce za niego jakieś chore pieniądze.
  2. A nie ma tego u ciebie w 3G Jeszcze nie wiem:bag: ale bede wiedzial.
  3. Do czego to "szyfrowanie danych"(ostatnie zdjecie)?
  4. Jakiś czas temu podawałem(jest tu jeszcze kilku takich:wink:) linki kolegom na zagranicznych forach do patentu Jara, wiec prawdopodobieństwo ściągnięcia auta z pompa od 1.9 jest.
  5. Wygląda IDENTYCZNIE jak wżer po żywicy z drzewa na moim aucie. To co @Vario pisze o składzie, pasuje tez do tej historii.
  6. Dzieki Czaki:hi:
  7. Jedrex,drzewo do lasu wozisz?! Koniec świata, Polacy wódeczkę importują
  8. Baa, następne kilka dni będę tylko na wstecznym jeździć
  9. Jest git Staszek:thumbup1: THX
  10. Yes:wink: Kabelki tez zamieniłem.
  11. A to efekt tego, że Swizöla mam za sąsiada:doh: ---------- Post dopisany 26-08-2013 at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany 23-08-2013 at 13:50 ---------- No i działa jak należy: Jak by chciał ktoś kalibrować : Wie man eine VW Rückfahrkamera “high” bzw den “Rear Assist” selber kalibriert. (Update 2) Ť bronken.de
  12. View image: 521333 388893431146884 1587833027 n Bagażnik pełen wódy(Jelcyn)???? Na wesele wiozłeś, czy z tęsknoty za ojczyzna? Jak na moje, felunek trochę duzawy...
  13. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja voll! W PL mamy już mpeg4:guma: Robi ktoś up grade (soft)do tego tunera, czy disco relax będę mógł tylko słuchać(głos działa)? dzwoniłem do kilku miejsc i powiedzieli mi że trzeba tuner wymienić na obsługujący mpg4.... Czyli polift(czerwiec> `12), i teraz czy obsłuży to MMI3G? Audi - A4Q - 2013 - Accessories - digital tv tuner (dvb-t) (4G0919129B) Teilekatalog (ETKA Pats Catalog) Cena :1480€
  14. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja voll! W PL mamy już mpeg4:guma: Robi ktoś up grade (soft)do tego tunera, czy disco relax będę mógł tylko słuchać(głos działa)?
  15. Już prawie dwa lata jeździł bym Infiniti fx-em 35, ale nie miała LED-ów ....
  16. I ja dołączam się do achów i ochów Dźwięk v6 + Multi:jerk: Szkoda ze tej skrzyni z AWD nie ma. Fajne wnętrze. Masz łopatki przy kierownicy nad którymi właśnie zaczolem pracować W E60 jest wyraźnie ciszej przy wyższych prędkościach jak w A4. Chodzi mi głównie o uszczelnienie drzwi.
  17. Tak sobie:wink: Kamerka, sterownik, kilka kabelków od Kufateca. Pewnie WRC opisze to niedługo:wink: Wal jak w dym:naughty: To elektryczna 70kw(25 knotów można jechać) ---------- Post dopisany 23-08-2013 at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany 19-08-2013 at 10:42 ---------- Kufatec znowuż coś przysłał: 8K0 419 091 H WUL Niby ma pasować. Poducha w drodze. Trzy piny:1.czarny, 2.żółty, 3.czerwony. Ciekawe czy skrzynie trzeba będzie kodować pod łopatki:eusathink: >>Kupie(nowe) jarzma , tarcze, klocki S4 przód<<
  18. Zapytaj Hammera:wink: Koszta naprawy nie większe jak manuala. Ja miałem w B8 211KM w Multi i lepiej się zbierała jak teraz s-tronic:facepalm: W B7 przy okazji wywalania DPF-a tez kreski delikatnie wyprostowali u ECU PROJECT. Na marginesie dodam ze Multi było jedyna rzeczą jaka mi się w B7 nie zepsuła.
  19. To prawda, auto jest baardzo przyjemne w prowadzeniu. Niemalże ideał na moje potrzeby. Ja mam jeszcze dwa lata/60kkm gwarancji, wiec mam spokój. Ale patrząc np. na 2.0 ALT to spalanie oleju niczego dobrego nie wróży. Olej przedostający się do komory spalania to polowa problemu, to działa tez w druga stronę: spaliny przedostają się do bloku silnika. I o ile w ALT jest pasek to w nowych TSI jest łańcuch(x3) który jest smarowany olejem. Nie trzeba chyba dodawać jak ważne są częste wymiany oleju w tym silniku. Gość z ASO powiedział mi, ze Madziary po prostu źle(podejrzewam z prikazu Niemca) spasowali tłoki w tulei/bloku. W reperowanych silnikach tłoki latały jak Żyd po pustym polu:facepalm: W ETCE są dwa numery pierścieni:eusathink:
  20. Szerszeniu, ja wiem ze ty wiesz:grin: ale kolega kuba. pisze że: wiec ja się pytam: czym się różni gniazdo od walka?!
  21. A co to jest "gniazdo"?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.