Treść opublikowana przez griga-st
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Bardzo prosty mod, a ASO chce za niego jakieś chore pieniądze.
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
+1:wink:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
A nie ma tego u ciebie w 3G Jeszcze nie wiem:bag: ale bede wiedzial.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Do czego to "szyfrowanie danych"(ostatnie zdjecie)?
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Możesz mieć nawet pewność
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Jakiś czas temu podawałem(jest tu jeszcze kilku takich:wink:) linki kolegom na zagranicznych forach do patentu Jara, wiec prawdopodobieństwo ściągnięcia auta z pompa od 1.9 jest.
-
UWAGA na Prickbort -zniszczyl mi lakier !
Wygląda IDENTYCZNIE jak wżer po żywicy z drzewa na moim aucie. To co @Vario pisze o składzie, pasuje tez do tej historii.
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Dzieki Czaki:hi:
-
[ALL B7] Moj Audik :) 2.0TDI :) 183KM 390NM
Jedrex,drzewo do lasu wozisz?! Koniec świata, Polacy wódeczkę importują
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Baa, następne kilka dni będę tylko na wstecznym jeździć
-
A5 8T 3.0 TDI quattro S-line (coupe)
Jest git Staszek:thumbup1: THX
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Znalazłeś stacje?
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Yes:wink: Kabelki tez zamieniłem.
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
A to efekt tego, że Swizöla mam za sąsiada:doh: ---------- Post dopisany 26-08-2013 at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany 23-08-2013 at 13:50 ---------- No i działa jak należy: Jak by chciał ktoś kalibrować : Wie man eine VW Rückfahrkamera “high” bzw den “Rear Assist” selber kalibriert. (Update 2) Ť bronken.de
-
[ALL B7] Moj Audik :) 2.0TDI :) 183KM 390NM
View image: 521333 388893431146884 1587833027 n Bagażnik pełen wódy(Jelcyn)???? Na wesele wiozłeś, czy z tęsknoty za ojczyzna? Jak na moje, felunek trochę duzawy...
-
B8 TrOOOOp
Ja voll! W PL mamy już mpeg4:guma: Robi ktoś up grade (soft)do tego tunera, czy disco relax będę mógł tylko słuchać(głos działa)? dzwoniłem do kilku miejsc i powiedzieli mi że trzeba tuner wymienić na obsługujący mpg4.... Czyli polift(czerwiec> `12), i teraz czy obsłuży to MMI3G? Audi - A4Q - 2013 - Accessories - digital tv tuner (dvb-t) (4G0919129B) Teilekatalog (ETKA Pats Catalog) Cena :1480€
-
B8 TrOOOOp
Ja voll! W PL mamy już mpeg4:guma: Robi ktoś up grade (soft)do tego tunera, czy disco relax będę mógł tylko słuchać(głos działa)?
-
Nowe drooogie auto
Już prawie dwa lata jeździł bym Infiniti fx-em 35, ale nie miała LED-ów ....
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
To ci @milart tylko współczuć
-
[B8]A4 2.7 Biały S-Line Limuzyna
I ja dołączam się do achów i ochów Dźwięk v6 + Multi:jerk: Szkoda ze tej skrzyni z AWD nie ma. Fajne wnętrze. Masz łopatki przy kierownicy nad którymi właśnie zaczolem pracować W E60 jest wyraźnie ciszej przy wyższych prędkościach jak w A4. Chodzi mi głównie o uszczelnienie drzwi.
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Tak sobie:wink: Kamerka, sterownik, kilka kabelków od Kufateca. Pewnie WRC opisze to niedługo:wink: Wal jak w dym:naughty: To elektryczna 70kw(25 knotów można jechać) ---------- Post dopisany 23-08-2013 at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany 19-08-2013 at 10:42 ---------- Kufatec znowuż coś przysłał: 8K0 419 091 H WUL Niby ma pasować. Poducha w drodze. Trzy piny:1.czarny, 2.żółty, 3.czerwony. Ciekawe czy skrzynie trzeba będzie kodować pod łopatki:eusathink: >>Kupie(nowe) jarzma , tarcze, klocki S4 przód<<
-
[ALL B8] Zabawka by Kopniak B8 2xS-line Misano Red Perleffekt
Zapytaj Hammera:wink: Koszta naprawy nie większe jak manuala. Ja miałem w B8 211KM w Multi i lepiej się zbierała jak teraz s-tronic:facepalm: W B7 przy okazji wywalania DPF-a tez kreski delikatnie wyprostowali u ECU PROJECT. Na marginesie dodam ze Multi było jedyna rzeczą jaka mi się w B7 nie zepsuła.
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
To prawda, auto jest baardzo przyjemne w prowadzeniu. Niemalże ideał na moje potrzeby. Ja mam jeszcze dwa lata/60kkm gwarancji, wiec mam spokój. Ale patrząc np. na 2.0 ALT to spalanie oleju niczego dobrego nie wróży. Olej przedostający się do komory spalania to polowa problemu, to działa tez w druga stronę: spaliny przedostają się do bloku silnika. I o ile w ALT jest pasek to w nowych TSI jest łańcuch(x3) który jest smarowany olejem. Nie trzeba chyba dodawać jak ważne są częste wymiany oleju w tym silniku. Gość z ASO powiedział mi, ze Madziary po prostu źle(podejrzewam z prikazu Niemca) spasowali tłoki w tulei/bloku. W reperowanych silnikach tłoki latały jak Żyd po pustym polu:facepalm: W ETCE są dwa numery pierścieni:eusathink:
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
Szerszeniu, ja wiem ze ty wiesz:grin: ale kolega kuba. pisze że: wiec ja się pytam: czym się różni gniazdo od walka?!
-
[BRD] Napęd pompy oleju 2.0 TDI
A co to jest "gniazdo"?