Treść opublikowana przez griga-st
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Komu jak komu, ale koledze pasuje zielony:thumbup1: Poszło:wink:
-
Audi A5 8T FL SHOCKWAVE
Jest niezła sucza:slina: Jaki masz kod silnika? Nie ma tam przypadkiem 225KM?
-
[Pytanie laika] Chłodzenie turbiny
To ja już wole autobusem jeździć
-
[Pytanie laika] Chłodzenie turbiny
Po agresywnej, czy autostradowej jeździe 20-30 sekund. Wszystko inne to wierzenia ludowe:wink:Odebrałeś już?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Tak jak @vario pisze: Hochglanzverdichten und Felgen polieren - YouTube
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Spodziewałem się takie odpowiedzi:decayed: Google na szybkości nic nie che pokazać..
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Hmm... te srebrne wiatraki na żywca maja coś w sobie. Może zdjęcia tego nie oddają, ale u sąsiadów są aktualnie trendy: Audi RS 5 Coup
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Nie no, miodzio:slina: Rotorki były proszkowane? Farba dużo ciemniejsza jak na dekielkach.
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Nieźle, tylko uważaj na staruszkę na przejściu:decayed: Czy na DS w położeniu Dynamic włącza ci siódmy bieg?
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Pocas, masz DSG? Pytam się bo nie wiem czy jest zależność pomiędzy Drive Select, a położeniem S na gałce. Czyli przy DS nie ma trybu S, a bez DS jest ta pozycja? PS Felunek malyna:slina: Ta szarość doskonale współgra z różnymi odcieniami niebieskiego:naughty:
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Milart, robiłeś korektę/odświeżenie wcześniej? Bo efekt faktycznie "olsniwajacy":wink:
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Małpa bawiąca się granatem:kox:
-
1,8 TFSI, auto przerywa
Eee tam:decayed:
-
filtry mann vs filtron
Tylko Filtron:thumbup1: Więcej wkładu to większy opór przepływu. Wkładu nie ma być więcej, tylko ma być lepszy.
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Będziesz się chwalił co robiłeś?
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Zadko spotykany felunek, Co jest innego w tym lusterku VL? Jest dokładnie tak jak u mnie, ale ja mam oryginalne:eusathink:
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Tylko ja chce łopatki rzezać
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Jestem zainteresowany, jasiek jak w podpisie: trójramienny przedlift w dobrym stanie.
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Spoko Gibons, było tak jak piszesz. Myślałem ze pytasz czy ktoś na forum jest zainteresowany lotka, ale widocznie błąd w interpretacji z mojej strony:doh: Jestem jak najbardziej nadal zainteresowany zadaszeniem:wink: No i kiere z lopatkami bym zmienił, ale poduchy ciągle nie dostałem:smutas:
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Na razie nic się nie rozwija...Nie wiem czy wogóle jeszcze stoi, nie zaglądałem do garażu od cn. dwóch tygodni:decayed: Ida heble od S-y z Wrocka, tylko mam zimówki 16" i pewnie się nie zmieści:doh: Gibon mówił ze ma dojścia do lotki, ale wydaje mi się ze się chwalił, bo dawałem mu stówę więcej, a on nie chciał Innymi słowy jak za komuny: fundusze są, tylko materiału brak:facepalm:
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Miki, ile wołasz? Ma ogniska rdzy? PW
-
[INNE] S4 DTM 25th Anniversary Quattro 1 of 250
Daj na Mobile, jak wszystko jest w oryginale, to dostaniesz te pieniądze:wink:
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Ciężko będzie ci Tygrys za 11 pogonić, ale próbuj jak czas nie nagli. Ja swoja za 8,2 puściłem, z tym ze stała dwa razy na Mobile, i dopiero pod koniec napalony Żabojad się znalazł Szukaj Q5 świeższe autko. ---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ---------- Szukaj tipa, dsg jest zajebiaszcza, ale tip wytrzymalszy zwłaszcza z twoja noga:decayed:
-
[B8 CAHA] Czarna "LALUNIA"
Dawaj, tylko żadne GFK!
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
4F0035061D jest z plusem? Będziesz potrzebował dodatkowe dwie ręce do lutowania na szybie:decayed: